Jump to content
GIGN Forum

6vs6 cups GIGNā


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Taisām koth turnīru 4vs4.

1) gignieši varēs salasīt vairāk komandu, jo tas būs vieglāk padarāms.

2) ne visi zin 6x6 principus, rollautus un sīkumus.

3) 6x6 parasti visi pieturas pie 2sc 2sol demo un med. koth jau varēs izdomāt kko jautrāku.

Link to comment
Share on other sites

Bet tad vajadzētu kā amerikā notiek ja nemaldos - komanda pret 9 savāktiem cilvēkiem, jo uzskatu, ka tad būs daudz interesantāk. Cik man zināms, tad latviešu komandas nav daudz. ETF2L vispār ir 1 komanda: dtc. Viņi varētu stāties pretī ja viņiem nav pretenziju.

Nu ja ir pro vs pub, tad jāņem vērā, ka mēs esam 6 divīzija, ko gluži nevarētu uzskatīt par pro. Un domāju, ka no latviešiem nebūs problēmas salasīt arī augstāka līmeņa spēlētājus.

Vēl ir variants, ka ir vairākas, gan pub, gan pro komandas. Tā vismaz, ja būs vairāk spēlēt gribētāji, visi varēs piedalīties.

Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau tā ironizēt. Es izteicu savas domas un pieņemu, ka vēl kādam ir līdzīgs viedoklis, un iesaku jums to ņemt vērā.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Ja spēle notiek 6v9, tad to pat nevarētu nosaukt par pārsvaru, jo puberiem ir katra klase pa vienai, kamēr krutajam sešiniekam class limits ir tikai uz pyro, demo un mediķi.

Randoms nesavāks daudz gribētāju, spēlēt ar jau nokomplektētām komandām, kur pieteiksies kāds izteikts līderis - būs viena vienīga dominācija. Ja jūs gribat spēlēt dēļ rezultāta, nevis labi pavadīta laika labad, tad manuprāt, šādus turnīrus nav ko veidot. Bet ja katrs turpinās raudāt par savu, tad principā nav par ko uztraukties, jo pie kopsaucēja nemaz netiksim.

Link to comment
Share on other sites

Arī man nav mērķis uzvarēt vai neuzvarēt, bet kaut kā nesaista tā spēlēšana nevienādos sastāvos. Tas man vienmēr ir tracinājis, skolā vēl brašie bļāva: "Davai, mēs 3 pret visiem" , uhh, kā tas kaitina. Šeit notiek kaut kas līdzīgs un man tas nepatīk.

Savu esmu pateicis. Ja kādam, kas piebilstams, lūdzu personīgā ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Atkārtošu vēlreiz - pārsvara tur nav nekāda, ja tos 6 arīdzan neizlasa no puba. tf2lv visai labi saorganizēja pubvspros, ar pieklājīgu sastāvu abās pusēs. Spēles bija skatāmas un uzvarēja draudzība. Tas ir sākumā jāredz, pirms teikt, ka 9 pilnīgi noteikti un jebkādos apstākļos saliks 6.

Tas nekādā ziņā nenozīmē, ka es pilnīgi noteikti esmu par 6v9, bet nevajag mēģināt izdomāt to, kā nav.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Arī man nav mērķis uzvarēt vai neuzvarēt, bet kaut kā nesaista tā spēlēšana nevienādos sastāvos. Tas man vienmēr ir tracinājis, skolā vēl brašie bļāva: "Davai, mēs 3 pret visiem" , uhh, kā tas kaitina. Šeit notiek kaut kas līdzīgs un man tas nepatīk.

Savu esmu pateicis. Ja kādam, kas piebilstams, lūdzu personīgā ziņā.

Strapība ir gan skilā, gan klašu ierobežojumos. Tā pat tiek izvēlētas dažādas kartes, gan tādas, kuras parasti spēlē 6v6 gan tādas, kuras higlanderā, kur attiecīgi katrai komandai ir savi plusi un mīnusi. Un šādas spēles rīko lai būtu jautri un interesanti spēlēt un skatīties. Neviens to tik ļoti nopietni neuztver. Noskaties kādu pub vs pro castu un tad jau pats redzēsi, ka nav tik traki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka kāds ir top15 pilnīgi noteikti nenozīmē to, ka šis cilvēks ir pro vai spēlē labāk par tiem, kas topā ir zem viņa, bet gan to, ka ir spēlējis gign ilgāk, nekā citi. Un pieļauju, ka daudziem no gign topa augšgala ir pārāk maza, vai varbūt pat nekāda pieredze iekš 6v6.

Ja grib pro vs pub, tad pro vienkārši jāsavāc no labiem latviešu spēlētājiem ar panākumiem un zināmu pieredzi 6v6, pat, ja viņi gign spēlē reti vai vispār nespēlē. Un pub komandu tad var vākt no patstāvīgiem gign spēlētājiem, kuri to vēlas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...