Jump to content
GIGN Forum

Gign Peintball in da ''Busas'' 03.11.12


bencik
 Share

Recommended Posts

Sveiki dargie biedri kolegi !

Kaa jau solits, nak rudens un ir laiks gign peintbalam, kas nu jau mums ir tradicija no kaut kada 2007. gada. Iestade, kur mes dodamies, jau mums ir visiem labi zinaama, netalu no Saulkrastiem - http://www.busas.lv/ka-noklut/, tiem, kas nezin te bus kartite !

Cenas mums ka parasti ir graujoshi labas - 6ls starta komplekts un 35ls kaste ar 2000 bumbam. Pedejo reizi, kad biju septembri pa 13 ls izsaudijos no sirds.

Naudu vakshu tikai par dalibu, kas ir 6ls, lai nebutu uzmetiens pedeja diena, kad nevar ierasties, si summa ir nezudosha, ja neierodasm tad aiziet parejai komandai.

Laiks lidz pasakumam ir 2 nedelas domaju, ka pietiekosh laiks, lai savaktos un samestos pa 6ls.

Kopejas izmaksas 10-15 ls atkarigs no izteretajam bumbinjam.

Maksajam visi ka parasti sim te cilvekam :

Kaspars Bernans

LV46HABA0551006429804

Deadline datums 01.11.12, pec sii te datuma 7ls starta komplekts maksaas :)

p.s. Dalibnieku skaits ir ierobezots, max 21 cilveki, kas nozime, ka prieksroka ir cilvekiem, kas so pasakumu apmekle jau gadiem :)

Dalibnieku saraksts + auto ekipazas.

1.Bencik 6ls

2.Bencik +1 6ls

3.PNegers 6ls

4.Gludeklis 6ls

5.Worm 6ls

6.Cash 6ls

7.Vincisters 6ls

8.Teddy 6ls

9.Bot^a

10.B0ring 6ls

11-14.Krish +3 24ls

Auto ekipāžas

Kaut kads Drivera team

Bencik

Robijs

Vincisters

Cash

B0r1ng sprotmobilis vehicle

B0r1ing

Teddy

Bot^a

Lets do it :pizdiblee:

Tiekamies nakoshreiz !!!

dscf4162p.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da kas par huļa? Es tajā datumā tikai atlidoju. Tikšu līdz biļetēm apskatīšos vai esmu spējīgs ierasties...

Ok, es tieku. Nauda aizskaitīta un manā šprotmobīlī ir 3 vietas brīvas (iespējams 4, to pateikšu ja manējā nebrauks)

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...