Jump to content
GIGN Forum

Gign Peintball in da ''Busas'' 03.11.12


bencik
 Share

Recommended Posts

Pa lielam uz doto bridi izskatas, ka esam pilna komplektacija, ja kaamis pamodisies, vinam vieta vienmer atradisies, ceru, ka citus no oldschool neesmu piemirsis !

Tagad tik sadalamies pa masinam un sasutam naudu un viss notiek !!! SKataties, kas te brauc ar masinam un sadalaties, pienemu, ka B0ring brauc masinu pie viena ari var pielekt klaat !

p.s. Worm veel nav lidz galam izdomajis, ta ka varbut kada vieta atbrivosies, jo vinam labak 6diena patik ar kulaku gulta pabuut... vot taa... huli taa es ari nezinu... :)

:aha:

Link to comment
Share on other sites

Es ari tiesi iedomajos ka pectam avretu pasedet un kadu alu iedzert.

AKCIJA AKCIJA AKCIJA

Uzsauksu 4paku tam kas kartigi izspeles joku uz Bencika ar cuskam :D :D :D (tie kas nesaprot, papeta topicu par gign pasakumiem sogad).... :D :D :D

Eu eu eu ti pirder, es tev saku viens joks un ble salauztiem pirkstiem zobus lasiiis !!! :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

man līdzi ir jau 3 personas pieteikušās.

Būs labs kariņš!!! :)

Eu bet vairaak nenem trakais, pats varesi taas sievietes peec tam aarsteet :D

Sastavs ir pilniba nokomplektets, ja buus looti daudz cilveki, taisim 3 komandas un mega lielo turniru !!!

Naisss :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

bļā, būtu brīva vieta, tu mums pazīstams, kaut reizi ar mums spēlējis, varbūt ar pieņemtu.

tagad domāju: dot/nedot vārnu Tev.

Nu sorry :( nezināju, ka tikai pazīstamus ņem. Man likās, ka šis tieši ir domāts priekš tam, lai iepazītu jaunos gign spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

Nu sorry :( nezināju, ka tikai pazīstamus ņem. Man likās, ka šis tieši ir domāts priekš tam, lai iepazītu jaunos gign spēlētājus.

Ja būtu izlasījis visu topiku, saprastu, ka šis pa lielam ir visiem kuri ir spelejuši kopā. lai iepazītos ar gign jāierodas ikgadējā gign vasaras tusā.

Link to comment
Share on other sites

Pusdzivais nu neesi tik skarbs... Iespeja braukt ir varteikt visiem, tikai vajag to laicigi teikt un uzreiz samaksat. Daudz reiz jau pieradijies ka jaunie tikai runa, bet kad jabrauc tad paradas mulkigas atrunas, pat smiekligas, bet pie ta jau visi pieradusi.

Es domaju ka var vinu likt saraksta, bet lai atsua naudu vispirms. Varam tak akt vel lai ir vel 3 komanda. Bus tik jautrak, spelesim ka cs 5x5 :D

Es ar varbut sievu pakersu, ja savaksies cilveki vel vienai komandai, vina jau sen grib uzspelet, bet es paintballu nespeleju vispar, tapectagad ir iespeja.

Link to comment
Share on other sites

Interesants pasākums. Ja atbrīvojas kāda vieta padodat ziņiu, man kā ši sporta entuziastam tas interesē!

Niknais, tur laukumi ir tikai ārā. Nav iespējas spēlēt iekštelpās!

Edited by KaPcCoNiJ
Link to comment
Share on other sites

Runajot par to, kas var braukt vai kas nee, nekad nav liegta pieeja nevienam no malas, bet uz so pasakumu priekshroka vienmer ir tiem, kas jau pasakumu apmekle ikgadeji, un atceramies, ka viens no nevajadzigakajiem postiem pie jebkura pasakuma ir : zheel gribetu ierasties, bet netieku, ipashi no jauniem lietotajiem, par to ari pusdzivai te diskute :)

Par parejo viss 4ikinieka, cik noprotu te veel cilveki gribetu piedalities, es domaju 3 komandas butu tikai interesantaks pasakums, japanem lidzi desas alus un starp laika buus ko darit ari komandai, kas nespele.

1 posta esmu updeitejis brauceju sarakstu.

Esmu pielicis klat ari tos, kas no malas ir izteikushi velmi piedalities,

limits nomainits lidz 21 cilvekam.

Te nu ir iespeja visiem, kam gribas piedalities, kada gign pasakuma to izdarit !

Spelesim pa 3jaam komandam, skaitat naudu un balliti varess notikt :)

p.s. Maksajiet PESO !!!! :D

Link to comment
Share on other sites

bencik, nav tak probleema atbraukt visiem un tad uz vietas skatiities kursh speelee un kursh nee, kas vnk dzer alu un chillo.

Lai cik cilveeki ierodas, vienmeer peintbolaa ir daudz scenaariji kurus izspeeleet ;)

p.s. Joprojaam mekleeju vietu kaadaa transportliidzeklii ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

bencik, nav tak probleema atbraukt visiem un tad uz vietas skatiities kursh speelee un kursh nee, kas vnk dzer alu un chillo.

Tikai ne manos organizetajos pasakumos, pec pieredzes varu teikt, beigas var sanakt chiks un piks, labak jau pirms ierasaas ir skaidrs, kas notiek, kas nenotiek, netiek zaudets laiks, nauda un speleshanas prieks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...