Jump to content
GIGN Forum

Gign Peintball in da ''Busas'' 03.11.12


bencik
 Share

Recommended Posts

Bā, man tā gribētos pamēģināt peintbolu uzspēlēt. Bet nu, rēķinoties ar "extra-maigās ādas" būšanu, bez zilumiem un ne visai patīkamām sajūtām, kas traucētu baudīt spēli, es gan neiztiktu.

Davai labāk sametamies un visi aizejam uz kādu šautuvi >^.^<

Link to comment
Share on other sites

Uztaisiju update !

Ir ienakusies pirmie maksajumi, kas ir pozitivi, gaidu no parejiem as well tuvako dienu laika 6ls, atgadinu pec 1.novembra maksa 7ls.

Soreiz vel svarigak ir zinat precizu dalibnieku skaitu, lai var sagatavot uz vietas petiekosu ierochu un balonu skaitu, jo braucam liela kompanija, kas nozime, ka ir jasagatavojas. Ko sis beigas var nozimet, ka kads kuram gribesies uz vietas spelet paliks bez ierocha, tapec esam saprotoshi un skaitam naudinju :kiss::thumbsup:

Uz vietas ir grils ar malku, kas nozime, ka var cept viskaut kadus gardumus + dzert alu + spelet peintbolu, katra ekipazha, kas brauc varetu iekert kaut kadas desas, lai es ar pavara paligu (gludekli) varam to visu sacept :D

Link to comment
Share on other sites

Eu bencik, tur tak drebes bus kaut kadas? Nu tip kamuflazhas shits...

Drebes uz vietas buus, repsektivi kamuflazhas shits, ko velk virsu savam drebem. Laiku sola hvz kadu, tapec es vienmer esmu ertas drebes, kuras nav zhel pabojat + zabakos. Cimdi visiem tiks iedaliti uz vietas + vel viskaut kadi brinumi, ka brunas grudakam etc.

Pirmais Gign paintball 2007 : No visiem bilde varu atpazit pusdzivo,vinciju, rusty, sevi, beefy, bratuku, krishu, kechu, klientu un chali, kurs hvz sobrid sevi sauc par Tom., bet musu atmina ir palicis vienmer un buus Cipruss :D

p.s. Kads var testam info nodot par sito pasakumu ?

60115396.png

Laiks skrien mle....

Arlabunakti !

Link to comment
Share on other sites

Ā, starp citu, afrodīte - tur bruņas tiek izdalītas. Tā kā nav ko baidīties, Eva pagājušo gadu arī ar mums šaudījās. Tā kā viena no daiļā dzimuma tu tur nebūsi. Nemīz bundžā :) Nākošgad centīšos izbrīvēties un vēlreiz aizbraukt ar jums pašaut. Labi izšauties.

Link to comment
Share on other sites

Eu bet vairaak nenem trakais, pats varesi taas sievietes peec tam aarsteet :D

Sastavs ir pilniba nokomplektets, ja buus looti daudz cilveki, taisim 3 komandas un mega lielo turniru !!!

Naisss :) :) :)

ok. sarunānts.

Painformēšu Testu, lai gan šķiet, ka viņš ir informēts.

Link to comment
Share on other sites

žurka būs kaujas gatavībā, diemžēl ar vasaras riepām, bet izskatās, ka sals šonedēļ vairs nebūs.

mans tarifs ir 10 lati bendžā uz visām galviņām. (ieskaitot mani)

pa rajoniem gan jūs neizvadāšu, bet braucu atpakaļ uz zepčiku.

pēc paintballa taisam pasēdēšanu ap 20:00? (lai var paspēt nomazgāties un nolikt netīrās drēbes)

Link to comment
Share on other sites

Man ari buus +1, beigas varbut ari savilks 21 cilveku, registretais te kaut ko saka runat par to, ka 6dien labak kulaka paraut, varbut netiks, ja kas masina buus vieta, ja vins atkritiis :)

Zheel, ka Testa nebus, snaipers viens atkriit :D

Cipruss mle es uz tevi palaujos !!!!

Man ari buus +1, beigas varbut ari savilks 21 cilveku, registretais te kaut ko saka runat par to, ka 6dien labak kulaka paraut, varbut netiks, ja kas masina buus vieta, ja vins atkritiis :)

Zheel, ka Testa nebus, snaipers viens atkriit :D

Cipruss mle es uz tevi palaujos !!!!

p.s. Pasidjelka nav slikts variants, iesakam vietu ?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl mēs ar Evu tomēr nevarēsim šogad piedalīties. Sorī. :axe:

Es laikam tikai atskriešu uz pāris stundiņām iefilmēt actionu!

(pirmo postu editoju)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...