Jump to content
GIGN Forum

windows astoņi


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Citējot sevi no cita foruma:

Laikam esmu izkodis kas un kā, lai būtu 100% legāli.

Nelegāliem Windows - Windows 8 GGK (Get Genuine Kit) 64Ls

Datoriem ar legālām XP SP3+ licencēm - http://windows.micro...-US/windows/buy 29,99EUR

Datoriem, kuri iegādāti pēc 02.06.2012 ar Windows 7 licenci, pienākas 50% atlaide - http://www.windowsup...offer.com/lv-LV 14,99EUR

Bet ir viens liels BET, apgreidojoties nevienā brīdī netiek pārbaudīta Windows legalitāte, tāpēc var iepirkt Windows 8 par tiem pašiem 15EUR. Legāli nav, bet izdarīt var.

Upgrade laikā ir pieejama šāda izvēle:

upgrade-assistant.png

Es gan neredzu jēgu pirkt pa 15EUR un likt uz kreisā Windows, jo legalitātes ziņā kopija no pirātu līča tas pats vien būs.

Vispirms tiek novilkti instalācijas faili uz datoru un pēc tam prasa ko ar šamējiem darīt - upgreidosies uzreiz no novilktajiem failiem iekš Windows, ierakstīsi USB fleškā vai saglabāsi kā ISO failu (skat. cash^ postu virs manējā).
Link to comment
Share on other sites

YouTube pilna ar review'iem, diezvai kāds priekš Tevis sāks visu izklāstīt. Default'ais mūzikas atskaņotājs rullē, pat nevajag cieto ar mūziku aizdirst, viss jau notiek pašā App'ā. :) EDIT: Nop, tomēr cietais tiek aizdirsts. :D

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sanāk jau, ka lietoju 2-3mēnešus. Ir bijušas 2-3x, kad slēdzot datoru iekšā, neaizlādē līdz profilam un tupi paliek melns ekrāns. Lietojot dažas programmas(sen neesmu to piedzīvojis) ekrānā tā kā noraustas varavīkšņu krāsā strīpas. Neiet conter-straiks viens seši, kuram tāpat vairs nav laika.

Link to comment
Share on other sites

Netiku pie cietā, cerams, ka rīt dabūšu. :/ Šonakt nokačāšu windows 8, ja kādam ir normāla instalācija, tad atmet man pm'u. Es to darīšu, jautājums ir tikai - kad dabūšu cieto. :/

ps. man ir preview uz portatīvā, un man jau patīkās ļoti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...