Jump to content
GIGN Forum

Ludzu atbalstiet*


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Es ar komandu piedalos garage48 pasakuma. Mes taisam krutako blindfriending applikaciju evee - partynoia!!!!

mums ir 48 stundas lai visu izdaritu. Ludzu atbalstiet muuus sekojot un retviitojot partynoia.

Mes esam ari facebook partynoia. Skataties partynoia.com, gan jau kaut kas saks paradities.

Paaaldies!!*!

Beefs ;)

Link to comment
Share on other sites

jā kāmi baigas paldies lol! ;)

PartyNoia ir no vārdiem Party paranoja ar domu, ka mēs pret to cīnamies. Bet pasākuma gaitā radās doma, ka derētu rebredngins uz perfectstranger vai friendswithstranger vai kaut ko tamlīdzīgu. Web lapa ir tikai mocaps un to taisīja dizaineri tikai. Īstā aplikācija ir uz windows phone telefoniem.

Aplikācijas galvenās fīčas:

* pirmā lapa tu redzi privātus eventus + vari izmantot filtru, lai to skaitu samazinātu

* otrā lapa (panorāma) ir publiski eventi + vari izmantot filtru

* trešā lapa ir eventi, uz kuriem tu esi pierakstījies

* ceturtā lapa (panorāma) ir tavs profils, kur tu vari mainīt savu noskaņojumu un pa reizei arī savu avataru un intereses + mainīt savu in-event fotogrāfiju

* uzspiežots uz eventa (public, private) tu nonāc eventa lapā, kurā ir eventa apraksts, kādas bildītes no vietas, start/end date, eventa dalībnieku nopelnītie badges/achievments (kā ikonas), cilvēku noskaņojums eventā (energic, romantic kā slaideri), cilvēku personības īpašības(extravert, serios kā slaideri), eventa kategorijas (mans only, talking kā ikonas), eventa mantas kas jānem līdzi (pudele vīna, baloni, kā ikonas).

* pabraucot pa kreisi var redzēt visus eventa dalībniekus (avatara bildīti).

* uzspiezot uz salībnieka var redzēt vina personību (personality traits) un noskaņojumu (mood) + nopelnītos badges

* eventam var piereģistrēties (ķipa pateikt es nākšu). Tas ietekmē eventa noskaņojumu, jo katrs cilvēks ar savu noskaņojumu maina eventa noskaņojumu.

* anākot uz eventu - ja tas ir privāts events, tad ir jāveic čekin procedūra, ja tas ir publisks events, čekin parasti notiek ar GPS automātiski

* eventā vairs nevar redzēt avatarus un personības/moodus. Visi avatari pārvēršas par cilvēku fotogrāfijām. Uz fotogrāfijas var nospiest un

1) noverētēt cilvēku (slaideri like, energic, romantic, funny, etc)

2) nosūtīt čata message (publisku saņēmējam redzot tavu seju)

3) nosūtīt čata message anonīmu, saņēmējs redz tavu avataru, mood un personality traits + badges (var pārtijā pačatot ja kauns pieiet pie meitenes).

Aplikācijas galvenā ideja ir tāda, ka cilvēki viens otru vērtē balītēs, tādejādi veicot crowdsourced personality evaluation, mēs savācam datus un spējam piedāvāt cilvēkiem pareizos partnerus. Tādejādi vairs nav jābaidas, ka atnākot uz eventu, vai taisot eventu iedoras pakaļas.

Lietošanas piemēri:

* protams sex dating kad čalis trowo pārtiju sexam 1 + 1 un meitene redz, ka pusim ir labi personības rādītāji, kas viņu iedrošina iet ciemos

* atrast uz fikso jautru cilvēku ar ko braukt kopā makšķerēt (man + man)

* ejam kopā šopīngā (nepazīstamu bābu satikšanās un vazāšanās pa veikaliem + jaunāko modes trendu apspriešana)

Kaut kā tā.

Tas, ko mēs (4 developeri + dizaineris + marketinga puisis) no tā visam paspējām izdarīt tajās 48 stunās ir

* aplikācijas dizains (dizaineris)

* entity framework datubāze + WCF servis (kuru demonstrācijas laikā griezām uz partynoia.com)

* privāti eventi ekrāns (atēlo sarakstā "organizer avatar", name, tags, address, mans/womans ratio

* apmeklējamo pārtiju ekrāns (tāds pats kā privāti eventi)

* splash screen (logo)

* login screen ar facebook login

* new profile screen (ar personality slaideriem un 16 avataru bildītēm)

* profile screen (mood slaideri un avatara foto)

* party screen (party apraksts, pieslēgšanās, ierašanās, moodi, badgu saraksts, belonging saraksts, tagu saraksts, personality traits)

* party members (tikai avataru ekrāns, ar foto nepaspējām tikt galā)

* party member info (informācija par avataru)

* party member rating (rating piešķiršana personality traits vērtēšana)

* vienkārša bedžu sistēma

Es saskaitīju, ka kopā ir kādas 2500 rindiņas uzsistas, kas, protams, nav īpaši daudz.. :(

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tikai uz windows phone būs?

Pirma versija uz windows phone, bet uztaisisim web backendu ari. Es planoju taisit baliti partynoia lietotajiem (windows phone) ar bezmaksas dzerieniem, lai izmeginatu, ka darbojas partynoia. Kaut kad uz si menesa beigam butu baigi kruti! :)

Windwos lietotaji jau tagad var pietiekties facebooka partynoia. :)

Paldies visiem par atbalstu!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Androīds taču ir miskaste.. ;)

Tas ir kā opelis, visiem ir, neko nemaksa, nekam neder.

Protams, ir plāns arī portēt uz androīdu/ios izmantojot html 5. Bet vispirms jāpabeidz priekš windows phone. Redzi - microsoft ar nokia organizē appcampus.fi, kur vienkārši šīs kompānijas izdāļā 20 000 000 USD app developeriem. Android developeriem neviens neko nedod un nopelnīt ir nereāli, jo visi softi vienkārši tiek nozagti. Tie, kas nezog, nopērk ios vai windows phone. Sad, but reality.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...