Jump to content
GIGN Forum

Plizzz man ADMIN votes


Recommended Posts

Gribetu palugt admin tiesibas GIGN serveri. Esmu ticis jau TOP15 un ceru ka man iedos ADMIN tiesibas ja ir iespejams. Es uzskatu ka saja serveri vel vajadzetu daudz ko mainit piem. F.I.N. klans it ipasi walkman loti biezi liek restartus , tad kad ir svaks rekins, un kiko gandriz visus kas vinu nosauj vai pasaka kaut ko sliktu, pats esmu uzlikts 3reizes uz kick, bet pa laimi ne reizi nesmu izkikots. Es nesaku ja man iedos ADMIN tiesibas vai votes kautkas krasi mainisies, bet es varu meginat. AR CIENU PRET ADMINIEM!!!!!

cX | M[e]X*

P.S. Es nenosodu visu F.I.N. klanu dazi ir realie dzeki smile.gifsmiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, nez, nez, BaksteR, cik esmu ieveerojis tev pasham dikti patiik taa kaartiigi, apm. 70 reizes nofloodot "vse votemap plizzzz x", x vietaa parasti ir divas kartes - iceworld un protams awp...Raunda saakumaa saveejiem nonemt kaadus 40 Hp taapeec ka vini atsakaas balsot par karti par spiiti tavam 70 rindinu floodam/taapeec ka vini shauj tava klana biedrus no preteejas komandas ar nav iipashi labi. Ja tev iedos votes buus jau loti jauki ik pa 10 min spiest 2 uz jautaajumu "change map to iceworld" bet nu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...