Jump to content
GIGN Forum

Capital.lv un GIGN.lv TF2 turnīrs.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

vajadzēja uztaisīt turnīru bez medikiem, lai būtu interesantāk, jo citādāk šitie malači jūtas baigi krutie.

lab viss, par šo tēmu mans pēdējais posts, vienkārši uzskatu, ka jāzin savi varoņi - gan jau ir vēl kādi, bet nu exAMPLIS, slonjara, buhenvalds ir totāli iekrituši acīs ar savu gejismu.

ja pakāstu turnīru godīgā cīņā nevis pāris malačiem, tad es pat te nerakstītu.

ā un varat neatbildēt man vairs, jo zinu, ka aizskāru jūsu sirsniņas, ejat pwnot varavīksnes.

rhrds diezvai kāds tur kautko izvēlas, viņi sameklē savu otro pusīti un nāk spēlēt, tas arī viss.

Kali pec viņa posta izskatās, ka viņš ir kaut kāds melnais krievs, iespējams wannabi Ķimaķijs

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

Jā, nu šitie "pārīši" nedaudz krīt uz nerviem, bet vairāk spiegi, jo es cenšos būt ļoti labs ar engy un grūti sacensties ar spiegu, kam visām darbībām ir savs skripts. Bet nu ko tur lieki sūdzēties, tas ir atļauts. Incanti redzēt cik es tālu tikšu ar engy. :)

Edited by CeleronS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pocket mediks arī ir jānopelna. Ne jau pa velti dakteri vairāk seko labākajiem spēlētājiem un dod viņiem ūberus. Tas notiek tāpēc, ka šie spēlētāji to vislabāk prot izmantot.

Viss ir dabiski un pareizi, un nav pilnīgi nekādas vajadzības par to sūdzēties. Protams nav patīkami, ka tevi desmit reizes pēc kārtas izvaro ar kritiem, bet tas ir tikai likumsakarīgi. Liekas kaut kā baigi bērnišķīgi pļūtīt virsū spēlētājiem, kuri vienkārši ir labāki par tevi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pocket mediks arī ir jānopelna. Ne jau pa velti dakteri vairāk seko labākajiem spēlētājiem un dod viņiem ūberus. Tas notiek tāpēc, ka šie spēlētāji to vislabāk prot izmantot.

Viss ir dabiski un pareizi, un nav pilnīgi nekādas vajadzības par to sūdzēties. Protams nav patīkami, ka tevi desmit reizes pēc kārtas izvaro ar kritiem, bet tas ir tikai likumsakarīgi. Liekas kaut kā baigi bērnišķīgi pļūtīt virsū spēlētājiem, kuri vienkārši ir labāki par tevi.

"poketmediks" nevar būt sarunāts draugs? normāls mediks hīlos visus nevis tikai vienu izredzēto.

vienīgi prieks par mr. rev, jo neēsmu viņam redzējis savu mediku, kā arī čalis daudz bliež ar snaiperi, es teiktu, ka neskaitot varavīksnes, viņš ir labākais spēlētājs.

kilgor lai šitie čaļi to pierāda bez medikiem, bez kuriem serverī viņi nav, tad arī nebūtu nekādu uzbraucienu vai tml.

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

"poketmediks" nevar būt sarunāts draugs? normāls mediks hīlos visus nevis tikai vienu izredzēto.

Var būt, bet šajā kontekstā tas ne ar ko daudz neatšķiras no nesarunāta svešinieka. Ja tu esi labs spēlētājs, tad tevi hīlos šā vai tā. Ja tu esi slikts spēlētājs un tevi hīlo, tad tu tā pat esi slikts spēlētājs.

Un tas, ka mediks poketo vienam cilvēkam, nenozīmē, ka viņš nehīlo citus. Viņam pašam tas būtu tikai neizdevīgi.

Link to comment
Share on other sites

Var būt, bet šajā kontekstā tas ne ar ko daudz neatšķiras no nesarunāta svešinieka. Ja tu esi labs spēlētājs, tad tevi hīlos šā vai tā. Ja tu esi slikts spēlētājs un tevi hīlo, tad tu tā pat esi slikts spēlētājs.

Un tas, ka mediks poketo vienam cilvēkam, nenozīmē, ka viņš nehīlo citus. Viņam pašam tas būtu tikai neizdevīgi.

atšķiras atšķiras, tici man, ja mediks ir normāls spēlētājs

kā arī, kā jau editoju savu postu, tad lai viņi to pierāda bez medikiem ,tad arī nebūtu sūdzības

nesaprotu, nah visp. kāds viņus aizstāv, lai atnāk uz šito nedēļu un uzspēlē bez medikiem (saviem sarunātajiem čomiem) un pierāda to savu skilu un paņem atkal top vietas.

Edited by MieZiiS_JanX
Link to comment
Share on other sites

atšķiras atšķiras, tici man, ja mediks ir normāls spēlētājs

kā arī, kā jau editoju savu postu, tad lai viņi to pierāda bez medikiem ,tad arī nebūtu sūdzības

nesaprotu, nah visp. kāds viņus aizstāv, lai atnāk uz šito nedēļu un uzspēlē bez medikiem (saviem sarunātajiem čomiem) un pierāda to savu skilu un paņem atkal top vietas.

žēl, ka tev nav draugu,

Link to comment
Share on other sites

Tā kā es jau labi sen atpakaļ zināju, ka šis te tā arī notiks ( lasīt - pirmie posti šajā topikā ), tad nemaz neiespringstu īpaši drotot un statos lūrēt. Kad šitas beigsies, tad arī normāli paspēlēt varēs. Mani tikai interesē viena lieta - kā to kompi uzvarētāju duets dalīs?

Ā, un nav ko iespringt - kas gribēs uzvarēt, izdarīs visu, lai uzvarētu. Pocket mediķis ir mazākais, par ko tev nāktos uztraukties, kad šis sāks tuvoties beigām un tu būsi kaut metru tuvāk pirmajai vietai. Tas tāds spoileris lielajiem solo meistariem, kas par mediķiem brēc :)

Link to comment
Share on other sites

atšķiras atšķiras, tici man, ja mediks ir normāls spēlētājs

kā arī, kā jau editoju savu postu, tad lai viņi to pierāda bez medikiem ,tad arī nebūtu sūdzības

nesaprotu, nah visp. kāds viņus aizstāv, lai atnāk uz šito nedēļu un uzspēlē bez medikiem (saviem sarunātajiem čomiem) un pierāda to savu skilu un paņem atkal top vietas.

tu tagad maldies, jo normāls mediķis nevis hīlos visu (d)aunisko pub baru, bet pāris cilvēkus, kas zin ko dara. es īsti nesaprotu par ko tu cepies, jo tie kas spēlē ar poketu, parasti arī var arī bez poketa normāli spēlēt.

p.s. sarunātie čomi ir pavisam maz, pavēro pats, parasti pat nevajag kaut ko sarunāt kad ledzam vai example vai slonjaram būs medikis pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

rhrds buutu interesanti uzzinaat tavu niku

un smiekliigi, ka dazhi te meegina iestaastiit, ka viss ir ok - vnk turniirs ir bezjeedziigs, reaali domaats 5 cilveekiem, kas sarunaajushi sev medikjus

kaa arii neuzskatu, ka speleju sliktak par kaadu no vinjiem

Pretty Flacko uz doto brīdi, pirms tam bija A$AP KING

Link to comment
Share on other sites

Ja jau turnīrs ir bezjēdzīgs, tad kāpēc tu vēl taisnības cīnītāja tēlu neesi metis pie malas? Ja gribēsi uzvarētu - atradīsi veidu kā to izdarīt, ja jau nespēlē sliktāk par jebkuru no viņiem. Ja negribēsi, tad vienmēr var atrast attaisnojumu tam, ka tev punktu ir mazāk nekā kādam citam. Take it easy.

Link to comment
Share on other sites

kādu cīnītāju?

viss tak ir godīgi, nekas nav pret noteikumiem, es vienkārši pateicu, ka ir daži varoņi, kas domā, ka ir baigie naži un to, ka ja kāds domāja piedalīties turnīrā normāli spēlējot, tad nav vērts

ar to arī beigšu par šo tēmu, jo katrs otrais posts ir bezmazvai mans un visu ko gribēju pateikt, esmu pateicis

Link to comment
Share on other sites

Tā, es papētīju nedaudz par tiem skriptiem un arī pamēģināju uz gigna. Nu Vāks!

Es nebrīnos ka daudz tā bombī ar dēmo stikijiem, spiego tik precīzi un dara visādas citas darbības pārāk robotiski.

Es ieteiktu serverim uzlikt sv_allow_wait_command 0, lai nebūt tik liela priekšrocība izredzētajiem. Galu galā konkurss vērtē skilu. :)

p.s Tad kā ir ar tiem čelindža punktiem? Ja es vairakas reizes nodzēšu kādu ar čurām, es dabūnu reizes*15 punkti vai vai vienkārši 15 punkti?

Edited by CeleronS
Link to comment
Share on other sites

tu tagad maldies, jo normāls mediķis nevis hīlos visu (d)aunisko pub baru, bet pāris cilvēkus, kas zin ko dara.

Maldies. Normāls mediķis visus uzturēs pie dzīvības, Kāda jēga uzturēt tikai pāris cilvēkus dzīvus? Ar pāris cilvēkiem neizvilkt.

Nezinu kāpēc, bet visi iespringst. Laikam tas dators pie vainas. Jūs laikam nekad nepiefiksējat, ka pie lielajiem pro vienmēr ir gabatas mediķis, bet tagad, kad ir "turnīrs" tas ir noziegums kaut kāds. Celerons malacis - neiespringst. Cepums.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

p.s Tad kā ir ar tiem čelindža punktiem? Ja es vairakas reizes nodzēšu kādu ar čurām, es dabūnu reizes*15 punkti vai vai vienkārši 15 punkti?

Ja Tu būsi dienas līderis, tad saņemsi 15 punktus. Ja būsi divu dienu līderis, tad saņemsi 30 punktus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...