Jump to content
GIGN Forum

Kurs Labaaks?


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Nu mees te ar draugiem nenormaali ilgi striideejamies, kurs alus labaaks. Es personiigi domaaju ka Ceesu labaaaks bet vinjs nee Pilzenes...

Ilgi jo ilgi strideejaamies un testeejaam, un aiztesteejaamies arii taalu...

Taa arii beigaas neatceros kaa tur palika...

Tapeec vareetu juusu paliidziibu noskaidrot kurs alus labaaks?

Gribeejaam taja vakara samekleet Shamani skraidiijaam pa centru un prasiijaam tu nezini kur ir shamanis, kur vinju atrast, nu taa ka neatradaam griezos pie jums...

Bet es tomeer palieku pie Ceesu...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, es esmu tā pieradis pie Aldara Pilzenes, ka neviens cits man neliekas gana garšīgs.

Protams, ka man nav gaumes kā tiem kas dzer ginesus, holshteinus, beckus, calsbergus, mistiskus chehu alus un visus citus labumus, bet es vienalaga miilu Aldara Pilzenes.

Nezinu garsha mani apmierina, cena arii un pantinji aizmuguree arii uzlabo gariigi!

Es par Pilzeni! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Man šitie plastmasas ali vispār netīk (nu protams, ka nākas diezgan bieši arī tos dzert - jā dzert, nevis izbaudīt), visdrīzāk piekristu Ali. Man vislabāk tīk maksimāli dabīgie ali - užavas, bauskas tumšais, tērvetes senču, un vēl visādi lauku ēstuvēs vietējie izlejamie smile.gif

Protams arī Guiness un Murphy ar nav nekāda vaina - tā teikt no mellajiem aliem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...