Jump to content
GIGN Forum

Informācija par krāpniekiem.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Ir aizomas uz "Mr.Rev" (STEAM_0:0:20053864)

Mape: http://cookie.gign.l...pl_badwater.zip

Ticks:

103795 - shoot a rj solder

117397 - match start

120300 - solder aim

122000

135000

Lai budu labak redzams, izmantojam sv_cheats 1 un r_drawothermodels 2

Shift+F2 lai atver demo ui

Loti loti aizdomigi. Kad spele tu aizgaj spectatro, tab vins nomaina klasi uz demo, un nespele snaiperi

Edited by sonicflare
Link to comment
Share on other sites

tas, ka tu nemāki spēlēt un neko nesaproti nenozīmē, ka uNts čīto

pietiek kādam labam spēlētājam ienākt pubā, kā uzreiz visi sāk dirst viņam virsū

get good

p.s. Noskatījos to demku, kas tur vispār tāds ir? Viņš nevienam nevar trāpīt tak...

Edited by example
Link to comment
Share on other sites

tas, ka tu nemāki spēlēt un neko nesaproti nenozīmē, ka uNts čīto

pietiek kādam labam spēlētājam ienākt pubā, kā uzreiz visi sāk dirst viņam virsū

get good

p.s. Noskatījos to demku, kas tur vispār tāds ir? Viņš nevienam nevar trāpīt tak...

es neticu nevienan kur spele labak par manim :)

`

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, Slonjaras izgajieni redzami te - http://failiem.lv/u/obpctnl Ticks: ~76,000 pirmais deflected flare farms ~86,000 otrais deflected flair farms un ~98,000 deflected arrow farms. Tuvakajā laikā nočekosu pārējās dienas.

Tur 100% sarunāts(pat ingame voice čatā nofeiloja :D), bet tā kā pirmajā rakstīts

Statistika tiek skaitīta sākot no brīža, kad serverī ir minimālais spēlētāju skaits – 12.

, bet kad tas farms tika darīts spēlētāju skaits ir 4-8, tad tiem reflektiem nevajadzētu skaitīties, ja vien sistēma nav kur nobrukusi.

Link to comment
Share on other sites

Tur 100% sarunāts(pat ingame voice čatā nofeiloja :D), bet tā kā pirmajā rakstīts

, bet kad tas farms tika darīts spēlētāju skaits ir 4-8, tad tiem reflektiem nevajadzētu skaitīties, ja vien sistēma nav kur nobrukusi.

Nu jā, bet challengu bonusa punkti tiek piešķirti skatoties pēc hlx statu dienas līderiem. Un hlx stati sāk skaitīties no 4 spēlētājiem serverī.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, mazliet papētiju, apskatoties viņa kilu vēsturi liekas, ka vinš nezin par tādas eksistenci un nedomā, ka to visu var tik viegli ieraudzīt :D Vēl viens demo http://failiem.lv/u/jsqdotc

1. ~92,700 tick - farmo deflekted flair kilu.

2. ~97,896 tick - farmo skauta extinguišu (mans favorīts xD)

3. ~142,600 tick - farmo deflekted arrow

4. ~177,600 tick - farmo skauta taun-kilu

Edited by Chupama
Link to comment
Share on other sites

jums tik ļoti nav ko darīt :DDD varētu padomāt, ka ja viņu izmetīs, jūs kko vinēsiet :DD

Man piemēram ir nospļauties, jo sākumā neirubiju, kas jādara, lai tie punkti nāktu .. es jau padevies. Bet tomēr, lai godīgi būtu, ir kaut kas jādara ar šitiem lomikiem, kas neprot godīgi spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

ouououo...

nofarmoja apmēram 20 punktus... tas padarīs viņu par winneru momentāli? paši domājat ko runājat?

20? Par katru pyro pārbaudījumi ir 20 punkti + pa skauta tauntu 15 tātad 55 punktu un ja nemaldos aizvakar viņš arī fermoja, bet par to es neesmu 100% drošs. Tātad ja katru dienu pa 55 punktiem tad nedēļā 385 takā tas ir pietiekami lai paņemtu pirmo vietu. Takā mika nebūs jums krieviem krāpties!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...