Jump to content
GIGN Forum

Acc up CSS


Slinkjis
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Nāku ar lūgumu man piešķirst xvotemap, jo es spēlēju pa dienu, kad citreiz gadās, ka ir maz spēlētāju un vēlu vakaros kamēr pazūd cilvēku. Pēc de_dust2 iebalso de_piranesi un cilvēku pazūd. Ļoti bieži gadās tā, ka man jautā, lai nomainu karti, bet man ir jāatsaka. Ceru uz sapratni!

Paldies jau iepriekš! :)

Edit: Samazināju savas prasības, brahhh ja tu saki, ka ar votemap nav tik traki, tad ar to būtu gana.

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

gign pārvēršas par cirku, visi tik prasa xmap un xnext, reāli atceros pirms 4 gadiem ar xmap bija labi ja 1-2 cilvēki uz serveri.

tagad katrs otrais, 2-3men paadminē un aiziet e-krāna pagarināšana.

Ar votemap pilnīgi pietiek, arī mēs cīnamies ar voti, nav nemaz tik traki :)

noteikti nē

Link to comment
Share on other sites

Visi, kas postojuši virs manis nesaprot par ko runā. Xvotemap un xmap, xsetnextmap ir visi uz viena flaga @source, tāpēc nevar prasīt tikai votemap nu tobiš prasīt var bet realitātē tur uzreiz ir viss komplekts, tākā prasot xvotemap tu prasi arī xmap un otrādāk. (Lasīt šeit - http://www.gign.lv/f...post__p__579661)

Slinkais ir viens no retajiem jaunajiem, kuram smadznes ir vietā, kāpēc gan viņam neuzlikt normālu, standarta paketi tā vietā ko worms ir sametis? tobiš pielīdzināt viņa accessu citiem administrātoriem. (cik esmu dzirdējis, tad tajā akcijā tie kas dabūja accessus viņi bija nevienādi/nestandarta un jā K flags ir visiem source adminiem) kāpēc "jēdzīgajiem" jaunajiem nedot - ņemot vērā vēl faktu ka vecie īpaši neapgrozās.

Ja man kāds asocējas ar agriem brīvdienu rītiem, tad tas ir šis čalis, visai objektīvi spriežot es source nedzenāju tik naski jau kādu laiku, tad kurš no rītiem liks votes?

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Gucci madn bij domājis ar tekstu, ka viņš atvēris acis, saistiba ar to, ka daudzi bij domajuši, ka xvote dalas.

Xvotemap un xmap, xsetnextmap ir visi uz viena flaga @source

Edited by KaPcCoNiJ
Link to comment
Share on other sites

Pārāk agri priekš votemap, tā jau pusei war3 adminu ir tā komanda. Tev tā komanda nav nepieciešama, anti.

EDIT: Sajaucu, biju domājis, ka kapconijs ir war3 admins, bet ja jau css, tad man šeit nav runas.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Pārāk agri priekš votemap, tā jau pusei war3 adminu ir tā komanda. Tev tā komanda nav nepieciešama, anti.

Da jūs jau ar savu nevīžību paliekat tik rupji, ka mani tas sāk kaitināt. Principā izskatās, ka atskrien jebkurš un bļauj "nedot, jo man nav" vai arī "nedot, jo man ir - bet es negribu lai vins butu tik kruts ka es"

Sēdi savā spēlē! Te runa iet par CSS un map flags ir vajadzīgs.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka nējau es prastu to mapflagu, lai palielinātu savu i-neta ego, bet vienkārši ir problema liela @CSS ar kartēm, jo daudziem apnīk splēlēt uz rinķi dd2, office, cabble, nuke, aztec.

Admini, serveri ir, ar to problēmu nav, problēma ir tajā, ka tiem adminiem nav map flaga.

Kā jau teicu gaidu atbildi no GIGN galvām!

Ar cieņu *KaPcCoNiJ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lieta iisteniibaa taada-tiem adminiem kam ir mapflags,tie ljooti reti speelee vai nespeelee vispaar,un ja speelee un paluudz lai uzliek ko intresantaaku tad biezhi vien naakas dzirdeet atteikumu. Nebuutu jau slikti aktiivaakajiem adminiem pedeejo meeneshu laikaa uzmest accesam plusus.Varbuut pat paraadiisies speeleeshanas prieks ja vairaakas jaunas mapes tiks graiziitas. un buus arii pieejami un atsauciigi admini uz nespeeleetaam mapeem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...