Jump to content
GIGN Forum

Gaming datora iegāde


amnezija
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tā kā es no datora tehniskajiem parametriem ne pārak daudz saprotu, tad loģiski būtu kaut kādu viedokli pajautāt gaming forumā.

Tātad, man ir apnicis dzīvot tikai ar portatīvo un gribās šad tad uzspēlēt kādu spēlīti, bet kā jau visiem, daudz naudas tērēt negribās :) Pagaidām esmu nospraudis visai zemu budžetu - 300Ls - un atradis šādus variantus

1) http://m79.lv/datori/m79-s4-ultra_9888.html#

2) http://capital.lv/Produkti/Katalogs/Personalie_datori/Spelem/Dators_Capital_NEO_X_Advanced_FX_3.6GHZ_4GB_500GB_HD7750_2GB_DVDRW

Vienīgais mans personīgais piemērs ar ko salīdzināt datora gaming veikstpēju ir šis, kuru man bračka iegādajās kaut kur apmēram pirms gada. Kompis ir labs, velk tādas spēles kā Battlefield 3, assassins creed revelations, Dirt 3, u.c.

Mani jautājumi ir vienkārši, kāda varētu būt veiktspējas atšķirība starp šiem diviem un to, kurš ir kā piemērs no dateks, kurš no tiem diviem ir labāks? Ja kādam ir citi ieteikumi, būtu pateicīgs par info.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu neko nesaproti tad es tev ko pastāstīšu.

1. Capital.lv nepamatoti dārgs veikals.

2. Kāpēc tu nevari atsevišķi kompenentes noiprkt un salikt PC labāku??

Bet ja tu gribi zināt kurš no taviem piedāvājumiem ir labāks, tad m79 veikalā piedāvātais variants.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Es tev ieteiktu griezties uz eoz.lv vai pajautāt šeit pat userim - Surrounder! Pārējie Tev vienkārši sadzīs galvā dubļus!

Un jā, labāk, protams, ir likt kopā pašam, tādā veida ietaupot kādu kapeiku.

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Paņem no manis lietotu 1.5 gadus datoru. Es laikam gribu pirkt mac mini.

Chieftec_CD-01BB_small.329134337.jpg

iekšā WD caviar black 64MB cache 750GB cietais disks (ātrs un ar 5 gadu ražotāja garantiju), 128GB crucial SSD disks, intel i5-2500K procesors, intel H67 mātesplate, In-Win 350W barošanas bloks (80+ bronze), wireless karte.

Piemet klāt grafisko karti un būs tev reāls gaming dators.

Tagad šādu sakomplektēt maksātu ~ 330Ls.

Es tev pārdošu par 230Ls. Došu personīgi gada garantiju. Piemet klāt kādu grafisko karti par 50Ls un tev būs labu labais gaming dators zem 300Ls.

Vēlāk, kad paliks skumīgi, varēsi apgreidot mātesplati uz Z sēriju un overklokot procesou.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...