Jump to content
GIGN Forum

Soda apmērs?


Queer
 Share

Recommended Posts

bikses bija nošļukušas līdz potītēm

A man likās ka es vienīgais lohs esmu :)

Nah vispār to legalku pīpēt, viņa ir vēl indīgāka par marijuanna, jaunie jau to nerubī, domā legalka o kruta jē legalku kurījam!

Ātrāk dekriminalizētu marihuānas lietošanu. Tad visas legalize būtu ciet uz visiem laikiem.

Edited by Semorka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu tos sūdus uzpīpējis , bet nu nekāds agresīvais , drīzāk bailīgais un draudzīgais!

Kādas tad sajūtas tev tajā brīdi bija, pilnīga bezfilma?

Bet topicu lasīju ar smaidu , paldies :)

Sods gan jau zem 100ls apmēram būs , bet nu galvenais lai tevi retardos nepieskaita :D

Link to comment
Share on other sites

Lolololol, tev menti uz analīzēm aizveda? Ja aizveda,tad sods būs ļoti foršs. Ja tikai stikls jāatmaksā....emm.. max 70ls kopā ar darbu.

Tu biji no Liepājas?

Jā, aizveda. Urīnanalīzes nevarēju nodot 2 h, jo nenāca mīzals. menti ritīgi cepās :D

Es arī esmu tos sūdus uzpīpējis , bet nu nekāds agresīvais , drīzāk bailīgais un draudzīgais!

Kādas tad sajūtas tev tajā brīdi bija, pilnīga bezfilma?

Bet topicu lasīju ar smaidu , paldies :)

Sods gan jau zem 100ls apmēram būs , bet nu galvenais lai tevi retardos nepieskaita :D

Man galīgā bezfilma, nogulēju 3 dienas slimnīcā

Link to comment
Share on other sites

Jautājums, kādu legalku? Ir dažas ar tetrakanabinolu un vairums bez. Tīri dēļ legālās puses (šis tofiks ir ļoti labs piemērs, ja kas.) Ja palaimēsies, nepiešūs pantu par darbībām psihotropo vielu ietekmē. Ja nē, tad veiksmi dzīvē.

Stikls? Ja prasa vairāk par 50, pretī prasi čeku/citu rekvizītu. Man ar manu e34 sanāca paspēlēties, kopā ar darbu 50 lati. Bet modelis populārāks, tākā mazdai varētu būt kudi sālītāk.

Anyway, keep us posted. Gribās redzēt iznākumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja likumā nav aizliegto vielu sarakstā, tad tā vairs neskaitīsies darbība psihotropo vielu iespaidā vai tāpat skaitīsies? Jo alkoholam ir tā, vienalga skaidrā vai neskaidrā noziegums un likuma pārkāpums ir vienādi sodāms.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Jāskatās, kas par vielu. Tīri teorētiski aspirīnu arī var pārdozēt. Savādāk dārzeni, kurš ar nošļukušām biksēm lec vējstiklos dzenītī vēl uz Tvaika ielu aizsūtīs. Psihotropā viela ir narkotika, tikai atkarību neradoša. Un pa alkoholu Tu batonus spraud - noziegums alkohola ietekmē ir vainu pastiprinošs līdzeklis.

Edited by enjoi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...