Jump to content
GIGN Forum

Soda apmērs?


Queer
 Share

Recommended Posts

Aptuveni cik jāizpīpē, lai beidzas letāli?

+ kas ir, ja pa maz izpīpē? tb plaušām kirdik vai kam?

Es taču nezinu cik jāizpīpē, un vispār kurš normāls cilvēks smēķētu latvāni :pizdiblee:

Un jā, baigais piemērs dabīgs un kaitīgs - latvānis, tad uz priekšu lai ņem un smēķē, es vienkārši izteicu savu variantu, kā tas beigsies, jo kā jau visi zin, ka latvāņus aiztikt nedrīkst. :slap:

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

jebal , jums iekshas vaajas ka no paaris napasiem jau kriitat gar zemi :D pirms kadiem 2gadiem , viens no skolas panjema legalo (tiko ka saka paradities vini) , un piedavaja samesties un iekurit , nu poxuj , izvilkam burku , un gajam atpakal lidz skolai , stavam , sakam stastit prikolus ka vinjs paliek dzeltens utt , un peksnji chalis aizver acis , rokas saliek gar saniem un zaldaatinjaa nokriit :D jebal! nu pox , pec minutes jau atjedzas :D haha nevajadzeja chuvaku nogruzit ... taapeec negruzat cilveku stounaa :D

Link to comment
Share on other sites

Man pirms nedēļas čoms atbrauca uz angliju strādāt, darba intervija bija tikai pēc 3 dienām, tā nu mēs izdomājām, ka vajag uzkurīt. Pirmais vakars normāli pagāja un nekāda vaina, bet nākošajā rītā čoms saka, ka grib atkal uzgāzt! Uzgāžam un secinam, ka nav nekā garšīga ko uzēst un jāiet uz veikalu.

Ieejam veikalā un čoms saka, ka vajag apsēsties, galva noreiba, ok čalis iedod mums savus pirkumus un iet ārā atrast kur apsēsties. Pērkos pie kases un dzirdu sauc pa mikrafoniem manu vārdu, es tik ierēcu un saku draugam, ka izklausās, ka mani sauc pa mikrafonu. Nu neko ejam ārā skatamies čoms ar salvetēm rokās sēž uz soliņa tīra asinis no zoda nost un apkārt 3 menti. (draugs esot pateicis manu vārdu un menti meiģināja mani sadabūt rokās caur mikrafonu :) )

Pirmais moments tāds WTF? Ko darīt! Menti nāk prasīt vai pazīstu un sāk mani pratināt. Esot bijis tā, ka čalis nācis ārā no veikala un tieši vietā kur ir flīzes izdomājis atslēgties un ar zodu pret tām atsities. Nu neko čalis 3 zobus izsita un aizrāva šamo uz ātrajiem. Slimnīcā viņam esot visu laiku prasīts vai nav lietojis narkotikas, čalis tik saka, ka nē un meiģina kaut kā notīties, bet nesanāk, jo visu laiku ārsti apkārt. Beigās pēc paša vēlēšanās esot palaists mājās un tagad čalis brauks atpakaļ uz Latviju labot zobus, jo Anglijā bez ģimenes ārsta ir jāgaida vismaz mēnesis rindās.

Tuvākās biļetes uz Latviju ko varēja dabūt bija 25. novembris, a man brīvdienas sākās jau 19. Tagad esmu Latvijā a čalis sēž mūsu mājās un gaida 25. novembri! :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Man pirms nedēļas čoms atbrauca uz angliju strādāt, darba intervija bija tikai pēc 3 dienām, tā nu mēs izdomājām, ka vajag uzkurīt. Pirmais vakars normāli pagāja un nekāda vaina, bet nākošajā rītā čoms saka, ka grib atkal uzgāzt! Uzgāžam un secinam, ka nav nekā garšīga ko uzēst un jāiet uz veikalu.

Ieejam veikalā un čoms saka, ka vajag apsēsties, galva noreiba, ok čalis iedod mums savus pirkumus un iet ārā atrast kur apsēsties. Pērkos pie kases un dzirdu sauc pa mikrafoniem manu vārdu, es tik ierēcu un saku draugam, ka izklausās, ka mani sauc pa mikrafonu. Nu neko ejam ārā skatamies čoms ar salvetēm rokās sēž uz soliņa tīra asinis no zoda nost un apkārt 3 menti. (draugs esot pateicis manu vārdu un menti meiģināja mani sadabūt rokās caur mikrafonu :) )

Pirmais moments tāds WTF? Ko darīt! Menti nāk prasīt vai pazīstu un sāk mani pratināt. Esot bijis tā, ka čalis nācis ārā no veikala un tieši vietā kur ir flīzes izdomājis atslēgties un ar zodu pret tām atsities. Nu neko čalis 3 zobus izsita un aizrāva šamo uz ātrajiem. Slimnīcā viņam esot visu laiku prasīts vai nav lietojis narkotikas, čalis tik saka, ka nē un meiģina kaut kā notīties, bet nesanāk, jo visu laiku ārsti apkārt. Beigās pēc paša vēlēšanās esot palaists mājās un tagad čalis brauks atpakaļ uz Latviju labot zobus, jo Anglijā bez ģimenes ārsta ir jāgaida vismaz mēnesis rindās.

Tuvākās biļetes uz Latviju ko varēja dabūt bija 25. novembris, a man brīvdienas sākās jau 19. Tagad esmu Latvijā a čalis sēž mūsu mājās un gaida 25. novembri! :)

Pilnīgi žēl palika :( a ko kurijāt arī to herņu ? :D

Link to comment
Share on other sites

bet tu jorpojām nepaskaidroji, ko tu domāji ar ''labāk gandžiņu pa laiķiku uzkurīt un viss'' :)

Tas bija domāts, tā ka labāk marihuānu mazos apmēros, lai nesanāk tā, kā verās ciet, ģibonis, vai arī rādās kautkādas herņas, lai vienkārši jūt to efektu un var atslābināties draugu lokā.

A no legālā tikai ķīmija un nekas vairāk tur nav.

Ar siekalām mutē jau uzreiz var pateikt vai laba manta vai slikta ;)

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl vairums marihuānas lietotāji ir tādi jefiņi :D No offence, bet pārsvarā tā arī ir...

Piekrītu.

To īpaši var redzēt kojās, kur studenti uz nedēļu ir prom no mājām, un nu ir tikuši ''lielajā'' dzīvē.

Grib visu pamēģināt.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

To īpaši var redzēt kojās, kur studenti uz nedēļu ir prom no mājām, un nu ir tikuši ''lielajā'' dzīvē.

Grib visu pamēģināt.

Idioti, kas tikuši "lielajā dzīvē" kojās un vispār vairs nekādus principus nerubī kā arī jefiņi, parastie kumāri un idioti ir 4 dažādas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...