Jump to content
GIGN Forum

Kārtējā anketa


AmE
 Share

Recommended Posts

Vienu brīdi Liepājā katrs skribelējums ( par grafiti pat nerunājot ) bija aplīmēts ar uzlīmi, ka sods par "vandālismu" ir pat līdz reālam cietumsodam - neparaksti sev sodu :D

Man patika iet uz tosmares svareni garām cukurfabrikas sienai, kur viscauri bija acij tīkami grafiti sazīmēti, līdz brīdim kamēr īstie vandāļi peņus un šķirbas nepiezīmēja klāt.

Link to comment
Share on other sites

Es neko nerubīju no grafiti, bet kā neatkarīgais vērotājs varu teikt, ka gaužām bēdīgi mūszemē, viss apķēpāts ar briesmīgiem tagiem un netiek žēlotas pat smuki atjaunotas koka mājas. Kādreiz vismaz bija kārtīgi džeki (man atmiņā ir Kriss un Slons), kas taisīja mākslu uz žogiem un pagalmos, un diezgan cienījami veikumi bija vērojami, bet tas bija pirms gadiem 12, kad zāle vispār bija zaļāka defaultā. Vēl kādu laiku pēc tam HC scēnas anarhisti močīja stencilus un stickerus, kas bija arī smuki, bet tagad jau sen nekā tāda vairāk nav, letiņu benksiju mums neredzēt kā govij Marsa Happy face krāteri.

Link to comment
Share on other sites

Aptauja sūds avtor mudak!

Reāli - nav jēgas no šādas aptaujas, ja ta nespēj atdalīt "mēslu signature pūtējus" no normālajiem kesiem kas ierodas "notikuma vietā" ar kaudzi baloniņu, sagatavojušies un uzpūš stilīgu sūdu. Pa lielam - ja kādam prasa par grafiti, tad pirmais, kas nāk prātā, ir uz sienām un elektrības būdiņām uzpūsti "forever alone sucker" signature paraksti, kuri vienkārši izkropļo pilsētvidi. Starp tiem pūtieniem 1 no 50 ir "Andris mīl Zani", un 1 no 500 ir reāli interesants darbs, kuru lielākā daļa vērtē pozitīvi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Aptauja sūds avtor mudak!

Reāli - nav jēgas no šādas aptaujas, ja ta nespēj atdalīt "mēslu signature pūtējus" no normālajiem kesiem kas ierodas "notikuma vietā" ar kaudzi baloniņu, sagatavojušies un uzpūš stilīgu sūdu. Pa lielam - ja kādam prasa par grafiti, tad pirmais, kas nāk prātā, ir uz sienām un elektrības būdiņām uzpūsti "forever alone sucker" signature paraksti, kuri vienkārši izkropļo pilsētvidi. Starp tiem pūtieniem 1 no 50 ir "Andris mīl Zani", un 1 no 500 ir reāli interesants darbs, kuru lielākā daļa vērtē pozitīvi.

Beefs

Nejauc graffiti ar tagošanu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...