Jump to content
GIGN Forum

acc @ war3


fel
 Share

Recommended Posts

dambo aušu skaits :D

pienāc pēc pusgada :)

Kapēc? Džekam ~ 150h...Reg. niks ir.... Vienīgi par viņa uzvedību un smadzeņu līmeni,war3 adminiem būs zināmāks...

P.s. to brahhhh.... vinsh tak neziepejas,lai kaads vinju atbalstiitu, tapat redz ka atbalsta visi... forumaa tak nav jadzivo, ne jau shodien vinsh te regjistreejies :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Šim playeram skills ir, serverī uzvedās diezgan godīgi, bet ieteiktu izlasīt kā ir jāveido pieteikums.

Uzraxti vismaz kādas acc komandas vēlies.

REC for this player !!!

P.S. war3 admini ir pazuduši, bieži vien trūkst, tādēļ vajadzētu kādu svaigu gaļu serverī ,)

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu, un šim spēlētājam var arī dot pilno paku. Labi spēlē, adekvāti uzvedās, mierīgs, nestreso, aktīvi apmeklē serveri, būs labs pievienojums admin kārtai trūkstošo vietā.

EDIT: Aizmirsu piebilst, ka ļoti bieži sauc mani, lai ieeju serverī nobanot kādu čīteri.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

На вар3 необходимы админы!!! Часто бывает за день не один не зайдёт, а читеров куча. Это сильно портит имидж сервера... +10 Человек нужно админов на сервер

Link to comment
Share on other sites

Srazu izvenjajusj 4to piwu tut ne po teme.KaPcCoNj . Tebe ne kazetsja 4to ti palku peregibaew viskazal svojo mnenie v razdeli zalobi na wjot Thuglov. 4e ti ego prepletaew tut,tut re4j ne idjot za Thuglov.

Nadejusj ponemaew ne 4ego li4nago. Ho4ew samim umnim pokazatjsja?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man pašam tagad retāk sanāk uzspēlēt darba dēļ, bet jā runājot par tēmu es dodu REC, jo man personīgi nekad nav bijušas ar viņu problēmas, mierīgs, labi spēlē un daudz, gudri nedirš. Vismaz šķiet, ka ar adminēšanu viss būs ok.

Tad nu, lai veicās fel ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man ari sagribejas pec 2 gadiem iedirst topika ka viniem uz h2 bija acc :)

Wohohohoooo, neatbildigais turniru warcraft3 un dota organizators ierunajas :D

P.S. Sorry par offtopic vnk ngear ''ljoti labi'' organizeja warcraft3 turnirus :D Ka ari dotai. :D Lielakais fail lan turnirs ever @ elik. :D ( ©Reinix ) To piebilda ari kenz0,Ushastix , udclub, _sky_, vivi, Re_hash u.c. :D

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...