Jump to content
GIGN Forum

statiem


hariits
 Share

Recommended Posts

Jā, tā ir sava veida rank sistēma http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=players&game=tf

GIGN gadījumā šī sistēma nav gluži pareiza, jo skila trūkumu var kompensēt pavadot serverī vairāk laika, līdz ar to, tas, kurā vietā tu atrodies rankā nepasaka cik labs vai slikts tu esi salīdzinājumā ar citiem.

Personīgi vienkārši dažreiz ir interesanti paskatīties uz saviem indviduālajiem statiem, piemēram, to cik cilvēkus šodien esmu nositis ar pannu un cik daudz savas vērtīgās dzīves stundas esmu izniekojis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

STATI - DAT SHIT MATTERS!!!!!

For retarded people ? ^_^

Tad jau labāk būtu pielikt punktu par katru engi sentry un dispanseru lvl upgreidošanu, jo tas vismaz stimulētu arī citus inžinierus palīdzēt citiem būvēt. Varbūt pāris no tiem beigtu spēlēt kā vienaldzīgi egoisti.

Šis man patīk , izklausās pat labi. IESAKU NOSĀKUMA PADOMĀT PAR MAPĒM ,KAS IR DUBULTĀ @VOTE. Vakar bija situvācija ,ka fastlane bija un ,tad bija vēlviens vote un tur bija fastlane kā pirmā mape ,kā jau visi zin neviens nedomā par kuru mapi balsot un tik bliež pa viens.. lai tiktu pie sava mīļā rocket launchera or pyro gana. Krč. ceru ,ka sapratāt.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk būtu pielikt punktu par katru engi sentry un dispanseru lvl upgreidošanu, jo tas vismaz stimulētu arī citus inžinierus palīdzēt citiem būvēt. Varbūt pāris no tiem beigtu spēlēt kā vienaldzīgi egoisti.

kapec par lvlup, ir labi ka dot punktus par deploying sentry. Cilveki gigna ta punktus farmeja :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...