Jump to content
GIGN Forum

Eiro Latvijā


samuray
 Share

  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tātad skatāmies uz Grieķiem, bet tas, ka mums pašiem ir pilnīga dirsa neviens nepamana. Vienīgais kāpēc par to griekiju kāds zin, ir tàdēļ, ka par grieķiju zin. Cik esmu ceļojis - par latviju dzirdējis ir viens no 30 labākajā gadījumā...

Link to comment
Share on other sites

Labā ziņa- ja arī būs referendums par eiro ieviešanu, tam būs tikai rekomendējošs raksturs, lēmuma pieņemšana paliek parlamenta ziņā un sabiedrībai tur ir maza teikšana.

Sliktā ziņa- šis topiks perfekti ataino kopējo informētības/zināšanu stāvokli par šo tēmu sabiedrībā. Brīnos, ka vēl neviens nav piesaucis repšiku laikus, izzagto Latviju un tamlīdzīgus debīlismus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es kā tumsoņa nesaprotu, kas ir labs Eiropas Savienībā. Tas, ka mūs piespiedīs kļūt par Anglistāniju, Francistāniju vai citu līdzīgu musulmaņu valsti? :(

haha, neuztraucies. Latvija algu ziņā ir pārāk liela miskaste, lai babaji te masveidā ieceļotu. Kad visi eiropas bomāri sāks braukt uz LV darba meklējumos, tad varēsi sākt uztraukties.

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs un galīgs nē. Mūsu lats ir vērtīgāks un tādā garā. Neredzu iemeslu, lai mūsu tā jau ne visai bagātā valsts tērētu vēl dafiga daudz naudas, lai ieviestu mums svešu naudiņu.

diemžēl, bet tev nav taisnība, toties šobrīd Latvija tērē daudz lielāku naudu lai mākslīgi uzturētu lata vērtību, ko viņi jau dara vairāk kā piecus gadus.

Naitij, bet kāpēc Tu pukojies par topiku? Rodas produktīvas diskusijas - vismaz tik tālu, cik konstruktīvi cilvēks prot pamatot savu viedokli. PRotams, pliks j\a/nē, jo patīk/nepatīk ir nekas, bet objektīvs, racionāli pamatots spriedums ir taču interesants un vērā ņemams jebkuram. {:

Diemžēl, tā arī tu nevienu no saviem viedokļiem nepamatoji, bet borzī čuvakam virsū.

Agreed.

Man kā ar uzņēmumiem saistītam cilvēkam būtu jāatbalsta šis fakts, jo tīri no ekonomikas viedokļa tas latvijai sliktāk nepadarīs, tikai labāk. No otras puses, tie smukie latiņi... Man kolekcijā ir gandrīz visi eksistējošie. Nav laikam tik viena!

Diemžēl no ekonomiskā viedokļa tas Latvijai viennozīmīgi sliktāk padarīs, paskaties kā gāja igauņiem, protams ar laiku viss mainīsies, bet tūlītēja pāreja, pietam Latvija tam vēl nav gatava, būs atkārtota ekonomiska problēma. Man gan ir visi latiņi.

As i said - no ekonomikas viedokļa Latvijai tas labāk.

Tā arī tu nepamatoji savu viedokli, jo visdrīzākais neesi pietiekami dziļi šajā lietā. Uzņēmēji būs uzvarētāji jau no paša sākuma, kā arī tauta nepaliks tik sliktā situācijā.

Uzskatu, ka varētu jau vēl sasniegt to punktu, kuru bija plānots sasniegt, lai viestu to euro iekšā, bet nu ES tā spiež uz mūsējiem un kā jau zinam latvietis baidās no kaut kā atteikties vai vienkārši ir pārāk mīkstčaulīgs, runājot par cukura fabriku. Jāvieš jau ir, man piemērām ar būs patīkamāk saņemt lielāku algu tikai cipara ziņā ahahaahaha.

Piesējos Tev, jo mētājies te ne uz vienu ne uz otru, kad būs mazāk darba palasīšu pārējo viedokļus un padiskutēšu, un izteikšu savas domas. :hang:

Edited by kazhiks
Link to comment
Share on other sites

Kazhik, Tu esi tāda piekase. Srsly. Te taču gana daudz tika pamatots tas viss, lai es te kaut ko vēl klāt pamatotu. Nav vajadzības atkārtoties. Un nevienam čuvakarm es virsū neborzīju, ghhhlol.

Es priecājos par savu valūtu, jo man gluži vienkārši mūsu valūta liekas daudz estētiskāka un ar savu nacionālo vērtību, jo nu, grozi kā gribi, ja man nepatiktu šī valsts, manis jau sen te nebūtu. Tāpēc arī es negribu eiro. Tīri subjektīvais viedoklis, kuru pamatot ar argumentiem ir pointless.

No ekonomiskā viedokļa eiro ieviešana izlabotu to stulbumu, ar kuru tagad nākas sastapties - visu laiku jākonvertē valūta no un uz eiro, lai varētu uzņēmums normāli darboties Latvijas un ārvalstu vidū. Nedaudz zēbe tās pastāvīgās komisijas maksas, uz kuru rēķina uzņēmums zaudē ilgtermiņā pietiekami daudz naudas, kas rezultējas peļņas samazināšanā par pilnīgi tizlām lietām - būtu vienota valūta, nebūtu tā čakara un zaudēšanas. Arī no ārvalstu investīciju viedokļa un mūsu ārzemniekiem, kas brauc ciemos un uz ilgāku laiku, tas vienkārši ir nepraktiski un cilvēkiem nepievilcīgi - mācīties jaunu valūtu un pārrēķināt visu galvā no eiro uz latiem un otrādāk, tikai lai saprastu, vai šajā veikalā kažoku ir vērts pirkt, vai jāpameklē kaut kur vēl. Tie ir, manuprāt, tik obvious argumenti, ka tos nevajag atrunāt 51x pēc kārtas, bet ja jau Tev tik ļoti gribas piekasīties manam klusajam, mazajam, mega subjektīvajam viedoklim, - why not.

Un par to mētāšanos - tā ir tieši tāda pati mētāšanās starp to, ka vēlos tīties prom, bet netinos, jo tomēr gribas palikt te. Es esmu pārāk liels estēts, lai tīri praktiski raudzītos uz eiro ieviešanu, un mana latiņu kolekcija taču nevar tāpat vien palikt pēkšņi par vēsturi. No way >__< Bet veselais saprāts tomēr lieku reizi uzsver pievērsties praktiskajam viedoklim un neatstāj nekādu citu izvēli, kā vien piekrist n būt pilnīgi un totāli par eiro ieviešanu, lai cik ļoti arī tie lati man patiktu.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Davai davai, kas iestājoties Eiropā mēs pacēlāmies?? Nē, domā tagad nomainīsim valūtu mums būs kautkāds labums, skaidra lieta kanebūs. Da vispār tautai jau to neizlems, to izlems tie tur Meža strādnieki. Man tā nauda riebjās viņa ir smirdīga un nesmuka, liela klučaina, un nevērtīga nauda, salīdzinājumā ar LV. Es zinu uz ko Eiropa pamazām velk, grib uzstaisīt vienu lielu PSRS valsti tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Davai davai, kas iestājoties Eiropā mēs pacēlāmies?? Nē, domā tagad nomainīsim valūtu mums būs kautkāds labums, skaidra lieta kanebūs. Da vispār tautai jau to neizlems, to izlems tie tur Meža strādnieki. Man tā nauda riebjās viņa ir smirdīga un nesmuka, liela klučaina, un nevērtīga nauda, salīdzinājumā ar LV. Es zinu uz ko Eiropa pamazām velk, grib uzstaisīt vienu lielu PSRS valsti tas arī viss.

YOLO

Link to comment
Share on other sites

Es jau nekāds ekonomikas ģēnijs neesmu, bet kā valutas maiņa var palīdzēt atkopties? Es zinu tikai to, ka, ja ieviesīs euro, tad cenas tikai kāps... Bet vai tad kāds maksās vairāk dēļ tā, ka mums būs euro? Nezinu gan. Ja mums saštampēs eirikus, kā mainīsies euro vērtība tirgū? Lats tomēr ir mūsu simbols kā valstij, un domāju, ka pie lata arī mums jāpaliek, vismaz vēl kādu laiku.

Hmm, japiekrit Nightmares.

Nezinu neko daudz par ekonomiku, bet manuprat tur nekas labs nesanaks. Cenas veikalos celsies, viss kljus tikai dargaks, bet stipri apsaubu algas. Principa jau vini sola, ka algas un pensijas busot normalas, bet paskatoties pagatne, stipri apsaubu.

Galu gala minimala alga bus 200eur+ un ja par dzivokli bus jamaksa ~ 200eiras, ko daris pensionari? WTF?

Ja uz doto bridi jau ir gruti, tad pecak bus vel grutak!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, japiekrit Nightmares.

Nezinu neko daudz par ekonomiku, bet manuprat tur nekas labs nesanaks. Cenas veikalos celsies, viss kljus tikai dargaks, bet stipri apsaubu algas. Principa jau vini sola, ka algas un pensijas busot normalas, bet paskatoties pagatne, stipri apsaubu.

Galu gala minimala alga bus 200eur+ un ja par dzivokli bus jamaksa ~ 200eiras, ko daris pensionari? WTF?

Ja uz doto bridi jau ir gruti, tad pecak bus vel grutak!

Zelta vārdi. Cigretes jau maksā 1.80-2.55Ls,kas būs pēctam. Es personīgi gribu vecos labos latus,kautkas vissmaz tai Latvijai lai ir kautkas savs,ne tikai cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

Da te drīzpaliks tikai pensionāri, šitanī grobanajā Latvijā, nerunājot jau par ,mūsu godīgajiem lielajiem Olgarhiem kuri sola kārtējās pasakas, un visa nabaga tauta iet balsot ar cerību, kad varbūt beidzot viņi kautko izdarīs Cik nožēlojama ir Latviešu tauta, ja skatās reāli uz Eiropas līmeni.

P.S. Ai es jau atkal savā repertuārā :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

He katru dienu pa TV rāda tos lielos darītājus, jau kopš 1991. gada.

Un ko es gribēju pateikt beidzot šodien, jo šodien man vis ir pieriebies, man ir apnikusi mūsu korumpētā televīzija, katru dienu rāda tur statistiku, pēc kautkādiem datiem, ka ekonomika, ir uzlabojusies, parcik tur procentiem, un tāpat arī tie meli, ka cilvēki, tik un tik tur atbalsta vai neatbalsta politikas uzsticību. B le katru dienunskatos to TV un gribās uzspridzināt visu Saeimu, jo tur visu laiku dirš, kurš ir vainīgs, kurš ir ieņēmis nepareizo amatu, kurš ir kautko nepareizu pateicis, es nesaprotu, šo huiņu. Kāpēc politikai visu laiku ir jācīnās viens ar otru, kāpēc viņiem savā starpā visu laiku ir kautkādas problēmas, un šitā visu laiku viens otru aptirš, it īpaši, tās partijas, kuras netiek ievēlētas, pie lielā galda.

Zatlers, mikimauss arī notēloja, losi un uzstaisīja partiju, un pēc tam iemeta par prezidentu, Bērziņa kungu, kurš ir Saeimas tirsā līdējs. Kā mans vectēvs teica, būtu viņam kalašņikovs viņš visus apšautu. It īpaši tautas hipnozētāji ir LNT televīzija, kas visu laiku maldina un sprauž batonus tautai, par nepatiesiem datiem, nekas neatlabst, bet paliek sliktāk. Un vēl pēdējā lieta kas man riebjas, šī latviešu tirsā līšana, visu laiku tik dzirdu, pa TV gudrie Politologi, kuri vispār nesaprotu naxujam tādi ir vajadzīgi, kas tautai, stāsta, kāpēc Saeimai ir tādas un šitādas problēmas, b le viss riebjas tanī politikā. Arī visu laiku Latvija salīdzina ar citām valstīm, nu mums nav ko tur salīdzināt gruziju, kuru viņi atzīst tikai tāpēc lai Eiropai, tirsā ielīstu. Nu nebūs mums no eiropas nekas, nu nebūs, Eiropa nav ieinteresēta, palīdzēt, tādai mazai, puņķu tautai, kurai viss ir bankrotēts palīdzēt.

P.S. Nekā nebūs pēēesssā.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...