Jump to content
GIGN Forum

acc up


Cr3at1vE
 Share

Recommended Posts

Tātad, es vēlētos sekojošu komandu, xnextmap. Iemesls ir sekojoš: tagad ir nakts, es beidzu spēlēt, serverī ir maz cilvēku, ko darīt ? Viņiem nav, kas uzliek nākošo mazo karti, kad es izeju ārā no servera, es piemērām uzlieku votemap uz ko mazu pirms izeju, lai to vienu karti vismaz izbauda, bet tomēr, nākošo arī tad varētu kādu mazo uzlikt. Xmap neprasu, bet ja tas nāk komplektā, nu arī to var, laigan to man nevajag, vismaz nekad nav bijusi īpaša vajadzība.

Atzīšu, dažreiz es ar kartēm eksperimentēju, uzliekot kaut ko nestandartā, jo tomēr gribās noskaidrot, vai cilvēkiem arī kaut kas cits bez de_dust2 patīk, bet nu ja tauta sāk pazust, protams lieku atpakaļ populārās kartes.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

nespiid,es ar prasiju tam pasham iemeslam, speleju naktis un kad gaju prom gribeju atstat kadu normalu lai serveri speletaji vel paspele, bet pasutija mani 3 majas talak, agrak saprotu kad serveris lidz 5 rita bija pilns tad pat pie votemap nevareja tikt,bet tagad ka nav mape un admins ta serveris tuksh

kautgan speleju gign serveri aptuevni 7 gadus

tieshi shi iemesla pec tagad speleju retaak

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

del taa ka 1 reizi uzpeleeja liidz 1. naktii prasa xmnextmap.. smiekliigi.. ANTI

Es spēlēju katru nakti. Un pārsvarā nedēļas nogalēs tieši pa naktīm, kad lielākā daļa kaut kur tusē. Un mums abiem ir liela atšķirība, kā skatos, tu centies darīt tikai, lai tev ir labi, es cenšos, lai spēlētājiem ir.

Edited by Cr3at1vE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te tač naktīs neviens nespēlē, tu viens pats ņemies?

Juniors, Mcaa, Vircsnieks bez manis vēl bieži naktīs ir online un spēlētāju serverī šad tad ir padaudz, bet citreiz piemērām 2v2, līdz ar to ir vajadzīgas šīs tiesības.

Un atbildot uz samuray, war3 serverī tā nav, varbūt pubā tas tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Tā prasība ir diezgan smieklīga, cik smieklīgs ir iemesls. Nevaru pateikt, ne nē, ne jā, bet iemesls tiešām ir smieklīgs. Ja tu teiktu, ka tev vajag xnextmap, jo tu gribi spēlēt next karti mazo, jo cilvēki pa maz. Bet tavs iemesls ir tad, kad ejot no servera ārā, tu gribi uzlikt nextmap kā mazo? :D Kam? Kādēļ? :D

Link to comment
Share on other sites

Tā prasība ir diezgan smieklīga, cik smieklīgs ir iemesls. Nevaru pateikt, ne nē, ne jā, bet iemesls tiešām ir smieklīgs. Ja tu teiktu, ka tev vajag xnextmap, jo tu gribi spēlēt next karti mazo, jo cilvēki pa maz. Bet tavs iemesls ir tad, kad ejot no servera ārā, tu gribi uzlikt nextmap kā mazo? :D Kam? Kādēļ? :D

Kas tur smieklīgs ? Serverī ir spēlētāji, bet ne daudz, es eju prom no servera, man atstāt, lai viņi spēlē kaut kādu de_dust2/aztec/piranessi nākošo 2v2 ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šausmas, izklausīšos banāli, bet agrāk neviens, kas adminējis aptuveni mēnesi, pat nedomāja par tādu komandu kā xvotemap, kuru nu vēl xmap! Manis pēc - nākamajiem pieņemtajiem censoņiem varētu iedot visa alfabēta komandas, gan jau noderēs!

Galu galā vēlētos pateikt vienu, kā admins, kurš mēdz palikt līdz pēdējiem spēlētājiem, ka neatkarīgi no kartes - serveris var būt pilns!

Link to comment
Share on other sites

Pauly viss ir atkarīgs no kartes, es to varu pateikt, kā admins, kurš ir ar vienu no vislielākajiem online laikiem serverī. Kā arī ir admini, kuriem nekādā gadījumā nevajadzētu šīs komandas bet ir, tāpat, kā ir admini, kuriem vispār nevajadzētu būt adminiem, tāds nav tikai 1 eksemplārs, bet nu pagaidām cilvēki par pārējiem tik ļoti nesūdzās.

Pub paspēlējot, jā esmu ievērojis, viņš ir daudz ilgāk pilns neatkarīgi no kartes.

Ja nevēlaties dot adminam, kurš tiešām bieži serverī ir gan pa dienu gan pa nakti, xnextmap, tad vismaz ieteiktu kaut ko paskatīties no citiem serveriem, kad ir nakts cikli, kur iet mazās kartes un dienas cikli ar lielajām kartēm.

Šo pieteikumu nerakstu sevis paša labuma dēļ, bet gan tiešām spēlētāju dēļ, laigan arī mazliet sava labuma, lai man, lai labāk spēlētājiem būtu, nebūtu jāsēž visu nakti serverī, lai gan gulēt gribās.

Pēc tā, ka L-BeasT uzrakstīja, ka iemesls ir smieklīgs šim pieteikumam, liekas, ka redz kur ir viens no tiem, kas atkal izmanto administratora tiesības savam labumam, nevis spēlētāju labumam.

Pašlaik no war3 adminiem ir tikai 1 admins no tiem, kam ir šīs xmap un xnextmap tiešām pelnītas, bet pārējiem, kas ir pelnījuši nav. Mcaa ir, kā arī ir pelnījis, par Junioru nezinu vai ir, bet arī ir pelnījis, Vircsnieks arī ir pelnījis šīs tiesības, bet nav, ir arī citi, kam viņas vajadzētu, bet nav, toties citiem, kam šīs tiesības ir bezjēdzīgi tadas ir.

Cerams saprotat, ko rakstu - serverī ir jātaisa reformas, ir arī jāskatās spēlētāju viedoklis, nevis tikai citu adminu viedoklis, jo tomēr komūna arī var spēt ievēlēt no malas pat labākus administratorus.

Šo man ienāca prātā rakstīt saistībā ar nesenām problēmām par ThugLuv, kuram nezināmu iemeslu dēļ, pēc vairāku cilvēku sūdzībām nav noņemts access, es vienkārši kopējās komūnas dēļ cenšos kaut ko panākt, lai cilvēki nepazūd jau no tā mirstošas spēles servera.

Link to comment
Share on other sites

sluwaj tut admini godami igrajut i net xmap. Ti tut 4to to objasnjaw. Skazu odno ,zasluziw drugie admini esli podderzut dumaju tebe dadut etot flag. A s4as i re4i bitj nemozet. Eto konewna majo mnenie,dumaju drugie dumajut tak ze.

Link to comment
Share on other sites

sluwaj tut admini godami igrajut i net xmap. Ti tut 4to to objasnjaw. Skazu odno ,zasluziw drugie admini esli podderzut dumaju tebe dadut etot flag. A s4as i re4i bitj nemozet. Eto konewna majo mnenie,dumaju drugie dumajut tak ze.

Piedod pa krieviski nesaprotu, tikai mazliet, un īpašu nesaprašanu rada tā latīņu burtu izmantošana, ja latīņu burtus izmanto, tad varbūt vari rakstīt latviski, vai vismaz angliski, kas man tomēr mazliet saprotamāka par krievu valodu.

Link to comment
Share on other sites

Es saku pagaidam nav jegas prasit xmap. Kad busi pelnijis, un pieradisi ka vari lietot so flagu, tad vari rakstit un ja tevi atbalstis citi admini ,gan jau atlauju sanemsi. Tas ir mans viedoklis,un domaju ka citiem ari.

Pēdējā laikā war3 admini neuzturās forumā, bet pub admini vai tādi, kas nespēlē pagaidām tikai runā.

Link to comment
Share on other sites

REC !

Vajadzīga komanda (war3 serverī) un šis ir labs admins, kuram to var uzticēt. Es pats dēļ milzīgā darba apjoma netieku uzspēlēt vairs cs, bet drīz visi svētki un līdz ar to darbi man būs beigušies, atsākšu parādīties.

Rec dodu arī tāpēc, ka viņš ir aktīvs admins, nekad nav bijušas problēmas ar viņu no sastrādāšanās viedokļa un spēles ziņā.

Būtu forši ja te nediskutētu tie admini vai spēlētāji, kuri iekš war3 servera parādās reizi 6 mēnešos. Es piemēram neeju izteikt savu viedokli par cs.gign.lv serveri, būtu forši ja arī citi paklusētu un baigi gudri nerunātu par war3 serveri. No offence, nav domāts kā uzbrauciens, vienkārši tāds ieteikums.

Priecīgus tuvojošos svētkus ! :)

Link to comment
Share on other sites

REC !

Vajadzīga komanda (war3 serverī) un šis ir labs admins, kuram to var uzticēt. Es pats dēļ milzīgā darba apjoma netieku uzspēlēt vairs cs, bet drīz visi svētki un līdz ar to darbi man būs beigušies, atsākšu parādīties.

Rec dodu arī tāpēc, ka viņš ir aktīvs admins, nekad nav bijušas problēmas ar viņu no sastrādāšanās viedokļa un spēles ziņā.

Būtu forši ja te nediskutētu tie admini vai spēlētāji, kuri iekš war3 servera parādās reizi 6 mēnešos. Es piemēram neeju izteikt savu viedokli par cs.gign.lv serveri, būtu forši ja arī citi paklusētu un baigi gudri nerunātu par war3 serveri. No offence, nav domāts kā uzbrauciens, vienkārši tāds ieteikums.

Priecīgus tuvojošos svētkus ! :)

Creativam vel mazliet japaspele , admins pats pa sevi labs , problemas netaisa un ari situaciju prot izvertet ,vienigi uzreiz tadas komandas gan bus bisk pa traku manuprat. paspele vel bisk un busi labs papildinajums, cik nu laiks atlauj esmu atsacis war3 kapat, nav sliktu vardu ko pateikti, Uzvedas attiecigi utt , bet nu tik atri pie xm nedomaju ka vajadzetu laist.Japiekrit L-Beast ! <3> PLikais

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, tik traki nedeg, vienkārši tiešām apnīk, ka cilvēki prasa, lai uzliek kādu citu mapi nextmap, kad eju prom. Nekādīgi nesanāk viņiem ieskaidrot ka man nav full access.

P.S. Tagad pēdējā laikā saistībā ar brivdienām, snowborda sacensībām, svētkiem u.t.t. īpaši nespēlēju. Tūlīt būs sesija, tā kā man daudz parādu, nesanāks janvārī spēlēt.

Admins esmu kopš augusta, vai septembra sākuma, kaut kur tā, bet ja vajag vēl mazliet paspēlēt, tad nu varu pagaidīt, jo augstāk arī minēju iemeslu, tādēļ arī uz janvāri slot nepapildināšu( nejau tāpēc kad nav acc up, vienkārši laika spēlēt nebūs).

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...