Jump to content
GIGN Forum

acc css.gign.lv


njitak
 Share

Recommended Posts

  1. Vecums; 18
  2. Nodarbošanās; Mācos
  3. Pieredze /CSS/ ; Aptuveni 3 gadi
  4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?- Ahhh, čīteriem klāsies plāni, bet, ja nopietni.....esmu bieži online un tādēļ varēšu biežāk pieskatīt serveri no čīteriem.
  5. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Darbadienās biežāk vakara pusē, bet brīvdienās, kad vien gribas uspēlēt.
  6. Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=176
  7. PS; Man nav reg nika, jo pašlaik nav bijusi īpaša vajadzība pirkt, bet, ja dabūšu acc, noteikti pasūtīšu reg nick.

Link to comment
Share on other sites

Ja vienmēr var acc noņemt, dodam visiem, pēc tam skatamies sūzību vilni par nepatiesiem baniem, par to, cik augstu kādam deguns pacelts un par tiem, kam grauž.

Anti.

Nav ne jausmas vai prot kādu čīteri atpazīt, spēlētāju, kuri neizceļas serverī ir pietiekami. Arī tādi, kuri pietiekami ilgi spēlē.

anti tikai pašlaik, kaut kā vajadzētu nopelnīt tev to plusiņu.

Edited by tomstee
Link to comment
Share on other sites

Ja vienmēr var acc noņemt, dodam visiem, pēc tam skatamies sūzību vilni par nepatiesiem baniem, par to, cik augstu kādam deguns pacelts un par tiem, kam grauž.

Anti.

Nav ne jausmas vai prot kādu čīteri atpazīt, spēlētāju, kuri neizceļas serverī ir pietiekami. Arī tādi, kuri pietiekami ilgi spēlē.

Nebija tā domāts ka dodam tagad visiem, jo re viņš ilgi spēlē un neizceļas.

Arī piekrītu Tev jo nav neviena centiena čīteru sadaļā iepostoti, to tomēr vajadzētu, lai saprastu vai spēj atpazīt čīteri, vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau serverī normāls čalis(vismaz cik es redzu), bet adminam ir jābūt arī aktīvam forumā, kā arī nav neviens admins, kurš ieteiku. Ja būtu man pirmstam PM atsūtījis vai sarunāji serverī, varētu mani rakstīt klāt, lai gan jauno adminu vārdi šajā gadījmā īpaši nestrādā.. No manis ANTI.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...