Jump to content
GIGN Forum

acc, war3 serverii.


daN-
 Share

Recommended Posts

  • 22 года. Сегодня кстати исполнилось.
  • Работаю в Голландии... В данный момент в отпуске.
  • Насчет того сколько играю в цс, не знаю, лет 8-9 или 10... topgames.lv, gtown.lv, это из последних серверов где Админил. так же был админам на вашем сервере csdm.gign.lv под ником daN-.
  • Мммм, польза от меня вам я думаю будет хорошая, так-как на вар3 админы редкие гости, а я там провожу приличное время, и честно сказать мне уже стыдно писать "Mcaa" чтоб он зашел на сервер или просмотрел demo...
  • В основном играю по утрам и очень часто по вечерам...
  • http://stats.gign.lv...yer.php?id=1573
  • ADSKIYMASHIN-

Mmm, напишу сразу какие команды хотелось бы, чтоб не задавали лишних вопросов - xban, xkick, xgag ну и хslay тоже не помешало бы.

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

Atbalstu, kad šis spēlētājs paziņo par kādu čīteri, esmu jau pārliecinājies pats skatoties, ka viņš nekad nekļūdās, un serverī ir ļoti bieži. Labi spēlē, un adekvāti uzvedās.

Man piemērām sesijas dēļ vispār nebūs janvārī laika spēlēt neko, un citi admini arī mācas augstskolā, vai strādā, visiem sesijas utml. tagad ir, jaunu gaļu adminu sastāvā vajag.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Noteikti dodiet šim piparam ACC ! Čalis patiešām labi spēlē, nekad nav ar viņu problēmas bijušas ! Galva savā vietā, attieksme ir patiešām ok, ir arī salīdzinoši aktīvs :)

Man nav nekādu iebildumu, šāds admins patiešām ir vajadzīgs ! Būs kārtība ! :)

Un cerams,ka arī ja dabūs acc, tad paliks tikpat labs kadrs un neizmainīsies pēkšņi :)

REC! REC! REC!

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...