Jump to content
GIGN Forum

Freeroll - instant play


sluT
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Velejos paintereseties, vai ir kada normala vieta, kur ir pieejami pietiekosi freeroll turniri dienas laika no 8:00 lidz 17:00, kur var spelet online, ka nav jalade programa, ta teikt tiessaiste!? Darba laika dazreiz nav ko darit, lidz ar to varetu sevi kaut ka nodarbinat :)

Bet lugums, ja ir sada veida info, tad normalus variantus.

+ triobet / betsafe / unibet sobrid jau speleju, interse jaunas vietas :french:

Link to comment
Share on other sites

Pokerstars proga ir maziņa un freerolli tur ir visai bieži. Vari mēģināt arī pievienoties kādai foršai grupiņai cilvēku, kuri savā starpā močī pokeru brīvos brīžos. Ir visai lielas, foršas grupas, kur var paspēlēt pokeru brīvā laika nosišanai gan par spēļu naudiņām, gan uz īstām naudiņām.

Link to comment
Share on other sites

Pokerstars proga ir maziņa un freerolli tur ir visai bieži. Vari mēģināt arī pievienoties kādai foršai grupiņai cilvēku, kuri savā starpā močī pokeru brīvos brīžos. Ir visai lielas, foršas grupas, kur var paspēlēt pokeru brīvā laika nosišanai gan par spēļu naudiņām, gan uz īstām naudiņām.

Bet vai tad pokerstars var spelet ari online, nekachajot progu?

Darba datoros paroles stav virsu, ka nevar neko kachat..

Edited by sluT
Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir Android vai ios, tad droši vari uz telefona pokerstāru nokačāt. Ļoti ērti spēlēti.

nu sada iespeja diemzel nav :(

Es esmu izmeklejies dazadas vietas, bet neesmu atradis normalu vietu, kur varetu spelet, tapec ari jautaju seit, varbut kads zin..

Link to comment
Share on other sites

nu sada iespeja diemzel nav :(

Es esmu izmeklejies dazadas vietas, bet neesmu atradis normalu vietu, kur varetu spelet, tapec ari jautaju seit, varbut kads zin..

Es pieļauju, ka tavi meklējumi varētu beigties neveiksmīgi, jo nav pat dzirdēts neviens online poker rooms. Tipa bez softa.

Link to comment
Share on other sites

Es pieļauju, ka tavi meklējumi varētu beigties neveiksmīgi, jo nav pat dzirdēts neviens online poker rooms. Tipa bez softa.

Tam gan negribetu ticet, kaut vai tas pats vecais piemers ar triobet/betsafe/unibet, visos var spelet neko nekachajot..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...