Jump to content
GIGN Forum

Rīga ieiet GooD MeN`aa


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Labvakar..Dalja jau ir informeta par GooD`MeN`a ierashanos Rīgā 15februārī...Tagad ir jasaved skaidrība,kas piedālas un kas nē...

Tātad piedalās:

GooD MeN

Cash

Eziic

EyGee

Cipruss

TomasS

Afrodīte(sexīgo kāju īpašniece)

DeadAlive

ManuVietuIenjemRegjistretais

Bencik

Chucky

brahhhh

Print`Screen

Plāns sekojošs es ierodos ap 17:00 Rīgā +/- iepixājam kas ir gatavi ar mani nākt uz HOĶI 19:30 RD-CSKA dalība 12Ls piesakās laicīgi , lai ticketus kopistiski varam paņemt...

22:00 tiekamies pēc vienošanās kāda vietā, iekarojam SPOTU, lejam aknās, pēc tam ķemmējam klubus...Sagaidam saullēktu un visi ir laimīgi :D ar mani garlaicīgi nemēdz būt...Ceru uz jūsu attsaucību :D PLĀNS drink drink drink drink :DD Kurš vēl piedalās? :) Chucky,Kristīne? Teddys jau laicīgi uzmeta :DD

P.s. Ja ir kas grib un tik tiešām vēlas man piedāvāt naktsmājas, droši raxtat :) Afrodīte vēl laužas :DD

P,p,s, VISI KAS UZ HOKJI NAAK :

Neee sarunajam taa 314 pa labi sektors 2tais stavs pashaa centraa 12ls, lidz 10.02 parskaitam man naudinju es noperku 10 februariii ticketus visiem kas ar mieru nakt...

Arturs Lihacevs

LV22HABA0551021716563

110185-10812

Reason: niks+hokejs

post-7735-0-74481600-1359493381_thumb.jpg

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Esi vecis vai nē...šādu iespēju nedrīxt laist garām...Nr. šas aizmetīšu visi kas pievienojas editošu 1mo postu...

P.s. Bleee 9k postu jau :DD DOOOOOH

Shads plans pirms gadiem bija lai tiktu uz Liepaju :DD

post-7735-0-14892100-1359494496_thumb.jpg

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AHahah.... Atkal visu palaizu garam, labi ka goodmens ari privati izzino savuy ierassanos :D

Es ari tad varetu ieplanot braucienu no sava kraja uz lielpilseetu :D Nedodu nekadas garantijas, bet liela iespejamiba ka busu. Gan jau tikai uz pasedesanu, jo pa klubiem kaut ka galigi negribas dauzities.

Par hokeju. Kadas tu tur vietas gribi pa 10ls? Principa studentiem tak pa 10ls ir labakaas biljetes (vismaz sezoans sakuma vel bija). Man isti nepatik skatities hokji no sturiem, vartu aizmugures un nemaz nerunajot pat otro stavu. Ja eju skatities, tad eju kartigi un laba vieta ;)

Link to comment
Share on other sites

Lācis ir tik kruts, ka pats brauc 3 dienas uz Liepāju, sen nav būts ārzemju ceļojumā. Tikai jautājums ir tāds - vai es palieku pie tevis? Es agri celšos un nākšu noguris, ja tu gribi tur pa klubiem vazāties, tad toč nē. Analgīns arī it kā piedāvāja naktsmājas :) + Vēl Nightmare kaut ko domā.. Nāksies pacīnīties par mani ^^

Link to comment
Share on other sites

Neee sarunajam taa 314 pa labi sektors 2tais stavs pashaa centraa 12ls, lidz 10.02 parskaitam man naudinju es noperku 10 februariii ticketus visiem kas ar mieru nakt...

Arturs Lihacevs

LV22HABA0551021716563

Reason: niks+hokejs

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Es jau eju pie Larina sarunāt ledusskapi uz tava vārda :D

hahaahahahah :D Tev tak ir :D

tie kas neredzeja nav personas koda :DD pag pag tev vel mana pases kopija jadabuu :DD bez taas haladjilnjiks nebuus :DD

P.s. Doublet sanjemies ;)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

nu tad es no hokeja atkritu 100%... nav velmes kaut kur otraja stava sedet, jo visi bara mes pirmaja diezvai pectam atradisim kur ielist.

kas Jums nevienam anv studentu apliecibas? Pa 9ls var nopirkt pasa vidu. Tur vienmer sezu, kad eju, redzamiba viss labaka un cena normala. Jo nu gluzi 12ls maksat par otro stavu (students 6ls) nu nav velmes ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...