Jump to content
GIGN Forum

Rīga ieiet GooD MeN`aa


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

KANADA tu jau pareizi uzraxtiji , studentiem 9Ls, parejiem 18Ls :) Ir tak starpiiba, a taa tu seed pa 12Ls un pec tam aizej apsedies kur gribi, tu jau vari nakt ar mums un 2trajaa periodaa kad busim iechekojushi kur brivie spoti ielidisim labakaas vietaas,kaa vnm dariits...Nez man vnm 2traa stavaa ir paticis, paredzeet visu lauku ideali labi...

Link to comment
Share on other sites

Neee sarunajam taa 314 pa labi sektors 2tais stavs pashaa centraa 12ls, lidz 10.02 parskaitam man naudinju es noperku 10 februariii ticketus visiem kas ar mieru nakt...

Arturs Lihacevs

LV22HABA0551021716563

Reason: niks+hokejs

Vismaz nummuru iedod tad. Kad pārskaitīšanu varēšu padot ziņu.

Link to comment
Share on other sites

nu tad es no hokeja atkritu 100%... nav velmes kaut kur otraja stava sedet, jo visi bara mes pirmaja diezvai pectam atradisim kur ielist.

kas Jums nevienam anv studentu apliecibas? Pa 9ls var nopirkt pasa vidu. Tur vienmer sezu, kad eju, redzamiba viss labaka un cena normala. Jo nu gluzi 12ls maksat par otro stavu (students 6ls) nu nav velmes ;)

Mle tu niikulies mazais, sanemies un naac barinja, tu ar dzekiem ej iedzert un hokji paskatities nevis, tikai hokji paskatities, a to pizdi buuus :D

Goodman naudu parskaitishu ash vai 1dienz izskataas...

Link to comment
Share on other sites

Good, problema aju taja ka viens var vietu atrast, a baram pectam nu nebus tur tas vietas.

Un mlja bencik neruna... Ja es eju skatities, tad ari skatisos, citadak es majas varu ar alinu pasedet un noskatities :P

Es jau ari skatishos, tikai ar papildus speceffektiem, un majas ar alinju var ''padrochit'' un paskatities hokeju, runasim lietas istajos vardos :D

Link to comment
Share on other sites

vot šaize.. lasot šito visu saskrēja mutē siekalas. Atceros agrāk, kad gāju uz baļļukiem ar CS kadru piedalīšanos, vienmēr bija nežēlīgi jautri. Bet tagad jau kā divus gadus neesmu LV. Nākošie datumi ir marta beigas, kad būšu LV.

Ja kāds no jums kaut ko rīko, labprāt pievienotos!

Link to comment
Share on other sites

vot šaize.. lasot šito visu saskrēja mutē siekalas. Atceros agrāk, kad gāju uz baļļukiem ar CS kadru piedalīšanos, vienmēr bija nežēlīgi jautri. Bet tagad jau kā divus gadus neesmu LV. Nākošie datumi ir marta beigas, kad būšu LV.

Ja kāds no jums kaut ko rīko, labprāt pievienotos!

Kas tu esi?

Link to comment
Share on other sites

Kas tu esi?

čalis, 20 gadi, 195cm, 87kg..

Ja prasi saistībā ar kaut kādiem vecajiem tusiem, tad man agrāk ar gignu nebija nekādu saistību :D

Bija Ogres serveris, denja, sluzdam u.c tā laika dzīvnieki.

Link to comment
Share on other sites

Balle atkriit...Vakar biju Rigaa tikai pratigi uz bassiti aizgaju .... NU i naxuj, Rigaa viss ir parak dargs, nauda vnk pazuuud.... Alga bus 6dien ,taa kaa 5dien nekadi netieku....Ar tukshu maku tur nav ko dariiit :DD ja nu vienigi es uztaisu ziedojuma akcijas vakashanu :DD Nee nee...Es tads neesmu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...