Jump to content
GIGN Forum

Nu tad beidzot, kāds zin kādu gaļu liek belšos?


Semorka
 Share

Recommended Posts

Beidz troļot tizlais kropli semorka. Zajebal šitie kropļi ar absolūto uzmanības trūkumu, kas poste not-funny sūdu. Varēji vismaz aizvilkties un nopirkt reālu belasi.

http://lv.wikipedia....iki/Bela%C5%A1s

bilde no wikipēdijas.

Pidars tu tizls esi. Ej prom no šitā foruma, izsvītro no sava stulbā niku-vientuļā-idiota saraksta vārdu semorka (blakus wl.media, 7cent, etc), izdomā jaunu tizlu niku (piemēram - evangelistEvan), sadomā jaunu nožēlojamu dzīves stāstu un nāc šeit ar savu figņu.

In fact - es pat teiktu, ka tu esi ne tikai prātā-kropls daunis, bet gan prāta kropls pedofīls daunis uz gadiem 26 ar pumpainu seju, pretīgu īsu matu skuvumu un smirdīgām DC botām. pretīgais gnoms.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Forši provokātoriski teksti, es nemaz nedusmojos. Turies Mirušais Bīfs, žēl ka tavi nervi ir tik vāji, ka tā par to Dauni Semorku tā pārdzīvo, bet tas labi vismaz kāds uzstraucās :) Tavā dzīvē forums ir tik trakoti svarīga lieta, ā pareiz tu takš ir tas no aukstās klases līmeņa večiem. :) Dead beef, bet iedurt nazi tev gribētos ribās :)

Iespaidojies no Superrembo bizness plānu?Nezini ko audzēt?

Nē sēžu mājās dzeru dzērveņu tēju un aiz bezdarbības, atcerējos ka sen jau gribēju pajautāt, kas ir ar tiem beļašiem.

P.S. Oi vientuļš jau nu točna nēsmu, tādi piedzīvojumi ir, slinkums jums vnk bojāt attīstītās smadzenes :)

In fact - es pat teiktu, ka tu esi ne tikai prātā-kropls daunis, bet gan prāta kropls pedofīls daunis uz gadiem 26 ar pumpainu seju, pretīgu īsu matu skuvumu un smirdīgām DC botām. pretīgais gnoms.

Beefs

Es brīnos tu gudrs vecis ar ar lieliem pautim, tu pilnīngi nošavi garām. :thumbsdown:

Bļāviens riktīgs troļļa teksts sanāca dēļ Ceptā bīīfa!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

7, pagodini pasauli un aizej nomirsti sētmalā.

bļe tu pat lāga rakstīt nemāki, uztvere tev ir kā akmenim, un tu 100% esi no tiem idiotiem, kas kāpj uz tā paša grābekļa 100 reizes.

tu esi absolūti atsaldēts! sabiedrības pabira.

ar cieņu,

DoubleT

p.s. - aizej nomirsti

Link to comment
Share on other sites

Taču nebaro to tizlo kropli. Viņš to vien gaida, lai kāds atbildētu. Seko līdzi. Spiež refresh, refresh, refresh. Raud, ja uz viņa sūdiem neatbild. Tad ilgi domā (jo lēns domāšanā), kā sev pievērst uzmanību. Varbūt iefotožopēt savu seju uz rembo pleciem? mhmhm nē - labāk iepostēšu belaša attēlu no wikipedia un uzrakstīšu par gaļu (oh - cik origīnāli - ko liek belašos bija smieklīgs jautājums pirms gadiem 25, stulbais lauku pāķi). Es tev reāli saku, Doblet - ja šitajam kroplim neatbild, viņš sāk raudāt un psihot un dauzīt klaviatūru, jo ir pretīgs pedars. Turies un nebaro to mēslu.

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taču nebaro to tizlo kropli. Viņš to vien gaida, lai kāds atbildētu. Seko līdzi. Spiež refresh, refresh, refresh. Raud, ja uz viņa sūdiem neatbild. Tad ilgi domā (jo lēns domāšanā), kā sev pievērst uzmanību. Varbūt iefotožopēt savu seju uz rembo pleciem? mhmhm nē - labāk iepostēšu belaša attēlu no wikipedia un uzrakstīšu par gaļu (oh - cik origīnāli - ko liek belašos bija smieklīgs jautājums pirms gadiem 25, stulbais lauku pāķi). Es tev reāli saku, Doblet - ja šitajam kroplim neatbild, viņš sāk raudāt un psihot un dauzīt klaviatūru, jo ir pretīgs pedars. Turies un nebaro to mēslu.

Beefs

Ha, Beefs uz poda laikam ir sēdējis dēļ kāda belaša, ka tā aizsvilās! Petene :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7, pagodini pasauli un aizej nomirsti sētmalā.

bļe tu pat lāga rakstīt nemāki, uztvere tev ir kā akmenim, un tu 100% esi no tiem idiotiem, kas kāpj uz tā paša grābekļa 100 reizes.

tu esi absolūti atsaldēts! sabiedrības pabira.

ar cieņu,

DoubleT

p.s. - aizej nomirsti

Nu tēma jau bija par belašiem, tākā nezinu kas jums tur prātā ienāca par mani, es tikai gaidīju jūsu variantus, vai varbūt arī kādu apstiprinājumu. Bet te uzreiz dusmīigīe un dzīves izredzētie, sāk atkal jaukt tēmas nosaukumu.

Nu zin kā ir ar tiem, sperma sakrājās un tad kad nav kur nolaist tad viņš sāk ārdīties uz dumjajiem :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tātad, izstāstīšu tev savu loģisko ķēdi, lai tev nerodas jautājumi uz priekšdienām ( mazāk postu, priecīgāks es )

1) ko es gribu atrast? ( šajā gadījumā belašu gaļa )

2) kas ir belašs? kulinārijas izstrādājums

3) kā pagatavot sev nezināmu kulinārijas izstrādājumu? atrodam recepti

4) saliekam kopā belašs un recepte - belašs recepte ( nemocies neloci vārdus, tev nesanāks )

5) atveram googli - http://google.lv

6) ierakstam tajā šos 2 maģiskos vārdus ( ja ar savu zivs atmiņu paguvi aizmirst, tie vārdi bija - belašs recepte )

7) http://lmgtfy.com/?q=bela%C5%A1s+recepte

voalā!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ai nu beidz kāda recepte, tā taisa tikai mājas ar malto liellopu gaļu, aizej uz tirgu b le esi redzējis uz vietas, kā taisa, nēsi, jo tur smirdīgs bomzis pieved belašus ar tačku no kautkurienes xuj viņ zin, tākā beidz. man te skalot smadzenes. Ā pareiz tu jau kafejnīcā ēd un hotdogus rij :)

Tātad tavs loģiskais, proti neloģīskais izskaidrojums diemžēl ir garām.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...