Jump to content
GIGN Forum

Koru kari 3


EMINEMS
 Share

Recommended Posts

Noteikti jau pamanījāt ka sākusies jaunā Koru karu 3. sezona. Es ceru Rīgas koris uzvarēs, laigan noteikti stulbie latgaļi sabalsos kkādu Rēzekni, takā iepriekšējās reizēs. + Jakušonuks nav gluži piemērotākais kora vadītājs, nez.

Tie "koru experti" gan ir kkādi amatieri, vislaik divdomīgi runā, vērtē arī debīli. Un labi vismaz ka rotējošais experts - latgalis vairāk nevērtēs, atkal rēzeknai 10nieku iebāza, maita.

Bet nekas, turam īkšķus par Rīgu un protams balsojam :)

Link to comment
Share on other sites

Noteikti jau pamanījāt ka sākusies jaunā Koru karu 3. sezona. Es ceru Rīgas koris uzvarēs, laigan noteikti stulbie latgaļi sabalsos kkādu Rēzekni, takā iepriekšējās reizēs. + Jakušonuks nav gluži piemērotākais kora vadītājs, nez.

Tie "koru experti" gan ir kkādi amatieri, vislaik divdomīgi runā, vērtē arī debīli. Un labi vismaz ka rotējošais experts - latgalis vairāk nevērtēs, atkal rēzeknai 10nieku iebāza, maita.

Bet nekas, turam īkšķus par Rīgu un protams balsojam :)

Eu rīdziniek, tev ar Latgali problēms?

Link to comment
Share on other sites

Tu sīkais bezsmadzeņu radījum, domā ko runā - ''stulbie latgaļi'' .. Bez šiem ''stulbeņiem'', visticamāk, Latvijas vispār nebūtu.

Atradies te ''stārs''..

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tu sīkais bezsmadzeņu radījum, domā ko runā - ''stulbie latgaļi'' .. Bez šiem ''stulbeņiem'', visticamāk, Latvijas vispār nebūtu.

Atradies te ''stārs''..

tu noteikti joko, right? lmfao

Link to comment
Share on other sites

tu noteikti joko, right? lmfao

Tā ir Austrumu ieeja Latvijā >> 1918-1919. gads.. Neatkarības posms, Latgale pašu spēkiem atdalās no Vitebskas guberņas un kļūst par Latvijas sastāvdaļu, kā rezultātā palīdz samazināt spiedienu no krievu puses.. Nebūtu mūsu sīksto latgaliešu tajā laikā, ar to neatkarības iegūšanu tā būtu kā būtu..

Kaut gan īstenībā tas nebija tas, ko vēlējos pateikt.. Man ir vienalga, Kurzeme, Vidzeme, Zemgale vai Latgale, tā ir LATVIJA, viss kopā.. Un ja kaut kāds ''not affraid'' memļaks atļaujās kāda novada iedzīvotājus nosaukt par stulbeņiem, tad sorry, tādus pokemōnus man ir vēlme nedaudz pamācīt..

Edited by Performance
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es ceru Rīgas koris uzvarēs, laigan noteikti stulbie latgaļi sabalsos kkādu Rēzekni, takā iepriekšējās reizēs. + Jakušonuks nav gluži piemērotākais kora vadītājs, nez.

ēē tu čuili! Mīkstais rīdzinieks tu esi, kas savu ikdienu ir pavadijis tikai pie PC un nemāk pat dakšu ar sienu kaudzi pacelt. Salīdzi latgaliešus un pilsētniekus, vnk drausmas. 90% pilsētnieku ir izlutināti pretīgi pumpaini mērgļi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...