Jump to content
GIGN Forum

Palīdzība ģimenei


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

man nav nekas pretī par palīdzību, bet, ar ko šī ģimene atšķirās no pārējām, kurām dzīves līmenis ir vel sūdīgāks nekā šij, lai palīdzētu tieši šij?

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Ak lielie dirsēji, pat neizlasija rakstu un jau sāk citiem stāstīt kā izmantot prezervatīvus. Thats too baad...

Ak, jā, ja tu negribi palīdzēt ģimenei, tad vismaz palīdzi kādam no mazajiem. īpaši jau anglijā strādājošais pidars tūbijs, kuram 500euro paliekot pāri. Žēl ziedot naudu, vismaz nosūti apakšbikses bērniem.

Kapēc tieši šij, da palīdzi jebkurai, ja tev vajag iemeslu.. žēl tevis. Parasti, lai citam kaut ko labu izdarītu, nevajag nekādu dižu iemeslu. cheers

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ak lielie dirsēji, pat neizlasija rakstu un jau sāk citiem stāstīt kā izmantot prezervatīvus. Thats too baad...

Ak, jā, ja tu negribi palīdzēt ģimenei, tad vismaz palīdzi kādam no mazajiem. īpaši jau anglijā strādājošais pidars tūbijs, kuram 500euro paliekot pāri. Žēl ziedot naudu, vismaz nosūti apakšbikses bērniem.

Kapēc tieši šij, da palīdzi jebkurai, ja tev vajag iemeslu.. žēl tevis. Parasti, lai citam kaut ko labu izdarītu, nevajag nekādu dižu iemeslu. cheers

es kkur esmu minējis, ka neesmu nodarbojies ar labdarību? es prosta uzdevu jautājum, kāpēc tieši šīs ģimenes negācijas ir celtas gign`a dienas kārtībā nevis citu?

un, lai arī es esmu strādājoš pidars uk, es vismaz arī palīdzu citiem, kamēr tāds priduraks kā tu nedari neko, tik virini, atvainojos, baksti savu sūdu šiet.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nevajag akcentu likt tieši uz šo ģimeni [lasot šo visu], bet paskatīties uz visu kopumā. Ja neviens te neko no labdarības nemetīs, tad neviens arī par to neinteresēsies. Ja Tu nevēlies palīdzēt šai ģimenei, tad palīdzi, kam vēlies. Bet šādi vismaz tiek vērsta uzmanība uz šo projektu kopumā.

Un, kRi, novēlu tev kādreiz nonākt lūdzēja lomā, lai kaut nedaudz saprastu, kā tas ir, kad nonāc šādā situācijā. Tiešām, šoreiz es vēlu Tev nelaimi, jo acīmredzot, tikai tā tev spēs atklāt ko jaunu pelēko šūnu darbībā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt nevajag akcentu likt tieši uz šo ģimeni [lasot šo visu], bet paskatīties uz visu kopumā. Ja neviens te neko no labdarības nemetīs, tad neviens arī par to neinteresēsies. Ja Tu nevēlies palīdzēt šai ģimenei, tad palīdzi, kam vēlies. Bet šādi vismaz tiek vērsta uzmanība uz šo projektu kopumā.

Un, kRi, novēlu tev kādreiz nonākt lūdzēja lomā, lai kaut nedaudz saprastu, kā tas ir, kad nonāc šādā situācijā. Tiešām, šoreiz es vēlu Tev nelaimi, jo acīmredzot, tikai tā tev spēs atklāt ko jaunu pelēko šūnu darbībā.

Tu laikam īsti kRi domu nesaprati. Kāpēc tas, ka tu pelni vairāk, tev uzliek pienākumu palīdzēt? Tā ir katra brīva izvēle. Ar labdarību neviens parasti nelielas un nereklamējas. Kas vēlēsies un varēs - palīdzēs.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lumpy, uzbrauciens nevietā. Es agrā bērnībā lieliski esmu izbaudījis kā tas ir kad nav ko ēst vai sporta stundā kauns vilkt bikses no tirgus un citas neforšas situācijas. Atšķirība gan ir tur, ka mana māte, kura mani audzināja viena, nevis uzbagoja, bet rāvās kā varēja, lai pēc kāda laika viss būtu ok. Pats arī strādāju no 14 gadiem.

Es saprotu, ka var lūgt, ja kāda slimība jāarstē un tā.

Citēšu to lapu:

Lai bērni normāli augtu un attīstītos, šobrīd ir ļoti steidzami vajadzīgas divas divguļamās gultas un rakstāmgaldi. Kā arī ģimenei ir vajadzīgi trauki, galda piederumi un rakstāmlietas, dators, televizors un apģērbs. Diviem mazuļiem vēl ir nepieciešamas autiņbiksītes.

Dators, televizors? Kāds nahuj dators un televizors, ja tu esi nabags!? Ja nevari atļauties, tad nevari, tagad jau te katrs pieradis, ka naudas nav, bet kūkas ēdīs.

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da labi, dators un TV musdienas jau vairs nav nekads WOW, lai tomer berni nebutu taka alā auguši kkadu informaciju jau vajag uzņemt. Ka ari skolās tagad tas e-klases, mykoob parasto žurnalu vietās + skolotaji liek daudz darbus taisit uz PC.

Ja tu vari palidzēt tad palidzi, ta jau nav spiesta lieta...

Link to comment
Share on other sites

<sarcasm>

Nebūs televizora, neredzēs sarunu šovu Precamies?, Ugunsgrēku, Bez Tabu, Degpunktu, Koru Karus, Eirovīziju un citus raidījumus, kas ļoti objektīvi atspoguļo reālo situāciju Latvijā, jaunākās vēsmas sabiedrībā un pārējās aktualitātes. Bērni jutīsies izslēgti no savu vienaudžu vidus, kamēr tie aprunā šīs ārkārtīgi svarīgās norises. Rezultāts: bērni jūtas izstumti, ieraujas sevī, kļūst par introvertiem cilvēkiem, kas defaultā tiek diskriminēti visu atlikušo mūžu. Neviens nedrīkst pieļaut šādas šausmas.

</sarcasm>

Upd. I did all I could.

Edited by procrastinator
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jooptv, gribētu dzirdēt kaut vienu racionālu variantu, kā TV var palīdzēt ģimenei vai bērnam... Kaut 1... Ja TV izmanto galda vietā, uz kura pildīt mājadarbus, tas neskaitās.

Da ne jau palidz vai ka vnk ta ir primitiiva lieta, hotj sikajiem muļķikus pastities...nesapratat jus manu domu.

Link to comment
Share on other sites

Bērnību pavadīju bez televizora vai datora, tāpēc grūti tavu "objektīvo" spriedumu uzskatīt par pareizu esam.

Taisnība jau ir par tiem darbiem ar datoru un visu elektronizēšanu, bet par televizoru nevaru nepiekrist murdziņam. Neba man spriest, vai tai ģimenei televizors nepieciešams, bet stipri šaubos vai tādai lietai jābūt "must buy" sarakstā trūcīgām ģimenēm...

Besides, internetā ir pieejamas puslīdz visas TV programmas un programmu ieraksti. Tāpēc līdz ar datora iegādi, televizors pat nav nepieciešams.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Bērnību pavadīju bez televizora vai datora, tāpēc grūti tavu "objektīvo" spriedumu uzskatīt par pareizu esam.

Taisnība jau ir par tiem darbiem ar datoru un visu elektronizēšanu, bet par televizoru nevaru nepiekrist murdziņam. Neba man spriest, vai tai ģimenei televizors nepieciešams, bet stipri šaubos vai tādai lietai jābūt "must buy" sarakstā trūcīgām ģimenēm...

Besides, internetā ir pieejamas puslīdz visas TV programmas un programmu ieraksti. Tāpēc līdz ar datora iegādi, televizors pat nav nepieciešams.

Nu mums bija savadaka berniba...Nezinu kas musdienas sikajiem vajadzigs, taka masas sikais droto muļķikus domaju ka visiem sikajiem interese. Pats ari neskatos TV jau kadus paris gadus, tik pa retam kadu dinamo speli.

Aj hz ar tiem ziedojumiem ir ka ir, pec ta spoki.lv prikola saku aizdomaties par tiem visiem ziedojumu talruņiem u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

čali moš pietiks vienreiz?

negirbi ziedot, aizvēri savu jākli ciet un lasi tālāk, nafig lieki komentēt un kurināt te viens otru?

parādīt, cik lielas tev ir zināšanas kaut kādā jomā, vai cik kruti vari uzdirst kādam beztēmā?

NETAISI OFFTOPIKU!

Link to comment
Share on other sites

Tagad daļa mājasdarbu ir jāpilda uz datora, nemaz nerunājot jau par vidusskolu/augstskolu. Tā ka dators ir nevis ekstra, bet gan mācību sastāvdaļa. Šī vairs nav mūsu bērnība, kad varējām dzīvot bez TV un datora [jāsaka gan, ka arī man šobrīd nav TV un nepietrūkst].

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

priekš kā tad ir tās visas bibliotēkas, trešie tēva dēli un pārējie pasaku tēli?

un vispār, ja ģimenēm ir tik sūdīgi, ko tad nebrauc uz tām pašām ārzemēm? ir tak miljons spotu, kur ņem cilvēkus bez liekām valodas zināšanām, galvenais ir rukāt. nevis tāpēc, ka nespēj atrast tos sludinājumus, bet gan tāpēc, ka ir pieraduši paņaudēt mazliet par to, cik slikta dzīve, un tad visi metās palīgā ziedojot gan naudu, gan tv, gan pc, gan visu ko citu.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

priekš kā tad ir tās visas bibliotēkas, trešie tēva dēli un pārējie pasaku tēli?

un vispār, ja ģimenēm ir tik sūdīgi, ko tad nebrauc uz tām pašām ārzemēm? ir tak miljons spotu, kur ņem cilvēkus bez liekām valodas zināšanām, galvenais ir rukāt. nevis tāpēc, ka nespēj atrast tos sludinājumus, bet gan tāpēc, ka ir pieraduši paņaudēt mazliet par to, cik slikta dzīve, un tad visi metās palīgā ziedojot gan naudu, gan tv, gan pc, gan visu ko citu.

Tev nav ne mazākās nojausmas par to, ko tagad raksti šeit. Cik Tev vienam izmaksāja aizbraukt no LV?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tev nav ne mazākās nojausmas par to, ko tagad raksti šeit. Cik Tev vienam izmaksāja aizbraukt no LV?

ja atmiņa neviļ, tad mans budžets bija 300 ls, kurā tika iekļauta gan hata, gan transports, gan safety staffs UK, paika, etc. sūdi.

Link to comment
Share on other sites

ja atmiņa neviļ, tad mans budžets bija 300 ls, kurā tika iekļauta gan hata, gan transports, gan safety staffs UK, paika, etc. sūdi.

Un tagad saproti, ka cilvēkam, kuram ir jāpabaro, jāapģērbj un jāspēj izglītot bērni, nav iespējas iekrāt ne 10 Ls mēnesī, lai 30 mēnešu laikā spētu viens pats izrauties no šādas vides, situācijas, un doties darba meklējumos uz ārzemēm, nemaz nerunājot par bērnu ņemšanu līdz, kas nozīmētu šiem bērniem mācīties valodā, kuru lāgā nesaprot. Savukārt, tepat Latvijā nav iespējams atrast darbu, lai par to visu spētu parūpēties.

Drīkst jautāt, ko Tu domā par to, ka remontē vecos/būvē jaunus cietumus?

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Un tagad saproti, ka cilvēkam, kuram ir jāpabaro, jāapģērbj un jāspēj izglītot bērni, nav iespējas iekrāt ne 10 Ls mēnesī, lai 30 mēnešu laikā spētu viens pats izrauties no šādas vides, situācijas, un doties darba meklējumos uz ārzemēm, nemaz nerunājot par bērnu ņemšanu līdz, kas nozīmētu šiem bērniem mācīties valodā, kuru lāgā nesaprot. Savukārt, tepat Latvijā nav iespējams atrast darbu, lai par to visu spētu parūpēties.

Sūdīgiem baletdejotājiem pauti traucē. Neskatoties uz to, ka tavi dzīves apstākļi tik tiešam ir slikti, ir gana daudz iespēju tikt pie kaut kādas naudas, lai varētu doties uz tām ārzemēm, kalt tie paši sms kredīti, paņem viņu, būs tev kāposts, lai dotots uz svešzemēm, nākamā mēneša laikā paspēsi adot kredītu (sms), gan pēc tam sūtīt kāpostu uz lv, lai celtu savas ģimenes labklājību.

Te jau ir tas variants, ka darba iespējas ir, jautājums, vai tu gribi izmantot viņas...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...