Jump to content
GIGN Forum

Darba iespējas UK! Par un ap


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Kapec vinu weblapa vini norada stundas likmi mazako neka maksa agenturai , ta intereses pec,

par ko tu tieši runā? Ocado? Ja jā, tad tai lapai mazāk tici, tūr vispār kkāds wtf`s ir, un visiem ir viss pohuj.

Link to comment
Share on other sites

Mīļie draugi,mīļie gignieši,mīļie tautieši neuzticaties šiem cilvēkiem,jo viņi pelna naudu uz jūsu sviedriem,paši neko nedarot.Nēesat stulbi un neaptēsti,tās uzpūstās dzīvokļu cenas ir nereālas un sviestainas.

Māte google sniegs atbildes uz visiem jautājumiem-->bedford uk flat rental rates. Es mazliet atkārtošos,kā jau teicu vidējā cena divu trīs istabu dzīvoklim ir ap 500-600 GBP mēnesī,pats dzīvoju trijniekā un maksājam īri 550 GBP mēnesi.

Ja viņi jums spēj sarunāt darbu un tur pieprasīt 10% no pirmās algas un viss,tad tas ir ok.,Bet neejiet un nedzīvojiet viņu pritonos kur viņi piedāvā. Tādi cilvēki uk ir pilna dirsa,un stāsti ir dzirdēti simtiem,un neteikšu ka no labākajiem.

Viens no tūkstot lieliskajiem piemēriem ir šī majas lapa par dzivokļiem--> http://www.nestoria.co.uk/bedford/flat/rent#dyn:/bedford/flat/rent/bedrooms-2/start-10 ,labi meklējot var atrast vēl lētāk,un ja kaut cik zināmas valodas zināšanas tad ar saimnieku tiekoties uz dzīvokļu apskates vēl var mazliet nokaulēt.

Es kā godīgs kārtīgs Latvietis,tautietis esmu gatavs palīdzēt/atvērt acis izmisumā nonākušiem tautiešiem.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Aizbrauc ar plku dirsu uz Angliju, neko nezinot, neko nesaprotot - atrodi kur dzīvot un kur strādāt uz sitienu, ja nav tik laba valoda. Cilvēki iekārto dzīves vietā, iekārto darbā - saņem par to kādu atlīdzību. Kur tur ir kāds noziegums? Tevi paverdzina, liek kādam britam metamo masēt, atņem pasi vai naudu izspiež? Kas tur ir negodīgs? Ceļojuma aģentam taču tu arī maksā par pakalpojumiem, tā pat kā autobusa šoferim.

Tas, ka kāds piedāvā dzīves vietu un darbu, bez liekām piepūlēm un stresa, skaitās krāpšana? Tad jau jebkura darba aģentūra Anglijā ir krāpnieki...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne brīdi nepieminēju ka tas ir noziegums vai krāpšana vai kas tml. Atņemot vai pazaudējot pasi,var tikpat lieliski un atri atgūt to. Ja nemaldos var pat pasūtīt tādu kā izbraukšanas atļauju. Man nevajag ceļojuma aģentūru lai kkur aizbrauktu,un kur nu vēl viņiem maksāt par to,ko es pats tik pat labi varu izdarīt un sameklēt.

Nu ko es tev varu pateikt ieteikt-nevajag skriet ar pliku dirsu uz uk,bez nekādām zināšanām par svešo zelta zemi.

Viss ko es gribēju pateikt ir manis augstāk minētajā postā.

Tev vēl man būtu paldies jāpasaka,es tev paradu iespēju kā lētāk un izdevīgak dzīvot,ja pats esi tepiķis,piedod atvaino es tev palīdzēt nevaru.

Par aģentūrām es piekrītu tas viss ir normāli,un arī saprotu to,ka var nedaudz iekasēt par to,ka tevi iekārto darbā.

Viņi gadijumā tev nepiedāvā tādu variantu:

1.)piedāvā darbu,dzīvošanu,bet aizejot projām no dzīvesvietas tu arī uzreiz zaudē darbu?

2.)tu nemaz darbu nevari dabūt,ja nēej nedzīvo viņu piedāvātos apartamentos?

P.s. parādiet man kaut vienu cilvēku kas šeit no gign ir aizgajuši strādāt pie šiem piedāvātiem variantiem.

gribētos redzēt bildes kādos apartamentos būtu jādzīvo,ja viņi šeit piedāvā darbu,dzīvesvietu vēlos redzēt bildes studijā,kur man būtu jādzīvo.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Nodzīvoju UK 3 gadus. Reāli rentojām 3 stāvu flat ar 4 istabām, 3 toletēm, un foršu gārdenu. Mēnesī maksājām 750 GBP + 120 par council tax + 60 gāze un elektrība pa mēnēsi, ja vēl neskaita, ka pēc pussgada nāk rēķins par ūdeni 200 GBP.

Par šādu dzīvojamo ēku mēs maksājām katrs apmēram 200 GBP mēnesi, un ne vairāk!!!!

PS. Bijām 5 humāni, jeb labi frendi.

Edited by Print`Screen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es tiešām ceru, ka tu redzi atšķirību starp to, ka cilvēks brauc viens, uz nepazīstamu vietu, bez kontaktiem un paziņām, kuri iekārto un izmitina UN to, ka cilvēks brauc uz jau iesildītu spotu, pie draugiem vai jau kopā ar draugiem un rentē 4istabu villu par 200 mārciņām mēnesī. Cilvēks nevar ņemt māju, ja nav UK rezidents, ir kā "tūrists" bez NINo un bez darba pieredzes ( vai vēl sliktāk ) bez valodas, nespēj uzreiz tikt darbā, ja pat nezin kā tas tiek darīts.

Kāpēc atkal ir jāsāk nomētāt ar sūdiem tos, kuri palīdz tiem, kuriem to vajag un to palīdzību arī prasa. Jo neviens taču to nespiež darīt? Am I right? Vari neatbildēt..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neviens nevienu ar sūdiem nenomētā,tas viss ir ok,ka cilvēki/tautieši/Latvieši cenšas viens otram palidzēt. Esiet tikai piesardzīgi,ka tautietis neizpisīs tevi dirsā pie pirmās uzmetiena iespējas.

Tāpat kā viņi,es šeit cenšos parādīt,ka ir arī citas iespējas,kā lētak ērtāk dzīvot svešaja zemē.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Viņi gadijumā tev nepiedāvā tādu variantu:

1.)piedāvā darbu,dzīvošanu,bet aizejot projām no dzīvesvietas tu arī uzreiz zaudē darbu?

2.)tu nemaz darbu nevari dabūt,ja nēej nedzīvo viņu piedāvātos apartamentos?

P.s. parādiet man kaut vienu cilvēku kas šeit no gign ir aizgajuši strādāt pie šiem piedāvātiem variantiem.

gribētos redzēt bildes kādos apartamentos būtu jādzīvo,ja viņi šeit piedāvā darbu,dzīvesvietu vēlos redzēt bildes studijā,kur man būtu jādzīvo.

Atbildot uz pirmo jautājumu, aizejot no dzīvesvietas Tu darbu nezaudē.

Atbildot uz otro jautājumu, mūsu piedāvātie spoti iet kopā ar dzīvesvietām, ja tu uzskati sevi par pietiekami kompetentu, tad vari dzīvot savā super hatā un meiģināt pats sazīmēt sev darbu. Nav spiesta lieta :)

No GIGN`a, caur mani, ir atbraukuši pikaso, shanpii, theroberto.

caur divīti braucu es, sāpe, joJO^, tas ir, cik es zinu.

Igor, jā, mēs pelnam uz Jums, un? Tev kāds liedz darīt to pašu? Nē! Nu tad, aizpis savu muti un dzīvo tālāk. 100%, ka pašu kāds uzmeta saistībā ar darbu un tagad te pīksti.

Gribi brauc, gribi nebrauc - nevienam nekas netiek uzspiests.

Ame, jā, tikai warehousi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igor, jā, mēs pelnam uz Jums, un? Tev kāds liedz darīt to pašu? Nē! Nu tad, aizpis savu muti un dzīvo tālāk. 100%, ka pašu kāds uzmeta saistībā ar darbu un tagad te pīksti.

Tāpēc, ka tas pēc būtības ir pilnīgi nepareizs modelis - nevis darba ņēmējs, bet aģentūra tev ir parādā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tāpēc, ka tas pēc būtības ir pilnīgi nepareizs modelis - nevis darba ņēmējs, bet aģentūra tev ir parādā.

Nezinu, kā tu esi iedomājies to, kā te viss notiek, bet acīmredzot tu domā pavisam "šķībi".

Lai nu kā, tiek piedāvāts darbs ar dzīves vietu, par to tiek iekasēta simboliska samaksa, kur problēma? Gribi brauc, negribi nebrauc!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

:)

Kā jau teicu normālā situācijā - aģentūra samaksu ņem no darba devēja, nevis darba meklētāja. Protams, ka realitāte atšķiras - bet tāpēc arī jārēķinās ka vienmēr būs kāds, kas iebildīs ( daļēji pamatoti)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kā jau teicu normālā situācijā - aģentūra samaksu ņem no darba devēja, nevis darba meklētāja. Protams, ka realitāte atšķiras - bet tāpēc arī jārēķinās ka vienmēr būs kāds, kas iebildīs ( daļēji pamatoti)

Jā, bet tas ir pavisam cits stāsts, kas šoreiz, galīgi nav pa tēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Darba vietas nosaukums "Tesco Harlow warehouse", kas atrodās Harlow pilsētā (Londonas piepilsēta).

Darba samaksa: sākot ar 6.19 līdz 11 GBP/h.

Darba pienākumi - pasūtijumu komplektēšana priekš lielveikalu vajadzībām (pick by line). Darbs ir pagrūts, bet čakli strādājot nedēļā var nopelnīt līdz par 450 GBP.

Par dzīvošanu, ierodoties jāmaksā 180 GBP, tas ir, par pirmajām 2 nedēļām + depozīts (nedēļā 60 GBP).

Ierašanās un darba uzsākšana - nekavējoties!

Tesco tiek klapēts ciet, tādēļ nezinu vai šī būtu prātīga izvēle. Darbinieku skaits tika nenormāli samazināts, darba ir ļoti maz. Nerunāsim nemaz par to, ka 11 GBP/h neviens tur nekad nav pelnījis. Neieteiktu izmantot arī viņu piedāvātos mājvietu piedāvājums - iedos kaut kādu pritonu stundas attālumā no darba. Ja stāsta, ka iekārtos jebkurā maiņā, vienmēr būs darbs utt, tās ir muļķības. Čaļi vienkārši kāš savējiem naudu par neko.

Lai dabūtu darbu - viss, kas jums ir jāizdara, ir jāuzzin, kuros datumos šajās darba vietās ir induction un jāierodas uz noteikto datumu šajā darba vietā. Nekādas liekas izmaksas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Intresanti, cik ilgi tu vel turpināsi pīkstēt? :D

Un ja tu saki, ka neviens nekad nav pelnijis 11 gbp/h, kas man, kādu veco payslipu iebāzt? :D

Enīvei, protams, var jau braukt uz savu galvu, meiģināt noskaidrot gan indakšena datumus, gan pašam sazīmēt māju, skan daudzsološi, lai nebūtu jāmaksā liekas naudas. Ja kāds sevi uzskata par pietiekami lielu avantūristu, lai varētu to realizēt - go on, gribu redzēt šīs kamikadzes :D

p.s. ja jau darbinieku skaits tiek samazināts, tad kāda velna pēc tūr indakšeni iet pilnā sparā? :D

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Intresanti, cik ilgi tu vel turpināsi pīkstēt? :D

Un ja tu saki, ka neviens nekad nav pelnijis 11 gbp/h, kas man, kādu veco payslipu iebāzt? :D

Enīvei, protams, var jau braukt uz savu galvu, meiģināt noskaidrot gan indakšena datumus, gan pašam sazīmēt māju, skan daudzsološi, lai nebūtu jāmaksā liekas naudas. Ja kāds sevi uzskata par pietiekami lielu avantūristu, lai varētu to realizēt - go on, gribu redzēt šīs kamikadzes :D

p.s. ja jau darbinieku skaits tiek samazināts, tad kāda velna pēc tūr indakšeni iet pilnā sparā? :D

Es nepīkstu, mani vienkārši kaitina tādi mudaki kā jūs, kas ne par ko kāš naudu. Reāli visas šīs darba vietas ir pieejamas bez maksas. Bet nu, visādi pumpainie geimeri gan jau labprātāk noalgo kādu, kas to izdara viņu vietā - vienalga.

Parādi kaut vienu jauniņo, kurš pēc nostrādātiem 6 mēnešiem ir pelnījis vairāk par 10 paundiem (svētdienās maximums ir 10.63). Jauniņajiem defaulto līgumu piedāvā pēc nostrādātiem 2-3 mēnešiem.

Istabu, māju un dzīvokļu Hārlowā ir ļoti daudz, gan centrā (kas ir 20 min no darba), gan arī jebkurā citā vietā. Viss, kas jādara, ir jāpazvana un viss. Pats varu piedāvāt istabas centrā.

Inductioni notiek tādēļ, ka pēc Tesco slēgšanas augustā, ļoti daudz cilvēki ies projām un tie, kas paliks tiks transfēroti uz Dunenhemas pilsētu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Man gan vairāk liekās, ka tā ir kkāda skaudība vai kas tamlīdzīgs, ka es darot savu haltūru (un nemaz nepārstrādājos) pelnu tik pat, cik tu :)

Par līgumiem, bļin, tu ko gribi, aizbrauksi uz turieni un uzreiz pelnīsi 11, 12 gbp stundā? Loģiski, ka sākumā būs grūtāk, kamēr piešausies pie tā visa, tas ir visur. Jo vel vairāk, pats jau caur vien manīm brauci :D

Un nē, indakšeni ir tāpēc, ka strauji tuvojās sezona, tātad, darba apgriezini būtiski palielināsies.

Par to pārformēšanu, tas jau paliek katra paša ziņā, bet kā es minēju augstāk, visi, kuri brauc caur manīm, tiem Jūlijā tiks piedāvāts doties uz kādu citu vērhausu (bez liekas maksāšanas).

Par hatu - jā, ja tev uzreiz ir ko samaksāt par tām nedēļām uz priekšu + depozīts (kas ir krietni vairāk par 180), tad var maukt uz citām, bet par cik cilvēki brauc uz šejieni, lai piepelnītos, tad neviens īpaši nesteidzās ar 1k līdzi ņemšanu, lai uzreiz varētu tikt krutā hatā.

enīvei, pietiks fleimot (a to dabūšu palūgt, lai te padzēš dažus postus), mans piedāvājums ir skaidri izteikts, pārējais paliek pašu ziņā.

p.s. viena no trakākajām, bet foršākajām nedēļām @Tesco, hihi.

0t6jkfgt9pm3s5o4jzz0.png

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā... un tas ir smieklīgi, bet - LV forumiņa lasītājiņiem sāk rasties iespaids, ka Teletūbijs un Divītis ir baigās fiškas tur UK ar spēcīgiem galiem Tesco, DHL un hvz kur vēl, bet patiesība ir tāda, ka (patiesība) šie ir absolūti parastākie sūdi un viņu gali tur ir apmēram... mhmm (tad beidzot atvilkies uz darbu? pis nahuj!) nekādā līmenī,

TB - (un pikaso atvēra manas acis, thnx man) - tiem keksiem tak nav nekāda bakgrounda. Viņi nevar iedot paraksīt nekādus papīrus. Tas ir pilnīgs BS. Ķipa atvelcies uz UK un paskatīsimies kas notiks.

Teiksim man - es slēdzu līgumu ar Īrijas recruitment kompāniju. Man apmaksā biļeti uz Iriju. Man apmaksā dzīvošanu pirmās 2vas nedēļas. Man ir līgums ar gala čaļiem parakstīts un viss bumbās. Man pat atrod kur dzīvot un par to ir jāmaksā tikai ierodoties tur. TB - 0 naudiņas what so ever. Un tas šķiet diezgan ok. TB - mums vajag darbinieku - brauc šurp un strādā.

Bet šitas teletūbija un diversanta (kuram jau pirms 18 mēnešiem bija jābūt tesco menedžerim) bulšīts tiešām šķiet neadekvāts. Tā taču nemeklē darbiniekus. Ne šodien.

Es neko nesaprotu.... wtf?!?!?!

Beefs

EDIT: es nedomāju, ka jūs esat sūdi, teletūbij un diversant. Nekā personīga. Vienkārši manās interesēs ir noturēt cilvēkus latvijā + būt mazliet nejaukam - ak - realistiskam. :(

EDIT2: eu 2, bet tagad es savā tupumā domāju - ja jau divītis un teletūbijs izvērš šādu jokainu maksā pats par visu un brauc uz UK kampaņu ar tik "labām" darba vietām, tad - vai tiešām tur ir tāda situācija tajā UK ka visi jaukie letiņi jau ir ar putām mutē aizsisti ar darbiem ka ne uz tesko ne šmesko, vai arī šie visi tur ir galīgi nodzērušies ka ne un šmesko un uz tesco, vai arī visi jau baigi ar super panākumiem rulē tesko šmesko dhl un baigi trūkst letiņu šmetņu darba rokas. BET, ja trūkst, kur tad strādā tie advancētākie letiņi kuri tesko un šmesko vairs negrib strādāt? Bet, ja netrūkst - kādēļ tad aicināt jaunus un ar ko šie būs labāki par esošajiem? Kaut kas man te neštimēēē! :/

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ziediņ, tak nosprāgsti, Kent!

Bīf, angļi ir pārāk tizli, lai strādātu noliktavās, viņi labāk uz benefitiem dzīvo, tāpēc te brauc latvieši, leiši, poļi, ungāri, etc. Protams, no svara arī ir ekonomiskā situācija iepriekš minētajās valstīs.

Un par to, par ko Tu, un visi pārējie, mūs uzskata, tici man, mūs tas neintresē, jo tas sen jau ir pierādijies, ka visi lielākie dirsēji par UK sliktumu ir paši lētā darba spēka veicēji LV ( no offence, bīf ).

Gribi brauc, gribi nebrauc. Vari lv pa 250 lv mēnesī izdzīvot, vari te pa 350, 400 GBP nedēļā dzīvot, un darbs nav ne mata sliktāks par lv staffu.

Link to comment
Share on other sites

Atbildot uz pirmo jautājumu, aizejot no dzīvesvietas Tu darbu nezaudē.

Atbildot uz otro jautājumu, mūsu piedāvātie spoti iet kopā ar dzīvesvietām, ja tu uzskati sevi par pietiekami kompetentu, tad vari dzīvot savā super hatā un meiģināt pats sazīmēt sev darbu. Nav spiesta lieta :)

No GIGN`a, caur mani, ir atbraukuši pikaso, shanpii, theroberto.

caur divīti braucu es, sāpe, joJO^, tas ir, cik es zinu.

Igor, jā, mēs pelnam uz Jums, un? Tev kāds liedz darīt to pašu? Nē! Nu tad, aizpis savu muti un dzīvo tālāk. 100%, ka pašu kāds uzmeta saistībā ar darbu un tagad te pīksti.

Gribi brauc, gribi nebrauc - nevienam nekas netiek uzspiests.

Ame, jā, tikai warehousi.

muahahhahahahhahahahaaa :D skatos pikaso,jau ir iztecis savu viedokli-tā jau arī domāju,ka man taisnība,gribētos dzirdēt pārējos cilveku viedokļus ko tu tur "ķip" esi iekārtojis.

Kā jau teicu,es neko nesaku,ka iekasē naudu par darbā iekārtošanu,bet katru mēnesi kāst piķi tautietim par īri ar uzviju,tas man neliekas normāli. Es zinu,un es ticu,ka tādi cilvēki kā tu ilgi nepavilks,un kādu dienu tu to izbaudīsi uz savu ādu. :)

Atbildot uz tavu jautājumu-jā man liedz to darīt,man liedz to darīt mana sirdsapziņa,man liedz mans godīgums,man liedz mans lepnums,man liedz mana cieņa pret manu tautieti. Ja es cilvēkam varu palīdzēt,tad es par palīdzību negaidu neko pretī,jo zinu ka kādu dienu,varbūt man vajadzēs viņa palīdzība.Es dzīvoju pēc tāda principa.Labs labu vairo.Tādi kā tu un tavi līdzīg domājušie sapūs savos sūdos un nekur talu dzīvē netiks,jo tas jau vien ir pierādījies šeit.

Mani neviens nav uzmetis,atbraucu septebrī laimīgs uz šejieni(uk) un vēl laimīgāks atgriežos dzimtenē,viss man ir samaksāts cik biju nopelnījis,esmu apmierināts,varbūt kādu dienu atgriezīšos.,bet miljons % neizmantotu tavu pakalpojumu. es negribu un nebraucu,tikai cenšos brīdināt citus/informēt/sniegt palīdzību ja tas ir vajadzīgs. un tavi uzbraucieni ir tas pats kas suņa sūds uz trotuāra.(noteikti esi redzējis,sapratīsi par ko es runāju,uk diezgan bieža situācija)

Ame padomā loģiski,ko tāds cilvēks kā viņš var vairāk piedāvāt. :D es zinu,ka tu zini,tev patīk patēlot reizēm. :D

P.s. ceru,ka manu galveno domu sapratāt,ko vēlejos paust šeit.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

A cik vini prasa par to palidzes sakuma , ja tur kads 100gbp tad isteniba poh var samaksat ja tev nav draugi kuri var ar visu palidzet. Kad es braucu man tikai bija tikai kur dzivot , tad mani iepazinaja ar vietejiem kuri jau vazajas ar mani lai uztaisitu visu ko vajag + darbs. Bet mana gadijuma agenturas menedzheri bija no Latvijas tapec tur ar darbu bija diezgan viegli , kad tiku pie supervisor jau pats meginaju palidzet latvieshiem tikt kaut vai pie fulltajma.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Gribi brauc, gribi nebrauc - nevienam nekas netiek uzspiests.

Autoram tik ļoti patīk šis teksts, ka ierosinu dzēst šo topiku ar iemeslu - "Gribi starpniekus sev uz kakla, pats sameklē", jo internets ir gana plašs un par šādu reklamēšanos peļņas gūšanas nolūkos prasītos maksāt lapas administrācijai. Piemēram, nelielu, bet godīgu samaksu - 25 ls dienā.

Priekā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...