Jump to content
GIGN Forum

Darba iespējas UK! Par un ap


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Es tā tikai pie sevis domāju... tūbijs un divītis tur UK. Kā ar bābiešiem? Nē. Par to es nedomāju. Es domāju - vai tūbijs smilkstēja, kad kopā ar divīti spēlēja spēli - man ir draudzene anglijā?

Hei! Te prātā atausa anekdote ko kolēģis pastāstija.

Kāroče - zona. Priduraks hakeris trāpija iekšā. Kā ierodas, tā pie ši pienāk otjec viss tetovējumos jau visu mūžu zonā nodzīvojis un saka - sliš, davai šas ja tebja trahņu i patom ti meņa.

- oi nē, bļē, es tak neesmu zilais ...

nu ok, otķec attiet. Tā iet laiks 3 mēneši un tūbijam jau sāk gribēties. Otject pie šā patstāvīgi pienāk ar lielisko piedāvājumu. 6ši mēneši, kniebties riktīgi jau gribās. Cietumā jau par šo sāk iet nelāgas runas ka zilais un tere pere. 9 mēneši, 10mit - 12 mit. Viss - vairāk tūbijs nevar izturēt un sāk apsvērt otjeca piedāvājumu.

Vienu dienu atkal otjec pienāk pie tūbija un piedāvā paņemt šo un pēc tam šis šo. Tūbijs vairs neztur - "ok, tad tu mani izdrāzīsti un pēc tam es tevi> Ja. nu ok". Tūbijs novelk bikses un otjec šo kārtīgi izvālē dirsā un piedzen pilnu ar savu spermu.

Tagad otjec pabeidzis, tūbijs pagriežas - "nu nu.. tagad mana kārta - davai tagad es tevi".

Otject - "ti što ahujel? skolka ja vrmeneji zone pabil no takova pidara ja esho nevidjel!"

Beefs

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Bencik, Tu bezmaz uzprasies, lai es tūbija mātes virzienā raidītu kādu nelaipnāku vārdu :D

Pareizi, Tu esi pārāk truls, lai spētu izdomāt kko loģisku un ticamu!

Nīg, gūdijs zīmējas, ka ir baigais žūpa, atbrauc uz Rīgu - nav nekas. Man tāds čujs, ka ar tevīm ir tā pat :)

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi pieminēt arī pārdesmit kilogramus liekā svara. Meitene nejūtas tā, it kā viņai pāri brauktu ceļarullis ?

Turklāt man spīd vairāk nekā tev - manējā ir foršāka :)

P.S. manās acīs tu nokrities ar brīdi, kad "gudri" sāki stāstīt par saviem līderisma kursiem. Pats līderis, draugi (tūbijs) arī izteikti līderi.

Līdz šim izvairījos tev taisīt uz galvas nejau dēļ iemesla, ka tu esi viens no maģiskajiem foruma moderatoriem, bet gan tāpēc, ka bija saglabājusies kripatiņa cieņas pret to cilvēku, kurš zem šī paša nickneima šeit apgrozījās gadus piecus atpakaļ.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es šeit necenšos jokot. Nesaskatu neko smieklīgu tekstos, kur es tūbijam paskaidroju, ka viņš ir pēc sūda neglīts un debīls. Tam nav jābūt nekam smieklīgam - tā vienkārši ir.

Kā teiksi, bārbiju sapņu princi :D

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi pieminēt arī pārdesmit kilogramus liekā svara. Meitene nejūtas tā, it kā viņai pāri brauktu ceļarullis ?

Turklāt man spīd vairāk nekā tev - manējā ir foršāka :)

P.S. manās acīs tu nokrities ar brīdi, kad "gudri" sāki stāstīt par saviem līderisma kursiem. Pats līderis, draugi (tūbijs) arī izteikti līderi.

Līdz šim izvairījos tev taisīt uz galvas nejau dēļ iemesla, ka tu esi viens no maģiskajiem foruma moderatoriem, bet gan tāpēc, ka bija saglabājusies kripatiņa cieņas pret to cilvēku, kurš zem šī paša nickneima šeit apgrozījās gadus piecus atpakaļ.

Nee vinja juutas labi, jo es esmu diezgan labs :)

Taveja ir forshaka noteikti tad, kad nav piepuusta un ir zem gultas un nerunaa. Jo visiem tapat ir skaidrs, ka tu esi nelaimiigs drochiitajs. pats atceros, ka tris meneshus nebiju dabujis, biju taads pats kaa tu un gribeju visu kas olaas izgaazt uz parejiem. reali jau tu vari nebremzet ar saviem uzbraucieniem. tie tapat ir piektas klases skolnieka liimenii

Link to comment
Share on other sites

Diezgan labs ? Tu pāri savam puncim savu krāniņu neesi spējīgs saredzēt. Bet nu ir jau meitenes, kurām jāsamierinās ar tiem visiem nekoptajiem, resnajiem, noliktavas strādniekiem, deģenerātiem utml. Nemetu tevi zem visām šīm kategorijām, taču zem vismaz pāris tu noteikti iederies :)

Skaties, ka drīzāk tavējo nevajag "piepūst", lai atgūtu formu pēc tam, kad tu viņai esi uzvēlies virsū

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Diezgan labs ? Tu pāri savam puncim savu krāniņu neesi spējīgs saredzēt. Bet nu ir jau meitenes, kurām jāsamierinās ar tiem visiem nekoptajiem, resnajiem, noliktavas strādniekiem, deģenerātiem utml. Nemetu tevi zem visām šīm kategorijām, taču zem vismaz pāris tu noteikti iederies :)

Skaties, ka drīzāk tavējo nevajag "piepūst", lai atgūtu formu pēc tam, kad tu viņai esi uzvēlies virsū

Intresati, kam Tu dirsu laizi, ka neesi vel nahrenizēts...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...