Jump to content
GIGN Forum

uzturs


Baek
 Share

Recommended Posts

Varbut kads zin , tatad veikalos pardodas saldetie , darzeni , pupinas , brokoli, pukukaposti etc.. Ka ir ar uzturvertibam , kas tur saglabajas ieksa pec to sasaldesanas?

Otrs , biesu sula... Vai spiest sulu no varitas bietes vai svaigas tiko nomizotas? Kaut kur izlasiju ka bieti nemaz nevaritu nevar est.

Link to comment
Share on other sites

Ja man atmiņa neviļ, tad man skolā mācija, ka vārītā dārzenī ir vairāk uzturvērtības, vitamīni nekā svaigā. Vai nu es diršu

Dažos dārzeņos, kuri tiek sasaldēti ir vairāk C vitamīna nekā tajos, kuri tiek uzglabāti istabas temperatūrā

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Ja man atmiņa neviļ, tad man skolā mācija, ka vārītā dārzenī ir vairāk uzturvērtības, vitamīni nekā svaigā. Vai nu es diršu

Dažos dārzeņos, kuri tiek sasaldēti ir vairāk C vitamīna nekā tajos, kuri tiek uzglabāti istabas temperatūrā

:XD2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pēc jebkuras termoapstrādes, lai tā būtu vārīšana, cepšana vai kaut vai žāvēšana, kaltēšana - uzturvērtība SAMAZINĀS.

Saldētiem dārzeņiem nav ne vainas, bet es dotu priekšroku svaigiem, jo pēc atsladēšanas tie nebūs "mikli" un "mīksti"

Vienmēr dod priekšroku svaigiem, bet ja nav pieejami - saldētie ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...