Jump to content
GIGN Forum

Ko ārzemes var piedavāt GooD MeN`am ?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Tātad šeit liela daļa uzturas un strādā ārzemēs, cits UK, cits IRIJA, Deutschland, Skandinavija un vel ej sazin kur :) Vopšem ož ka man derētu aizlaist uz 4mēneši pastrādāt ārzemēs :) Vajag kāpostu :) Palūgšu padomus, varbūt kāds kaut ko var piedāvāt un ir kādi piedāvājumi... Darbs + dzīvesvieta... Angliski Hello un GooD Bye māku :P Piešauties domāju nevajadzētu būt problēmām.... Tūbija un divīša variants ir riskants jo tur knapi 500Ls varot menesi ielikt zeķē...Man vajag tā lai 1k Ls zeķē var iebāzt vismaz menesī nu un atlikums lai pietiktu dzivoshanai, nelielai izklaidei un paris aliem :) ... Un lai 4 purniem vienaa gultaa nav jagulj... Darbs protams šeit ofisā laikama nederēs :) braukšanas laiks hmmmmmmm MAIJS,JUNIJS,JULIJS,AUGUSTS.... Galvenais lai ir darbs daudz iespejas nopelniit...Lasiiit apelsiinus vai siltumnicas rukaat nederees :) Ceru ka kaads vares man palidzet :) Mums tak te ljoti daudzi izmetati pa visurieni :) PALDIES>... Ja kas varbut ir iespejas Larinu panjemt līdzi :)

Paldies... 100punkt ka te būs spams, bet šis tā nopietni, šo rakstu skaidrā... Lūdzu nelockot topicu, kāmēr nepalūgšu vai neatradīšu realu piedāvājumu... Staigāt pa svešām aģentūrām nav uzticības...

Paldies jau iepriekšs...

Link to comment
Share on other sites

Tak pofig rupnicaa rukaat varu ,galvenais lai nesalauzh kaulus ,un nekas uz galvas nekriit... Un galvenais lai maxaa un lai tik tieshaam kaut ko normalu piedavaa... Ah jaa vairums jau caur agjenturam braucot ir taa ka sola darbu , bet reali darba nav un tikai 8h darba dienaa... Gribu lai dienaa varu vismaz pa ~ 10-11h raut un pelniit, nevis atsēdēt beztolkaa arzemees...

Link to comment
Share on other sites

kāpēc uz reiz rūpnīcas un nolitkavas? tas ir pats primitāvākais darbs,ko var strādāt. labāk pameklē kaut ko interesantu,piemēram,viesnīcas,restorānus. tagad tieši siltā sezona vidusjūrā sākusies un internets ir pilns ar sludinājumiem. nodrošina dzīvesvietu,pabaro un apmēram 700eur mēnesī, kas iet vēl pa virsu. bārmeņi arī visur vajadzīgi,noprotu,ka Tu no tām lietām kaut ko saproti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Viesniica , tad tikai Vācija, bet nē,kaut kaa negribas shobriid vairs,ja nu vienigi pedejas ceribas salminsh!!! Gribas kaut kaadu melnstrādnieku pameiģināt , tikai ne celtniecību jo tam esmu gājis cauri..Bārmenis nav priekš manis...Vairāk vismaz nē :) Bārā pārāk lielus mīnusus uztaisīšu :) Man vajag stabilu 1500k Ls algu no kuras 1k zekjee un atlikumu dzivoshanai,eshanai :) Pie tam vēlams lai man iekarto un visu palidz saprast kas ir kas un kur jaiet :) Protams kaut kadu procentu no algas par iekartoshanu esmu gatavs atmest :) TAk tie kas te rukaa arzemees un jau ljoti labi iekartojushies domaju ka spees man palidzeet... :) Esmu tak forshs un miermiiliigs :P Darbu nekaveeju , savus pienakumus pildu..

Link to comment
Share on other sites

kāpēc uz reiz rūpnīcas un nolitkavas? tas ir pats primitāvākais darbs,ko var strādāt. labāk pameklē kaut ko interesantu,piemēram,viesnīcas,restorānus. tagad tieši siltā sezona vidusjūrā sākusies un internets ir pilns ar sludinājumiem. nodrošina dzīvesvietu,pabaro un apmēram 700eur mēnesī, kas iet vēl pa virsu. bārmeņi arī visur vajadzīgi,noprotu,ka Tu no tām lietām kaut ko saproti.

Te manuprāt Goodmenam ir valodas barjera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tak pofig rupnicaa rukaat varu ,galvenais lai nesalauzh kaulus ,un nekas uz galvas nekriit... Un galvenais lai maxaa un lai tik tieshaam kaut ko normalu piedavaa... Ah jaa vairums jau caur agjenturam braucot ir taa ka sola darbu , bet reali darba nav un tikai 8h darba dienaa... Gribu lai dienaa varu vismaz pa ~ 10-11h raut un pelniit, nevis atsēdēt beztolkaa arzemees...

Rukājot vērhausos var noraut 1k mēnesī, ko ielikt zeķē, protams, tad būs tikai darbs - mājas - darbs variants. Bet nu, tad ir jāpiemeklē vērhaus, kur iziet uz stundām un stundas tāme ir gana laba. Viens šāda tipa vērhaus man būs vaļā aprīļa vidū, bet nu, domā pats...

Kas attiecās uz valodu, ja tev īsti nav valodas zināšanu, tad tavs 1k zeķē (pa mēnesi) ir vairāk kā iedomu darbs, tobiš, tu esi viens no tiem, kas iedomājas, ka bez valodas braucot uz ārzemēm varēs raut lielo kāpostu. Nekā personīga, bet tādus kā tevi parasti sūta nakuj vai arī piedāvā ne tik optimālus variantus :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teletubij, atmet man savu skype pastastisi sikaak :) Nu kaa reali ja rukaju 10-11h dienaa jeb 60h nedeljaa videji 8marcinjas/h rreeali 500poundi nedeljaa sanaak ar visiem overtime,varu tak arii 6dienaa iziet uz paris stundaam? Jeb tas ir par daudz prasiits? Protams ja tu slinko 8h katru dienu tad jau saprotu ka nenopelna....Bet es reali braucu stradaat pelniit,... Angliski es saprotu , pateikt jau kaut ko maaku ariii :) nebiju teicamnieks Anglju valodaa bet savu ~8nieku dabuju jeb C limeni valsts examenaa :) nebiju no tiem kas bastoja anglenes stundas :) Saprast jau saprotu :) Vopshem ja var kads man piedavat kaut ko Pliiiizzzz :)

P.s. DARBS vajadzigs reali 4meneshiem, nu okej ja super duper patiik varu piemest menesi klat shurp tur :) Vai atgriezishos pec tam atpakalj to gan nemaku vairs neteikt :) To radiiis apstaklji :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Gūdmen, info ir šajā topikā - http://www.gign.lv/f...ba-iespejas-uk/

skype - kaamiics_

Par darba stundām, sākumā tev varbūt nedos rukāt visus overtaimus (newbie staff), bet pēc pirmajām 2, 3 nedēļām droši varēsi overus hujārīt.

Par darba dienām, strādājam no 5 - 7 dienām, tādā ziņā problēmu nav.

p.s. rēķinot savu aprox. algu, neaizmirsti norēķināt nodokļus.

tobiš lūkoties spoilerā...

p8iampazvmgubolf80_thumb.png

edit: par nodokļiem, ja esi pirmo reizi UK, tad aizpildot p46 (nodokļu atvieglinājums), tad tev TAX nevilks nost, tikai NIN.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Ja interesē Norvēģija, varu iedot laba kantora nr, iekārtos darbā, parūpēsies par visu un viņiem % maksā nevis Tu, bet gan uzņēmums kurā iekārto. Piedāvāja man pirms 2 mēnešiem braukt taisīt paletes, kad vēl nebiju neko atradis.

2 nedēļas tur, 2 brīvas, ceļu atmaksā un mēnesī 1k eur. Jārukā laikam 10-12 stundas dienā.

Ja vajag varu iedot meitenes nr, kas tur kārto iekšā.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Esmu UK, bet trāpīju uz kluso laiku. Sanāca pasēdēt uz pagaidu darbiņiem un tagad ( aprīlī ) sākās jaunais tax-year un cilvēku pieņemšana tagad iet uz urrā. Warehousos principā viss notiek caur aģentūrām. Iebraucējus fulltaimā ņem tiešām reti un bez labām valodas zināšanām te tādu krutu darbu atrast varētu būt pagrūti, bet ne neiespējami. Ja brauc uz sezonu parukāt, tad savus 8 funtikus stundā var raut, strādājot 5-6 dienas nedēļā. Ja nedzīvo šiki, teiksim ņem kādu mazu dzīvoklīti vai istabiņu, tad ieekonomēt var visai labi. Par dzīvokli un ēšanu var iekļauties savos 400-500 funtikos mēnesī. Ja vēl aiziet patusēt un iedzer pa kādam alum un pīpā ar pie reizes, tad nu savus 500-600 atlikt nav liela māksla. Ja aizbrauc tīri pelnīties un dzīvo ekonomiski, tad vairāk arī var. Par štuku mēnesī es gan neko nevaru teikt, bet vasaras mēnešos pāris štukas uz ķepu sakasīt var viegli. Palīdzēt nezinu vai varēšu, jo uz manu miestu drīzumā 2 džeki brauks darba meklējumos un tos sākumā jāizmitina. Aģentūras ir tāda viltīga padarīšana, var paveikties - var nepaveikties.

Par citām valstīm teikt nemācēšu, bet ar darbu šeit problēmu tiešām nav - īpaši ar pavasara sākšanos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Dominix, tax year sākas 3. Aprīlī :)

Neatbalstu UK ar visām 4, bet Īrijā darba nav, bet Skandināvijā ar eng nedraudzējās (īpaši) :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas tev ar ko nedraudzējas, bet Dānijā, Zviedrijā un pat Norvēģijā ļoti daudz cilvēku saprot un runā angliski. Un vispār, kāpēc strādājot noliktavā vai darot kādu līdzvērtīgu darbu, kur tev nevajag tieši komunicēties ar klientiem un kolēģiem, būtu vajadzīga jelkādas valodas zināšanas?

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Sharp, manā avatārā ir teletūbija seja. Tādam valodu nevajag. Nošaut pie dzimšanas.

skaties, ka pašam riekstus neatšauj..

sharp, to tu vari jautāt visu vērhausu īpašniekiem, head office darbiniekiem nevis man :D

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Guudij no offence, bet man liekas tu nedaudz par daudz gribi saakuma, bez valodas vecit Vacija vari iet ieskriet siena ( es domaju Vacu valodas), skandinavija anglu valoda ir otraa valsts valoda neoficiali, nezinu kapec ir radies priekshtats, ka vini angliski neruna, atkal tas pats, bez valodas buus skarbi. Labs variants ir FBI piedavajums, jo caur zinamiem personazhiem ari bez valdoas var tevi kastes kramet ielikt, pasham meklet buutu gruuti.

Tevis pieminetais laiks ir ideals darba periods ka viesmilim vai barmenim, jo ar visiem chajiem var nopelnit, daudz vairak neka rupnicas, noliktavas. Par UK nevaru komentet, bet skandinavija un Vacija esmu stradajis sii te virtuve ir vairak vai mazaak zinama.

Es teiktu megini FBI variantu, jo Norvegijas algam eiropa nekas nestav klat + maza iespeja, ka buus kaut kaads chakars etc.

p.s. Un saac maacities Anglu valodu, jo skandinavija ar tiiru anglu valodu un bez Norvegu-Zviedru valodas darbu var dabuut gandriz visur (iznemot valsts aparats un lidosta) + valsts apmaksa valodas kursus, ja labi grib un 1 gada laika busi piesavies normali valodu un tad jau tev durvis ir valjaa :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...