Jump to content
GIGN Forum

Ko ārzemes var piedavāt GooD MeN`am ?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

bencik Vacu valoda ir perfekta drizaak ideala ir pat Deutsch sprache diploms 2 stuffe , 1mo stuffi var ieguut tikai Vacu pilsonis :DD esmu rukaajis Vacijaa par viesmiili un pelnijis lielo kapostu... Bet negribas tagad viesmiloties jo prakse zudusi shajaa jomaa, ko gan domaju varetu atguut dazhu dienu laikaa... Bet gribas pameigjinat kaut ko citu... Es jau nesaku ka nemaku sarunaties anglju valodaa, nedaudz paļodzot mēli problēmas varētu atrisināt, bet tas vārdu krājums nav tāds kā vācu valodā :) gribas savu 1k iebāzt zeķē... Brīnos kapēc neviens neprasa kapēc meklēju šādu iespēju :DD

P.s. Waziks vismaz zina īsteno iemeslu :DD

@Bencik,joptvaij tad ja jau tev vaacu valoda ir perfekta, nemu savus vardus atpakal, Vacija ir tava zeme, te kriizes nava un viss notiek uz urra ! Protams, ja negribas vairak lielo piji pelnit ka viesmilim, vari Norvegija zivis kramet, izdoma pats kas skan labaak :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

FBI tas ir kaut kads droshs kantoris par to Norwegjiju????

P.s. a cik gruti paleti mochiit? :D Visu dienu ar amuru pa naglu jasit?

Esmu taisījis. Nav nekas grūts. ar naglu pistoli sašauj dēļus un aidā. tikai var tur uz gabaldarbu maksā vai pa h?

Jo 8h var uzmaukt ļoti daudz ja piešaujas

Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējā vasarā ar čomu pavērās iespēja pašancēt Norvēģijā ar zivīm, krabjiem un vēl visādiem monstriem. Es gan vairāk tur biju kā kūrortā, bet draugs gan labi svīda un savus 800 eiriķus zeķē pa mēnesi izdevās sabāzt. Nu noteikti jau var arī, ka vairāk, jo tu minēji, ka esi gatavs 12h strādāt, tad tur tāda iespēja būtu un tad arī varētu vēl vairāk pacelt.

Darbs ir diez gan netīrs un pasmags - tas gan. Un nav arī tā, ka tur tas skaitītos baigais biezo darbs, vienkārši bija tur cilvēki zināmi, kas spēja atvieglot lielo nodokļu slogu (laikam legāli) + arī deva iespēju mitināties. Tajā reizē kaut kādā kaimiņu mājā dzīvojām, jāmaksā simboliski 50 eiras no katra. No Latvijas jāved bagāža ar makaroniem, jo paika gan tur pakaļā dārga.

Ja ir interese, varu mēģināt noskaidrot, kas tur šogad notiek un mēģināt pateikt konkrētus skaitļus, laikus un iespējas.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Es braucu pie bračkas dzīvoties. NiN nummuru un kontu atvēru 2 nedēļu laikā, pēc atbraukšanas. Darbu gan uzreiz atrast nesanāca, jo kā teicu - atbraucu uz kluso laiku, pēc Ziemassvētkiem un līdz pat sirsniņdienai te ar darbiem ir klusums. Nu redz, ja ar rokdarbiem ir vēlme nodarboties, tad bleķos vairāk Skandināvijā, bet dzīvošana tur ir anormāli dārga. Ja man te par paiku nedēļā sanāk ap 50 funtiem rēķināties ( ēdu daudz un alu dzeru ^_^ ) tad tur tas skaitlis var būt krietni dārgāks. Ja vēl nokārto te to vienu papīru, tad arī nodokli ņem mazāku un uz ķepu sanāk vairāk noraut. Bet ja bacarda vai fbi varianti ir realizējami - iesaku braukt tur. Pats gribēju doties uz Norvēģiju, bet kaut kā nenoštimmēja ar laikiem un naudu :/

Link to comment
Share on other sites

Biju klīneros par 6,50 stundā. Darbs haļava. Ja tiek uz battery change, tad vispār laid luni, paspaidi podziņas un jau 7/stundā. Pick by line, braukā pa ailēm un no noteiktām lokācijām paņem noteiktu skaitu itemu. 8,50 stundā. Darbs jau grūtāks, visu laiku kājās un diezgan ātri, jo ir jāspēj noteiktā laikā savākt tev dotos itemus. Sarežģīta nekā nav, virsstundas visai regulāri.

Manis norādītās likmes bija nakts maiņās, caur aģentūrām. Tiem, kuriem ir kontrakts ar pašu firmu - alga ir atbilstoši lielāka. Iemaņas praktiski nekādas nav nepieciešamas, apmācības uz vietas, tikai tur laikam pirmās pāris dienas netika apmaksātas un tiek ieturēta alga par pirmo nedēļu, un kad tu ej prom, tad to nedēļu pa virsu arī apmaksā.

Pašlaik laižu luni mājās, apzvanu un apstaigāju vietējās aģensijas, meklējot kaut ko jaunu. Nav tas īsti priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

pie velna, DominiX, kas tev tūr pa aģentūrām tad ir, ja tu šitā stāsti? :D

Es, piem., pat esmu mazliet šokēts dzirdot ko tādu.

Link to comment
Share on other sites

Gūdij, kā tev ar izglītību? Ja ir augstākā, tad var mēģinat tevi iekārtot Lielbritānijā, ceļojumu aģentūrā. Darbs kaulus nelauž un attalgojums atbilst taviem kritērijiem (£1900 mēnesī).

O, man pēc gada būs, vēl pie tam tūrisma vadībā... C ya, es laižu pie bekauša :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gūdij, kā tev ar izglītību? Ja ir augstākā, tad var mēģinat tevi iekārtot Lielbritānijā, ceļojumu aģentūrā. Darbs kaulus nelauž un attalgojums atbilst taviem kritērijiem (£1900 mēnesī).

Viesnīcas servisa speciālists ar visiem turisma kursiem man ir,bet ne augstākā :) Un kā jau minēju, tad mans angļu valodas krājums nav tik teicami ideals, jo nekur nav nācies pielietot angļu valodu, bet tā jau viss izklausās ļoti forši :) Varbūt ir vēl kādi varianti? :)

Link to comment
Share on other sites

Viesnīcas servisa speciālists ar visiem turisma kursiem man ir,bet ne augstākā :) Un kā jau minēju, tad mans angļu valodas krājums nav tik teicami ideals, jo nekur nav nācies pielietot angļu valodu, bet tā jau viss izklausās ļoti forši :) Varbūt ir vēl kādi varianti? :)

Es vēl apvaicašos par to diplomu un tad tev došu ziņu, jo principā Latvijas diploms iekš UK nekotējas, bet darbojas tikai kā formalitāte, tā kā, iespējams, var iztikt bez tā. Un runājot par angļu valodu, tad tur nevajag būt izcilām valodas prasmēm, pilnība pietiks ar sarunvalodas līmeni.

No paša pieredzes varu teikt, ka ļoti labi var nopelnīt piestrādājot par tulku, saņemot £30/h. Ar angļu, vācu, latviešu un krievu valodas zināšanām bez darba tu noteikti nepaliksi :)

P.S Murdziņ, droši :)

Edited by bekausis
Link to comment
Share on other sites

Vot ar tulkošanu man ir nācies tā neprofesionāli padarboties. Kādas ir iespējas bez iepriekšējas pieredzes tajā jomā tikt pie darba? Warehousings un industriālā sfēra jau ir ok iesākumam, bet gribas jau kaut ko citu. Diezgan brīvi pārvaldu angļu, krievu un latviešu valodas. Any suggestions?

Link to comment
Share on other sites

Es varētu strādāt par tulku rūpnīcās, lai darba devējs varētu runāt ar mūsu latviešiem un pārtulkot kaut kādas vēstules n stuff. Bet ar ko man vajadzētu runāt par šo, nav ne jausmas

Link to comment
Share on other sites

Vot ar tulkošanu man ir nācies tā neprofesionāli padarboties. Kādas ir iespējas bez iepriekšējas pieredzes tajā jomā tikt pie darba? Warehousings un industriālā sfēra jau ir ok iesākumam, bet gribas jau kaut ko citu. Diezgan brīvi pārvaldu angļu, krievu un latviešu valodas. Any suggestions?

Tā kā tu brīvi pārvaldi trīs valodas, tad ir ļoti lielas iespējas tikt pie darba šajā nozarē. Sakumā, iesaku tev vērsties pie vietējā 'City Councila' un uzzināt vai viņiem ir nepieciešami tulki no angļu valodas uz latviešu/krievu un otrādi. Ja viņiem būs pieprasījums pēc krievu/latviešu valodas tulkiem, paņem aizpildi anketu un gaidi zvanu :)

Sīkāka informācija ir pieejama tavas pilsētas 'City Councila' mājaslapā.

Edited by bekausis
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Dominix, paintresējies Lebarā. Tūr ir vairāki LV operatori, kas pārsvarā zvana letiņiem un piedāvā visādu staffu lv mēlē.

Link to comment
Share on other sites

Ir kadam kaut ko interesantu piedavat?

Pusgadu norukaju ka pikeris , pusgadu PSA un pedejo gadu ka vajzers. Pashlaik saslimu un karoju lai mani parved uz citu vietu te blakus. Ir pieredze gan noliktavas ofisa un viss kas ar to saistits.

Ir Reach Truck / Counter Balance / Side Shifter / PPT sertifikati ( oficiali , nevis tie ko kompanijas dod ). Varu trenet cilvekus uz PPT pec Latvijas sertifikatiem.

DominiX: es ari te meginaju piestradat par tulku , bet man te bija tik paris reizes izsauca pa pusgadu. Bet darba gan paris reizes menesi gan prasa kaut ko palidzet utt.

bekausis: vari izstastit sikak sakara ar to darbu.

Link to comment
Share on other sites

Good,man tebe neljzja takuju zarplatu so pjowsja. ;) na skoko znaju v narvegie s4as o4enj horowo,druzja tam rabotajut gorja neznajut,predlagajut mne ehatj. Nu mne i v germanie ne ploha,nu opjatjze znakomstva. Good.man ne vzdumaj toka kuda to ehatj 4erez agenstva ,potom zeletj budew!

Link to comment
Share on other sites

Vinjam agentura , pa tiesho tu vares tikai dabut darbus ka viesmilis utt. vai sezonas darbs.

UK ir ta ka darbi lidz kaut kur 30k gada ir caur agentura , ja nu vienigi tur ir paris nedeljas darbs prieksh kvalificetiem cilvekiem viss parejais ir pa tiesho kur vini prasa pieredzi un visu parejo.

Bet teikshu ka vietas kurus vini piedava nav nemaz tik sliktas prieksh sakuma, es stradaju Morrisons un te prieksh arzemniekiem ir pilnigs suds. Standarta verga darbs un nekvalificiet menedzheri kuri sazin ko doma no sevim.

Slimibas lapa ir visiem bet ir ari kompanijas variants kad tev maksa nevis to minimalo bet 80% no tu parasti sanem menesi. Apdrosinasa ari ir visiem , tas ir National insurance ko tev vajadzes pieregistret ja izdomasi braukt stradat. Bet kompanijas ari dod savejo ja tu strada pa tiesho.

Piemeram mana kompanija Morrisons ir ta - apdrosinashana lidz 30 vai 40k ( es ta precizi neatceros , ja tev kads darba kaut ko salauzis tad tev visu izmaksas ). Ja esmu ta specigi saslimis tad man maksa 1.2k uz rokam lidz 7 meneshu laikam. Ta var slimot 1 reiz 2 vai 3 gados.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...