Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi gaming headsetam


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Piektdien saņēmu no 1A pasūtītās creative fatal1ty. Bija dzirdētas labas atsauksmes kādu laiku atpakaļ te pat forumā.

Uz doto brīdi arī maksā 19Ls

Līdz šim brīdim, ko novēroju:

Biju gaidījis lielākas. Man kā reiz derēja, bet ja ir palielākas ausis, tad domāju, ka tā varētu būt arī problēma.

Elastīgā un plānā plastmasa kaut kā neviesa cerības, ka šitās ausis būs ilgdzīvotājas.

Mic ir iespēja ielikt un izņemt, tas baigi forši. Pats mic arī šķita labs, lai gan daudz nenācās izmantot.

Pie skaņas laikam jāpierod, jo pagaidām pie vecajām philips rimi varianta austiņām likās spēlē vieglāk orientēties skaņās.

Vada garums - ok, skaļuma regulētājs - ok, + tur pat klāt var arī izslēgt un ieslēgt mic.

Vada diametrs gan tāds nekāds. Man katrā ziņā būtu gribējies, lai tas vads ir resnāks un izturīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Nav gan nemaz tik ļoti ārpus cenu kategorijas - http://www.salidzini.lv/search.php?q=steelseries+5h

Ļoti ērtas, nekādu problēmu ar skaņu un viegli var izjaukt, ja vajag kaut kur pārvadāt. Atkarīgs, saprotams, no tā, ko tu vēlies sagaidīt no jaunām austiņām, bet šīs mani ļoti apmierināja gan tad, kad vajadzēja pēc iespējas labāk saklausīt pretiniekus cs'ā, gan arī vienkārši klausoties mūziku vai skatoties kādu filmu.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu nemt kaut ko jaunu , jo tas 5h variants ir parak vecs un shaubos ka vini pa 5 gadiem kaut kada veida mainija to iznemot kvalitati.

Pasham bija 5h , ir ok bet mikrafona skanja ir diezgan pashvaka.

Link to comment
Share on other sites

par cik skullcandy un neta apar shaam ausiim nespeeju atrast nekaadus datus par frekvenceem tas noziimee ka ir defs frequency response 20 Hz – 20 KHz, tas noziimee ka nav iisti jeega paarmaksaat par skullcandy brendu, jo pashas leetaakaas naaks ar tieshi shaadiem response diapazoniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Skullcandy nav tendēts uz mūziku, bet gan uz izskatu. Nesaprotu, kapēc jāpērk modes aksesuārs pa 150 EUR, ja par tādu pašu cenu var nopirkt īstas austiņas (Beyerdynamic DT-770 Pro, DT-990 Pro)?

+ viņas ir neglītas atšķirībā no tām pašām '' BEATS '' .

Link to comment
Share on other sites

Es pats nekad muza nepirksu austinas ar vadu , jo visas kuras man ir bijusas ir saplestas ( vada problemas ) Esmu pircis kadas 5 ausis kopa.. To viena auss neskan to otra. Tagad velos nopirkt bezvadu un miers.

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

un kadas tad tu pirki? protams ka maximas austinjas pa 1.99 sap1siisies pec laika ..

Pirmkart ej dirst un ja nezini aizver savu analo atveri. Otrs visam austinam cenas bija lidz 20 ls . Te jau neiet runa par austinu firmu , bet gan par to ka vadi sapisas un neskan vinas vairs. Man tiesi tas pats ir ar telefona austinam, orginalas nokia austinas man notureja kadus 2-3 menesus. Bet nu Varbut tas mana attieksme pie vainas ...

Link to comment
Share on other sites

Visi te ņaud, ka vadi pisās un tml. Man nekad mūžā nekas nav sapisies, jo pret visu esmu izturējies saudzīgi.

Galvenais, lai austiņas ir ērtas, skaņa ir laba un nav no maximas plauktu gala, tālāk - plīst vai nē ir atkarīgs no paša!

Pašam ir philips, ērtas, skaņa apmierina, cena ap 20ls un šajos 3. gados nekas nav sapisies! Nav īsti geiminga, bet priekš cs man neko labāku nevajag!

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Man tieši tāpat, ka ne reizi mūžā ir vadā vaina bijusi. Lielākoties paša vaina, ka kaut kur nomet un tad vai nu sabradā vai uzsēžas.... htc oriģinālo austiņu vads ir pīts un tīts sazin kādos mudžekļos un skan labi arī pēc 2 gadu lietošanas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...