Jump to content
GIGN Forum

chevy @ CS:S


Chevy
 Share

Recommended Posts

Informācija par mani:

Vārds: Roberts

Vecums: 24

Pieredze: 2 gadi CS:S

Kāds GIGN būs labums: Bieži spēlēju CS:S, novērst situācijas ar čīteriem un citiem nevēlamiem indivīdiem.

Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros: kā kuru reizi - no rīta, pēcpusdienā, vakarā.

Stati: http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29927

Reģistrētais niks: Ir

Kas atbalstītu: Niknais, slāpeklis, Slinkais, kā arī pārējie.

Ko vēlētos: standarta ACC komandas - slap, slay, kick, gag, votemap, ban

Link to comment
Share on other sites

Šo indivīdu, par adminu noteikti negribētu, serverī uzvedās, kā degunradzis riesta laikā. Rupjš, nesavaldīgs tās jau ir divas ļoti sliktas īpašības. Ja tiks viņš pie acc, uzvedīsies vēl drausmīgāk par lo4wi serverī.

ANTI.

Link to comment
Share on other sites

P.s. Par votemap aizmirsti.

sourcā votemaps nāk pie standarta adminu paketes jau kādu laiku, šeit tā nav luksus prece kas jānopelne bimbājot forumā.

Manuprāt, diezgan nesavaldīgs kadrs, bet saprot ko dara. Man patiešām liekas, ka viņam piešķirot access uzvedība būtu atbilstoši vajadzīgajai.

P.S. nedz kraukšķis, nedz chevy, manuprāt, nav pirmie čaļi no servera kuriem vaidzētu access, ir daudz piemērotāki kandidāti, bet no otras puses noderētu daži jauni admini jau šobrīd.

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam adminu publikā,plus mīnuss visi lamājās,un diršās viens ar otru,jo reizēm tikai ar šaušanu nepietiek. Piemēram slapinātājs diezgan bieži serverī raud sadzēries un kko lamājās.,bet tas nebūtu tas galvenais,galvenais lai nezūd spēlēšanas prieks. Kā reiz pirms gadiem sacījāt,adminu nekad nebūs par daudz. Un chevy'a kandidatūra ir atbilstošākā šiem pienākumiem.

Link to comment
Share on other sites

Vot, piemēru atradis, vienu reizi raudāju serverī iedzēris, pieminēs līdz manām trijām smiltīm :D

Igor, es no Tevis to negaidīju. :/

Es pat īsti lamāties neprotu, un smiekli nāk, cilvēks kurš smatam runā ar katru otro vārdu, spriež kurš te īsti lammājas, laikam esi aizmirsis savus slavenos youtube klipus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...