Jump to content
GIGN Forum

GIGN mediķi sarosās


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Tā kā pagājušo reizi, kad bija apaukstēta mugura un te ierakstīju tad toreiz ieteiktā zirgu smēre bija labākais kas ar mani varēja notikt, tad tagad atkal prasīšu te.

Pēdējās dienās esmu pamanījis, ka man sāp žoklis ( zem auss tā vieta kur viņš sajūtams uz vaiga ) kreisajā pusē. Es pat nezinu, kas tur tāds ir, kas varētu sāpēt ( nervs etc. ), esmu anatomijā nūbs.

Citreiz ir tā ka grūti ēst tobiš muti atvērt, citreiz tā ka pat muti nekustinu un sēžu un sāk sīcēt un nīdēt.

Kādam tā ir bijis?

Netīk iet pie ārsta mby kāds var ieteikt ko tur darīt ( kādu homeopātisko smēŗi varbūt, ja drīkst )

edit: savas kaites nedrīkst googlēt. pēc googles meklēšanās rezultātiem man jau 5x bija jāmirst, 20x jāoperē un vispār esmu norakstāms gadījums

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Iegoglēju tos limfmezglus.

Pēc dažiem rezultātiem liekas, ka tas varētu būt mans gadījums.

Cik atradu tad šos var ārstēt sildot *velk laukā sildošo smēri* apsmērējot un aptinot ar siltu audumu ( vilnas šalli piemēram )

bet nu anyway lielais paldies bor1ng :) cerams palīdzēs

Link to comment
Share on other sites

Gadu neesmu bijis GIGN'ā, tad nu kautkas jāiedirš.

Limfmezgls diezvai, tev būtu šķība seja - sapampusi. Pašam ir bijis, gūlos uz galda un izgrieza.

Mana versija - ēdot vai guljot esi samežģijis (sākumā to nemaz nejūt), arī tā ir bijis, vairākas dienas sāp tā, ka nevar normāli paēst.

Ja sāpes palielinās nevis samazinās, tad gan - teci pie ārsta.

Link to comment
Share on other sites

limfmezgli sāp no vairākām variācijām - 1. sapūsts. 2.gudribas zobs aug. 3. zobs sāp. 4. random.

tas ir nieks, ja 3dienu laikā nepāriet, tad jaiet pie ārsta :)

man vienmēr ir pārgājis pāris dieu laikā, neko nelietoju, tik tējas trennēju :)

Link to comment
Share on other sites

Nesen bija pašam, noteikti sacerējos, ka vasara jau klāt, skrēju maikā pat tad, kad vējs bija diezgan labs. Sapūta, tas arī viss.

Nevajag par to domāt, spaidīt and shits like that.

Pats no sevis pāries nedeļas laikā.(maksimālais) Nav mirstamā kaite.

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Ta ir kaut kada epidemija , braukaju ar elektrokaru ara jo piebrauca fura un taja laika bija vejsh. Aizgaju pec tam uz partraukumu un BAM saka sapet zhoklis zem auss it ipashi kad kustini seju. Bet pargaja pec 4 dienam , pashlaik jau nav.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...