Jump to content
GIGN Forum

TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]


hariits
 Share

Recommended Posts

Chill! Ne es kā "game admin" par to atbildu.

šitam vajag pievērst Teddiju,diemžēl pats viņš jau kādu laiku nav redzēts tf2

...un, manuprāt, ctf_doublecross > plr_pipeline

Edited by 3dziits
Link to comment
Share on other sites

šitam vajag pievērst Teddiju,diemžēl pats viņš jau kādu laiku nav redzēts tf2

...un, manuprāt, ctf_doublecross > plr_pipeline

Teddy arī ne preģelah - vai varbūt precīzāk nebūs tik skilots lai kaut ko mainītu :) Man tā liekās...

Vienīgais kas var kaut ko koriģēt ir worm - varbūt es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Vakardien runāju ar wormu, lika man bīdīt šito ģēlu caur Teddiju.

Šim tredam vajagot piesaistīt pāris adminus/moderātorus, tad worms būs ar mieru kko mainīt.

PS. vai tu re, gignā tiek uzlikts degrootkeep dienas aktīvākajā laikā, no 32 uz 19 spēlētāji mmmhm..

Edited by 3dziits
Link to comment
Share on other sites

Man ar nožēlu jāatzīst, ka jūs esat atsaldēti, nejau visi, tikai tie, kas brēc kādas mapes vajag listā. Kāpēc? Kad jūs pēdējo reizi gignā spēlējāt tādas mapes kā swiftwater, nightfall vai to pašu george?

Jums neliekas aizdomīgi tas, ka spēlētas vislaik tiek vienas un tās pašes mapes, neatkarīgi no tā kādas mapes vispār ir listā? Un tad pats sev atbildi, kāpēc Tu esi atsaldēts.

Vainīga ir sistēma kā tiek izvēlētas mapes. Es laikam te esmu vienīgais, kas grib panākt kaut kādu rezultātu, jūs tikai īdat, ka gribu tādu mapi, tad otrs - es šitādu, bla bla bla.

Ja uzliktu, kad izspēlēta mape nākošo 15 mapu laikā neuzrādītos ne votē, ne nominēt varētu, ne kā citādi viņu varētu uzlikt (izņemot ar xmap), tad piespiedu kārtā būtu jāspēlē tās mapes uz kurām putekļu kārta mērāma jau decimetros.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PS. vai tu re, gignā tiek uzlikts degrootkeep dienas aktīvākajā laikā, no 32 uz 19 spēlētāji mmmhm..

Atnāku mājās, izdomāju, ka jāiet kāds nošaut, ieeju webā paskatīties, kas pa mapi, ieraugu Degrootkeepu, uzreiz tāds tumblr_inline_mgqvppbCsi1r6x8yr.gif

Nav vajadzīga šī mape, vienkārši vajag ielikt jaunas mapes, vienalga kādas, bet jaunas. Un, manuprāt, daudzi spēlē neskatoties kāda mape. LIECIET MAPES! :D

Link to comment
Share on other sites

swallow, visu cieņu, taču neuzskatu sevi par atsaldētu. Tās mapes kas ir uz votemap. khm. KO VIŅAS TUR DARA? paskaties internet serveru listē un ieraudzīsi, ka nevienā no tām mapēm nespēlē vairāk kā 5 cilvēki, turpretim manis minētajām ir atbalsts un popularitāte.. tā pati gorge un freights. Viņas tiek spēlētas visur. bet nightfalli un vel nezin kas? Nekad pat neesmu izspēlējis raundu viņās.

nezinu cik ilgi tu spēlē tf2. Pēc personīgās pieredzes to visu varu normāli apliecināt, jo gignā spēlēju non nonsteam 24/7 dastbowl laikiem. savus 3 gadus atpakaļ bieži gāja gan tas pats doublecross, gan gorge.. un tici vai nē bet serverī bija spēlētāji un viņi arī votojā par šīm kartēm.

nepārproti, es protams atbalsti mainīt mapcycle sistēmu, kautvai uz tiem pašiem 5678 vai f1 f2 utt

Edited by 3dziits
Link to comment
Share on other sites

Man ar nožēlu jāatzīst, ka jūs esat atsaldēti, nejau visi, tikai tie, kas brēc kādas mapes vajag listā. Kāpēc? Kad jūs pēdējo reizi gignā spēlējāt tādas mapes kā swiftwater, nightfall vai to pašu george?

Jums neliekas aizdomīgi tas, ka spēlētas vislaik tiek vienas un tās pašes mapes, neatkarīgi no tā kādas mapes vispār ir listā? Un tad pats sev atbildi, kāpēc Tu esi atsaldēts.

Vainīga ir sistēma kā tiek izvēlētas mapes. Es laikam te esmu vienīgais, kas grib panākt kaut kādu rezultātu, jūs tikai īdat, ka gribu tādu mapi, tad otrs - es šitādu, bla bla bla.

Ja uzliktu, kad izspēlēta mape nākošo 15 mapu laikā neuzrādītos ne votē, ne nominēt varētu, ne kā citādi viņu varētu uzlikt (izņemot ar xmap), tad piespiedu kārtā būtu jāspēlē tās mapes uz kurām putekļu kārta mērāma jau decimetros.

Hei, tas gan nebija jauki! Kaut gan šī nav pirmā reize, kad, pieminot kokus, zāli un putnu čivināšanu, tieku apsaukts par atsaldētu...

Bet nu, apskatot gign servera status, var labi redzēt, ka 50% serverī tiek pavadīts, spēlējot vienu no 3 kartēm, tā kā votes sistēmu tiešām vajadzētu pielabot.... Vienīgi, lai nesanāktu tā, ka 2-3h pēc kārtas tiktu blieztas galīgi kreisās kartes...

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka vajag ne tikai mapes pievienot, bet dažas arī izmest ārā un vēl dažas nomainī uz citu mapes versiju. Un jā, ja nemaldos bija tāds sm_mapvote_exclude <number>, kas apraksta uz cik ilgu laiku mape pēc spēlēšanas tiek izņemta no votemap. Un vēl vajadzētu taču vienreiz pārlikt vote ciparus no 1 - 5 uz 5 - 9

Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

MjerLiZzzz tu te nēesi pie vainas, tur vnk 3dz ar example jau pārāk iekarsa. Es viņiem mēģināju atvērt acis, bet izskatās, ka ar 3dzi tas nav izdevies :/ Kaut ko sāk te bakstīt par pieredzi un vēl kaut ko no vēstures. Maza Tev tā pieredze.

Kāda Tev popularitāte, ka Tu tāpat sēdēsi sekojošās mapēs:

dustbowl

goldrush

badwater

badlands

granary

un tad pa retam kāds gravel pit, fastlane vai pipeline.

Rekur ir aktīvais lists gignā.

Kad Tev būs gatava formula kā izspēlēt 3 mapes pēc kārtas, kas nav augstāk minētas, tad jau varēs sākt domāt, kuras 3 mapes, tad tās būs

Edited by _swallow.dll
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums:

- uzlikt vote ciparus 5678 (vai f1 f2 f3 ...)

- maksimums 10 kartes līdz varētu no jauna nominēt vai parādīties balsošanā.

Ja šādi būtu, tad stabili nebūtu vairs tās 3 kartes uz riņķi.

P.S Un jā, GIGN ir vienīigais palikušais aktīvais serveris Latvijā. (Gx pazibējis, SP nomiris), paliek tikai GIGNs, kur ir tauta.

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Man ar nožēlu jāatzīst, ka jūs esat atsaldēti, nejau visi, tikai tie, kas brēc kādas mapes vajag listā. Kāpēc? Kad jūs pēdējo reizi gignā spēlējāt tādas mapes kā swiftwater, nightfall vai to pašu george?

Jums neliekas aizdomīgi tas, ka spēlētas vislaik tiek vienas un tās pašes mapes, neatkarīgi no tā kādas mapes vispār ir listā? Un tad pats sev atbildi, kāpēc Tu esi atsaldēts.

Vainīga ir sistēma kā tiek izvēlētas mapes. Es laikam te esmu vienīgais, kas grib panākt kaut kādu rezultātu, jūs tikai īdat, ka gribu tādu mapi, tad otrs - es šitādu, bla bla bla.

Ja uzliktu, kad izspēlēta mape nākošo 15 mapu laikā neuzrādītos ne votē, ne nominēt varētu, ne kā citādi viņu varētu uzlikt (izņemot ar xmap), tad piespiedu kārtā būtu jāspēlē tās mapes uz kurām putekļu kārta mērāma jau decimetros.

Es nezināju ka tu vari nospēlēt 15 mapes pēc kartes. Skilled. Cilvēki ienāk paspēlē 2-3 kartes un iziet. Ienāk citi, kuri balso par tām kartēm, kuras viņi grib spēlēt, nevis tās kuras viņiem izmetīs sistēma. Tāpēc jau ir tas votemap, lai cilvēki varētu paspēlēt tās kartes, kuras viņi grib, savādāk, viņiem nāktos spēlēt tad, kad ir, piemēram, viņu mīļākā karte - pēc 10 stundām. Cita lieta ir tie votecipari -1,2,3, kurus derētu nomainīt uz 5,6,7,8, lai nebūtu random vote.

Un kas slikts, ka cilvēki piemin kartes kuras viņi grib maplistē? Ja adminiem būs laiks safixot serveri, tad viņi varēs ienākt šajā topikā, palasīt feedback'u un ielikt tās kartes. ezpz

Un naher izdomāt kaut kādus tizlus noteikumus, ja visu var aizņemties no citiem serveriem, kur viss 100% strādā un viss attīstās.

Link to comment
Share on other sites

atvaino es tagad Tevi nesaprotu, Tu nonāc ar sevi pretrunā?

Kā es varu būt spēlējis citas kartes, ja tās ir tās kuras tiek spēlētas..

Reāli ar Tevi vairs te nav ko runāt. Tu esi apmierināts ar to ka spēlē tikai tās kartes, labi. Man Tev nav jāpierāda, ka spēlēju gignā kopš pirmssākumiem un to kā ir bijis agrāk. Pieņemu, ka Tevi apmierina viss esošais, ja Tavās interesēs ir radīt konfliktu, nevis risināt problēmu, kura dēļ tika atvērts topiks. Lūgums Tev neatbildēt uz manu topiku.

Link to comment
Share on other sites

worms it ka uzlika šitās mapes

pl_badwater

pl_hoodoo_final

pl_goldrush

koth_Viaduct

ctf_2fort

ctf_turbine_pro_rc1

plr_pipeline

cp_egypt_final

cp_dustbowl

cp_badlands

cp_steel

cp_granary

cp_fastlane

cp_gravelpit

cp_fastlane

cp_gravelpit

cp_steel

cp_granary

cp_well

tc_hydro

cp_gullywash

cp_degrootkeep

pl_frontier_final

koth_lakeside_final

koth_king

pl_upward

cp_george

ctf_sawmill

cp_mountainlab

pl_barnblitz

pl_thundermountain

plr_hightower

plr_nightfall_final

ceru ka arī izņēma dubultās mapes

kuras var nominēt

un jā pa cipariem arī piekrītu ka vajag 5.6.7.8.9 kļūdas pēc mainot ieroci nospiež ne to.

Vnk lai lielāka iespēja ka kāds sarkanais šo ierauga ir shoutboxa iebļaut lai paskatās šo topiku!

Edited by Jameson
Link to comment
Share on other sites

Es nezināju ka tu vari nospēlēt 15 mapes pēc kartes. Skilled. Cilvēki ienāk paspēlē 2-3 kartes un iziet. Ienāk citi, kuri balso par tām kartēm, kuras viņi grib spēlēt, nevis tās kuras viņiem izmetīs sistēma. Tāpēc jau ir tas votemap, lai cilvēki varētu paspēlēt tās kartes, kuras viņi grib, savādāk, viņiem nāktos spēlēt tad, kad ir, piemēram, viņu mīļākā karte - pēc 10 stundām.

Pieņemsim, tu nospēlē savas 3 kartes - db, badwater un goldrush - un aizej prom. Ienāk cits, kurš atkal grib spēlēt tās pašas. Un šitā vairākas reizes. Bet tas, kurš nospēlē, teiksim 6 kartes, jau ir izbesījies no tām 3 kartēm. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc gigns vairs neteik apmeklēts. Paskatos serveru listā - dustbowl. Paldies, eju citur.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, galu galā pašiem vajag nonākt pie kaut kāda kopsaucēja un ar taustāmu materiālu vērsties pie Teddy.

Kopīgi vajag izlemt pilnīgi visus punktus, kas būtu jālabo, lai nav katru otro dienu kaut kas jāpielabo. Kā paši izdomāsim visu, tad ganjau kāds nokunfigurēs to visu. Ar šitādu bļaušanu, ka katrs grib kaut ko nekas cauri neies. Vajag tam visam apkopojumu, es kaut kad vēlāk uztaisīšu tādu kā uzmetumu, lai to var ķidāt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, ir nepieciešams safixot winlimitu goldrushā/steelā/dustbowlā. Votes uzlikt uzz 56789 un droši salikt mapes(tik un tā ja viņas nespēlēs, tad viņas tur pūs. neredzu negatīvu iemeslu tam). Tas tākā būtu virspusēji ko vajag pielabot, par timelimitu kartē, nezinu. Personīgi nepatika tas, ka bija 2 izredzētās kartes kuras gāja 60min(vai 3? neaceros par badwater)

Link to comment
Share on other sites

Nu, mans viedoklis, vajag cilveku kurs prot stradat linuksa, kurs zin ka configuret tf2 serveri, kur mak instalet sm pluginus, un kuram ir shell access uz serveri un kuran nav vienalga par tf2 serveri vispar.

Vai kadam ir sadas kvalitates? Es domaju nevienam no seit neuzliks tf2 adminu, vai dos ssh access uz serveri.

Man ir servers vacija, es tur ar tf2 idle_achevment_noglass ar full ammo + uber + insta respawn + alltakl taisiju.

Spelet it ka no sejenes nav ipasi labi, del pinga. Bet ja kadam seit ir co-location, es varu palidzet ar kaut ko :)

Seit jau divus gadus nekas nemainas, un visiem pofig. Un "that is you're problem", nevis votemap taisa vote uz 1,2,3.

Link to comment
Share on other sites

Nu, mans viedoklis, vajag cilveku kurs prot stradat linuksa, kurs zin ka configuret tf2 serveri, kur mak instalet sm pluginus, un kuram ir shell access uz serveri un kuran nav vienalga par tf2 serveri vispar.

Vai kadam ir sadas kvalitates? Es domaju nevienam no seit neuzliks tf2 adminu, vai dos ssh access uz serveri.

Man ir servers vacija, es tur ar tf2 idle_achevment_noglass ar full ammo + uber + insta respawn + alltakl taisiju.

Spelet it ka no sejenes nav ipasi labi, del pinga. Bet ja kadam seit ir co-location, es varu palidzet ar kaut ko :)

Seit jau divus gadus nekas nemainas, un visiem pofig. Un "that is you're problem", nevis votemap taisa vote uz 1,2,3.

Nu re kur tepat nesen reklamēja tf2.soldier.lv, iespējams tur admini ir apņēmīgāki un tiešām cenšas izveidot kaut ko sakarīgu un pat varētu tādus mirstīgos kā tu uzklausīt! Ieej serverī, pasauc draugus, draugi pasauks savus draugus, tad vēl daži no friendlista piedžoinosies, domājot, ka spēlē gignā, un viss gign community pārvāksies. VOILĀAA :D

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu gignam stāv 2 tukši serveri - dustbowl un badwater, 1 no tiem var uztaisīt par degrootkeep only serveri - mož tas apmierinās cilvēkus kuri ir degrootkeep fanāti.

Kopumā diez vai kas mainīsies - worms ir gignā no tā sākuma - lai iegūtu šādu lojalitāti un pietiekamas zināšanas šim darbam vajag brīnumu vai arī neticamu apņēmību. Samierinaties ar to ko dara galvenie admini - viss ar laiku. +jums ir idejas kā šo te panākt? jo es nezinu piem kā ir iespējams vote no 1234 uz 5678 pārlikt - un nezinu vai to zin viņi.

Adminiem vairs nav vajadzības izpatikt citiem spēlētājiem ja viņiem pašiem no tā nav ieguvuma. Tas par vote pogu mainīšanu ir jau super sena ideja. Protams runāt ir vieglāk kā darīt.

Vajadzētu ielikt ilgāk esošos un vēlošos (uz šo profesiju) adminus @ tf2 serverī uz izmēģinājuma laiku, pamazām apmācot ar nepieciešamajām zināšanām. Neņemot riskus savādāk šo atbildību nenovelt.

Nē protams ja gribat mocīties ar to tf2 serveri lai gan pašiem nav intereses,

P.S. daudz dažādu ideju man te vienā tekstā, sorry.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...