Jump to content
GIGN Forum

TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]


hariits
 Share

Recommended Posts

Tiešām tos 2 tukšos serverus varētu pārveidot uz kaut ko interesantāku. What about Degrootkeep un Doodgeball serveriem? Tas būtu awesome ^^

dodgeball is not a good idea. arī jau ir bijis šāds priekšlikums un dodgeball diez vai ka būs tik populārs LV.

Protams man arī patīk dodgeball, bet man liekas viņš arī noslogo serveri pietiekami un diez vai ka būs pieprasīts.

Var uztaisīt pretstatu parastajam :D 100% crits serveri (protams nav īsti laba ideja arī, jo tad stati būs visai jocīgi ja būs kopīgi.)

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

dodgeball is not a good idea. arī jau ir bijis šāds priekšlikums un dodgeball diez vai ka būs tik populārs LV.

Protams man arī patīk dodgeball, bet man liekas viņš arī noslogo serveri pietiekami un diez vai ka būs pieprasīts.

Var uztaisīt pretstatu parastajam :D 100% crits serveri (protams nav īsti laba ideja arī, jo tad stati būs visai jocīgi ja būs kopīgi.)

ahhhh ... gamerx bija viens pub otrs crit, abi bija full vienmēr. Nebūtu slikti krit serveris.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu par dm, var arī mge, TAČU VISPIRMS IR JĀTIEK SKAIDRĪBĀ AR VIENU SERVER ._.

omg pareizi ir taču mge. to arī atbalstu. Latviešiem neesmu redzējis mge serveri līdz šim, cik es atceros. Viņš varbūt nebūtu pilns 24/7 bet vismaz būtu iespējams pirms mača ieiet tiem kuri spēlē 6 vs 6 or so iesildīties. :)

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Protams atbalstu visas šīs idejas, bet viņu ir tik daudz, ka diezvai viņas visas tiks ņemtas vērās, ja nevar safixot pat visparastākās lietas. :)

Nevajag jau šaut otram galvā (:D slikta aligorija bet labāku nevarēju noformulēt), pafantazēt un piedāvāt idejas taču var.

Varbūt adminiem (un arī citiem) būs ieskats uz to kas cilvēkiem tagad ir aktuāli un kas tiem patiktu.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kur īsti ir problēma ?

Lets face facts here:

TF2 nav nekad bijis domāts 32 spēlētājiem, bet gan 24. [mazāk spēlētāju, mazāk lagi]

Jaunās mapes ir interesantas pirmo stundu, bet spēlētāji ar pieredzi jaunos gamerus pilnīgi noēdīs svaigās mapēs. Jaunām mapēm līdzi arī nāk bugi :) Spēlējat kas ir un miers.

Jums jāsaprot, ka mapes ielikt un mainīt settingus var tikai tas, kam ir ftp acces. Pieļauju ka worms ir vienīgais, tāpēc nebr ēciet uz parastiem game adminiem.

Galu galā - visiem nekad neizdabāsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izskatās ,ka serverim ir vecāka versija nekā tagadējā ,vismaz tā saka.

4dien spēlēju, viss oke, man strādā labi.

Salabojiet serveri.

Uzrādas ,ka serveris izmanto vecāku versiju!

Tev no tā iepriekšējā brīža nejiet serverī?

Link to comment
Share on other sites

4dien spēlēju, viss oke, man strādā labi.

Tev no tā iepriekšējā brīža nejiet serverī?

Nē nē. Tagad neiet un toreiz tajā brīdī negāja. Visiem cilvēkiem neiet ,jo serverī nav bijis pat viens cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...