Jump to content
GIGN Forum

TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]


hariits
 Share

Recommended Posts

Nebūtu slikti, ja admini tomēr pievērstu uzmanību serverim. Šādi zaudēsiet daudz klientus...

Kā noprotu ir tikai viens cilvēks ,kurš var salabot serveri.. domāju ,ka vaig mēģināt atrast cilvēku ,kurš spētu salabot serveri šādās situācijās ,vai arī ,ja iespējams tad uzbāzt virsū auto-update.

Link to comment
Share on other sites

Kā noprotu ir tikai viens cilvēks ,kurš var salabot serveri.. domāju ,ka vaig mēģināt atrast cilvēku ,kurš spētu salabot serveri šādās situācijās ,vai arī ,ja iespējams tad uzbāzt virsū auto-update.

nu jaa. Tad lai kāda zemāk stāvoša persona padod ziņu Wormam...

Link to comment
Share on other sites

Man reāli paliek zbjal ... vispār nav kur citur spēlēt kā gign. Es hvz kur var spēlēt vēl normali ...

+ pasūtītā slota nauda arī aiziet pilnīgā dirsā ratā ...

Tieši tā. Tad lai atgriež samaksāto mēneša maksu!!

Link to comment
Share on other sites

Pēc tā, kad pārtrūka patstāvīgās attiecības ar šo serveri, man ir vienas reizes sakari ar citiem serveriem. Tas nav tas, ko es vēlos un mani tas neinteresē. Nav tas kaifs! Katru reizi, kad esmu iekšā citā, es domāju tikai par gign. Un, kad beidzu, sāku nožēlot, ka vispār iesaistījos šāda veida sakaros. Bet diemžēl tur es neko ar sevi nevaru padarīt, man, kā pilnvērtīgam čalim pienākas, ir jāapmierina savas ikvakara prasības.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pēc tā, kad pārtrūka patstāvīgās attiecības ar šo serveri, man ir vienas reizes sakari ar citiem serveriem. Tas nav tas, ko es vēlos un mani tas neinteresē. Nav tas kaifs! Katru reizi, kad esmu iekšā citā, es domāju tikai par gign. Un, kad beidzu, sāku nožēlot, ka vispār iesaistījos šāda veida sakaros. Bet diemžēl tur es neko ar sevi nevaru padarīt, man, kā pilnvērtīgam čalim pienākas, ir jāapmierina savas ikvakara prasības.

see gign, juus iedzisiet pinkaino depresijaa (ja vel nau) ,kas maksas par psihaloga izdevumiem. :( Labaak salabot serv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vai capital tf2 serveris ir dzīvs? Vai tas stāv uz citas kastes un viņam ir cits/labs internets? Varētu draudzīgi pārvākties uz viņu ja reiz gign serveris ir tik shit :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Goldrush, Dustbowls beidzās jau pie 6stā raunda, šīm mapēm listā ,tad vairs nav jēga, nevar 1h spēlēt. :(

Tāda lieta nav tikai augstāk minētajām mapēm, bet pinīgi visām. Tikai bēdīgi ir tas, ka pl un attack/defense mapēm katru kepu skaita kā raundu :/

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...