Jump to content
GIGN Forum

Tūbijs vs pasaule VOTE


Nightmares^^
 Share

Teletūbijs lox  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pavisam vienkārši, es gribu paskatīties, cik daudziem no jums visiem patīk lasīt tā morālā invalīda atraugas. Man nopietni jau vēmiens nāk lasīt tās neloģiskās stulbības.

P.s. Ja jums labāk patīk viņa teksti par maniem, tad manu foruma kontu var dzēst ;) Saprotu, ka šeit nav boots, kur idiotus likvidē, bet mans mērs ir pilns, man tādu sabiedrību nevajag.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Reģistrētais, tavs teiktais neiet kopā ar balsojumu.

Es esmu par viņa likvidēšanu. Varbūt arī realitātē viņš nav tāds, kādu viņš tēlo(?) šeit, taču tas paliek viņa ziņā - ja grib speciāli vai nespeciāli rakstīt muļķības, tad laimīgu taciņu. Visiem tas nav jāklausās.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Epix, zini, ar gadiem sāk nepatikt, ja tāds te ir jāpacieš. Komfortu gribās, u know. Skatos jau, ka odiņš (visdrīzāk) ir pielicis vēl vienu variantu ar paciešanu...

Jautājums - kam tas ir vajadzīgs? Viņš ir kā ods, kas naktī, dzīvoklī lidinās apkārt, it kā sīkums, bet neļauj gulēt. Man agrāk škita, ka šeit dundukiem nav vietas... Bet tā bija milzīga kļūda.

edic: Es saprotu, šī nav mana smilkškaste un par uzturēšanos tajā atbild mūsu tēvi sarkanie, bet ja man jāsēž kopā ar kakainu mērgli, tad paldies, Delete nightmares^^ account 4eva.

Es neprasu daudz, tikai izvēlēties starp mani un viņu, es neapvainošos, ja izvēlēsieties viņu, bet vismaz man būs skaidra nostāja pret šo forumu.

Link to comment
Share on other sites

Jā es pielieku variantu, lai man būtu ko atbildēt. Es neesmu ņēmis nekādus banus nost un klusi nestāvu tūbijam aiz muguras.. Bet es nevaru saprast, kas tur ir tāds, kas te dažiem tik ļoti neļauj dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...