Jump to content
GIGN Forum

Kur Čigāni dabon naudu?


Baek
 Share

Recommended Posts

Jautajums Kur Čigāni dabon naudu? Es nevienu ciganu neesmu redzejis ka strada kaut kur. ( veikalos, uz celiem, paligstradnieki , etc.. ) nekur nevienu neesmu redzejis. Runa ir nevis par bomzukiem bet par tiem kuri brauka ar saviem mercedesiem .... Kaut ka sedeju pie pc un ienaca prata sis jautajums.

Link to comment
Share on other sites

Bija tur kaut kāda hierarhijas sistēma - visi vietējie čīčas sava rajona baronam maksā kaut kādas nodevas, pretī cerot kaut kādu labvēlību, aizsardzību or smth. Neesmu īsti drošs, bet man liekas, ka tās tās lietas tur bīdās. Ā, neaizmirtstam, protams, arī par acetonā izmērcētiem pusgramiem, bet tur jau cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Jautajums Kur Čigāni dabon naudu? Es nevienu ciganu neesmu redzejis ka strada kaut kur. ( veikalos, uz celiem, paligstradnieki , etc.. ) nekur nevienu neesmu redzejis. Runa ir nevis par bomzukiem bet par tiem kuri brauka ar saviem mercedesiem .... Kaut ka sedeju pie pc un ienaca prata sis jautajums.

Tie, kuri brauc ar meriniem tirgo narkotikas, zāli. Slokā viens narkobarons dzīvo, visi vietējie zina kur.

Vispār man skolotājs pamatskolā bija čigāns, normāls čalis, starp citu arī ar mūziku saistīts cilvēks, amnij!

Link to comment
Share on other sites

Labs jautājums, draugam kaimiņos diezgan zolīdā rajonā čigānu famīlija uzcēla māju, neviens nestrādā, bet māja ir un kabani/semaki regulāri stāv blakus. Rok tikai bedres pagalmā.

Tas ka narkotikas, skaidrs, bet dikti daudz tādu palikuši. Protams, uz visiem jau to nevar attiecināt, bet tik un tā. Ā, un daļa iespējams nemaz nav čigāni, bet kaukāzieši/čečeni, kuri ir vizuāli līdzīgi, bet kurus uztur vecākās paaudzes. Krievijā pilns ar tādu zelta paaudzi.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Muļķības. Tie, kas strādā - tie arī braukā ar x5 x6. Bet, ja tomēr pieņemam, ka tā ir, tad...

Čigāni ir viena liela ģimene. Ir bagači, kuri strādā solīdos darbos un viņi arī palīdz citiem brāļiem. To es esmu dzirdējis no viņiem pašiem. Bija sanācis pabūt arī Bulgārijā, kur rumāņi ir minoritāte - bija atnācis viens, kurš pārstāv tās minoritātes tiesības. Viņš stāstīja par to, ka viņa ģimenē viņš 1 pats strādā un nodrošina visus līdzekļus. Tas ir nedaudz nost no tēmas, bet palicis atmiņā, gribēju padalīties.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Razvodjii tuuristus vai vienkarshi mulkus uz smarzhaam (uudeni smarzhas pudeliitees) pie centraltirgus/autoostas.

Bet nu visi chigaani nav taadi vieglas naudas tiikotaaji , ir zinaami paaris kas arii iet normaali straadaa visadas noliktavaas un nesuudzaas nemitiigi par dziives slikto kvalitaati , kaa saka katraa tautaa ir savi normaalie cilveeki un taadi kas jaanoshauj .. ))

Link to comment
Share on other sites

chigani ir zaglji un tirgotaaji,,,, tirgojot humpalas tantukiem,meginot iestastit ka krutas dargas, viltotas zelta sudraba rotas(absudrabotu zeltu), megina no tevis nopirkt kko pa kapeikam un tad pardot talak, ljoti daudzas chiganu sievietes mezhos lasa ogas senes un jebko ko varetu pardot uz tirgus,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nezinu kā kur Latvijā, bet zinu, ka Jēkabpilī čigānam ir atļauts kruķīt tikai savu biznesu, zem kāda cita cilvēka nedrīkst strādāt, a to izbanos no tabora!

Bet tā kā te neviens neko nejēdz, tad zog takā traks. Pašam nācies ir atdot naudu fozam ar nazi un viņa citiem skaistajiem brāļiem.

P.S. Gribētos sarīkot brūno reformu, if you know what i mean. Izdauzīt brūnaļas no Latvijas, vai visus sadzīt Zilupē. :kill:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...