Jump to content
GIGN Forum

Austiņas vadi


Teddy
 Share

Recommended Posts

Stulbs jautājums, sāk reāli krist uz nerviem. Karo4e, lieta tāda - austiņu vads visu laiku scrollojas ap sevi, sāk krist uz nerviem ik pēc 2dienām taisnot. Varbūt kāds zin labu veidu kā iztaisnot, lai vismaz mēnesi viņš negriestos.

Austiņas SteelSeries Siberia Headset V2. It kā apvalks apkārt ir, bet tāpat nepalīdz

Link to comment
Share on other sites

Nav tā, ka tev tas vads ir savērpies? Vnk pamēģini griezt pa vai pret pulksteņrādītājvirzienu un skaties, vai taisnojas vai pinķerējas vēl vairāk. Vai vienkāršāk izraut vadu ārā un ļaut pašam iztaisnoties.

Link to comment
Share on other sites

Nav tā, ka tev tas vads ir savērpies? Vnk pamēģini griezt pa vai pret pulksteņrādītājvirzienu un skaties, vai taisnojas vai pinķerējas vēl vairāk. Vai vienkāršāk izraut vadu ārā un ļaut pašam iztaisnoties.

es to daru katru dienu :)

Link to comment
Share on other sites

Bet ar šīm austiņām jau ir vienkārši izraut ārā un iztaisnot - tur tak ir pagarinātājkonektori, man, piemēram, abi caurumi stāv uz galda, un man ir viegli iztaisnot. Skruļļojas man arī, ebt ne tik traki - es taisnoju reizi nedeļā -divās. Pamēģini nelikt tās uz galda, bet uz kādas herņas, man tās stāv kristāla vāzē, lol :D

Link to comment
Share on other sites

Ja austiņas turi pie pc klāt visu laiku, tad vari izmantot tos Razer klipšus, kuri domāti peles vadiem. Ebayāa maksā apmeram 2ls

precīzāk, iemet lūdzu kādu linku

Link to comment
Share on other sites

Teddij, es tev atklāšu noslēpumu. Tu esi lošara. Vads rullējas jo katru reizi kad tu noliec austiņas uz galda vai pacel - tu uztaisi apgriezienu vadam. Liec un cel tā lai netītos ap savu asi. Man tāda problēma ar bija

Link to comment
Share on other sites

Teddij, es tev atklāšu noslēpumu. Tu esi lošara. Vads rullējas jo katru reizi kad tu noliec austiņas uz galda vai pacel - tu uztaisi apgriezienu vadam. Liec un cel tā lai netītos ap savu asi. Man tāda problēma ar bija

Protams, es katru reizi kārtīgi nolikšu austiņas :) Es neesmu pedants :)

Link to comment
Share on other sites

2 lati atrisinās viņ aproblēmas :)

Augšējā daļa, virs fiksatora tik pat labi kā iepriekš tīsies. Tie fiksatori ir domāti lai kabelis aiz galda nemuktu prom, nevis lai netītos.

Link to comment
Share on other sites

Boringam taisnība. Tas pats arī man bija, nekādi fiksatori tur nepalīdzēs. Un lai nu ko, bet austiņas vienā pozīcijā katru reizi nolikt toč nav grūti :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...