Jump to content
GIGN Forum

Salabojat map points


sonicflare
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Veelos nedaudz zinaat par mapeem, vai to defaultais sarkasts nekad netiks mainiits? Vairums mapju tautai nepatiik, taas vareetu aizstaat ar citaam. Ok, kad uz vietas ir "nomineetaaju barinjsh" tad pamaina.

Es personiigi iteiktu:

pl_barnblitz

plr_nightfall_final

cp_coldfront

koth_harvest_final

iznjemt:

koth_sawmill

tc_hydro

cp_steel

Edited by *bLiNk*
Link to comment
Share on other sites

Veelos nedaudz zinaat par mapeem, vai to defaultais sarkasts nekad netiks mainiits? Vairums mapju tautai nepatiik, taas vareetu aizstaat ar citaam. Ok, kad uz vietas ir "nomineetaaju barinjsh" tad pamaina.

Es personiigi iteiktu:

pl_barnblitz

plr_nightfall_final

cp_coldfront

koth_harvest_final

iznjemt:

koth_sawmill

tc_hydro

cp_steel

kasparnahuj? Kas tev ir pret pirmkārt PRET CTF_Sawmill un Steel? Iemācieties šaut kautko ,kas nav Goldrush un dustbowls.

Visas tavas augstāk minētās mapes divas no tavām augstākminētajām mapēm , coldfront, barblitz tika vēl vakar spēlēts..

Link to comment
Share on other sites

kasparnahuj? Kas tev ir pret pirmkārt PRET CTF_Sawmill un Steel? Iemācieties šaut kautko ,kas nav Goldrush un dustbowls.

Visas tavas augstāk minētās mapes divas no tavām augstākminētajām mapēm , coldfront, barblitz tika vēl vakar spēlēts..

dustbowls un goldrush man ar ne visai - mazas mapiites pie pilnas tautas masu slaktinjsh vien sanaak :D

Link to comment
Share on other sites

Atstājiet visas mapes, ir ok, nemainīsim maplisti taču katru otro nedēļu.

Pāris mapes būs populāras 24/7 - deal with it. Ja vajag daudzveidību, tad iesaku (nesitiet mani par antireklāmu) pamainīt serveri profilaksei un paspēlēt kko citu lai nomainītu savu tf2 rutīnu, ja jau tā ir apnikusi tik ļoti.

Nu protams vitāli svarīgi fiksi ir vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...