Jump to content
GIGN Forum

samsung galaxy s4


jonathan
 Share

Recommended Posts

Ta ari teoretiski ir. Abols pats par sevi ir stabilaks. Iemeiginaju 5 iphone, viss bija briniskigi, bet izmers likas nozelojams un pargaju uz note II.

Itka stabils, bet tomer reizem liek aizdomaties un palauzit galvu, ko diemzel lietojot abolu darit nenacas.

Ka ari, ja runajam par rutoshanu/jb, tad itrubam tas viss ir daudz vienkarsak uzstadams, ka ari nonemams gadijumos, ja tomer kkas notiek un nepieciesams lietot garantiju.

Es biju domajis iekert s4, bet bikuciit bailes sakara ar to, ka note II un s3 pirmie modelji naca ar sudainu cipu, kas vairak par 6 menesiem 90% nedzivoja.

Var jau but, ka no ta vini ir macijusies, var but, ka ne.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Nesaku, ka vins nav labs, vnk iesaku nedaudz pagaidit velaku modela release. Kura tiks izlabotas visas pirma kludas un problemas, jo andrisiem ta ir diezgan tipiska paradiba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Paziņa strada aboluveikala un teica, ka neviens cits telefons nav nests tik bieži uz remontu kā Iphone5, takā par iphone 5 gjau ir labāks variants s4.

es labprāt dzirdētu tavas paziņas paskaidrojumu, tobiš, kādas vainas tieši ir 5 āboliem. man personīgi nekādu problēmu nav ar viņu. Un es ceru, ka viņš tās problēmas nedomā ar iOS gļukiem, kas bija sākumā, kad parādijās pats iOS, kalt gan, tas pat būtu mazliet lol, jo tās iespējas, kas buksēja, pārsvarā ir domātas amīšu galam.

Link to comment
Share on other sites

es labprāt dzirdētu tavas paziņas paskaidrojumu, tobiš, kādas vainas tieši ir 5 āboliem. man personīgi nekādu problēmu nav ar viņu. Un es ceru, ka viņš tās problēmas nedomā ar iOS gļukiem, kas bija sākumā, kad parādijās pats iOS, kalt gan, tas pat būtu mazliet lol, jo tās iespējas, kas buksēja, pārsvarā ir domātas amīšu galam.

Nu bet protams, ka tavu svēto iTrubu vajag pielīdzināt best phone evah.

Link to comment
Share on other sites

lol, kaa shis panesaas par iphone 5? :)

Pasham iphone 4s ir vairaak kaa pusotru gadu, nekaadas probleemas. Panjeemu paspaidiiju 5to un principaa nekaadu atshkjiriibu nejutu, iznjemot to ka screens garaaks... (tikai luudzu nevajag saak skaidrot kapeec vinjsh ir labaaks un kas vinjam veederaa, atshkjiriibu praktiski nejutu un punkts!) Telefons jau protams labs, bet viss jau ar laiku mazliet piegriezhas, tapeec ieintreseets esmu galaxy s4.

Link to comment
Share on other sites

Cik paspaidiju S4 ir tieši tas pats kas Note II. Vismaz uzreiz tā likās, jā tur ir jaunas fīčas, kuras tu izmantosi vienu, divas reizes.

S4 paņemot rokās atgādināja iphone wanna be izmērus un formu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu bet protams, ka tavu svēto iTrubu vajag pielīdzināt best phone evah.

nu labāks jau ir nekā tavs sapistais s4, emo!

0n87s5nt09ea76i6pue.jpg

Kaspars Misiņš@KasparsMisins 18h

Kāpēc neviens vēl Latvijā neraksta par Galaxy S4? Man tikai šodien par to pirmo reizi kaut ko jautāja - vai tiešām esot tik švaka baterija?

Ja kāds nezin, kas ir Kaspars, tad lūdzu - parasts.lv (kasparsmisins.lv), agrāk ļoti daudz blogoja par IT, trubām, aplikācijām, etc.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Kā Tu pats teici, Tu esi krievs, tātad, viss ir skaidrs!

Atkal neredzu paralēles. Iespējams, tev skolā kādreiz mācijā, ka diskusija notiek izsakot dažādus viedokļus par vienu un to pašu tēmu, vai vairākām tēma'm. Nevis kaut kādi random komenti. Bet laikam jau skolas laikā tu pūti zāli un sapņoji par darbu ārzemēs...

Link to comment
Share on other sites

Ak ja, baterijas laiks vairakumam pedejo samsung modelu ir diezgan svaks. S3 ar aktivu lietosanu vareju piebeigt 4-6h, kas ir samera nozelojams baterijas laiks. Blogeri un zinami juutuberi saka, ka s4 baterijas laiks ir pielidzinams s3.

Ja interese vari paskatities cnet jutuba, viniem bija kaut kadi video, kas motiveja NEPIRKT S4. :)

Atvaino ja tik pesimistiski uztveru s4 iegadi, bet ....

Cheers

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

buch. boring, palasiet viņa, boringa postus, tad arī saņemsiet atbildes uz saviem jautājumiem.

ak jā, b0ring, nu neesi tu tik gudrs, kā tu centies sevi pataisīt, lol, to pat citi ir atzinuši, ka centies teisīties pārāk gudrs, ok, tas jau ir cits stāsts.

enīvei, oldschool gign stāsti par jaunajiem, ne tik jaunajiem kadriem (domājiet paši, par kuriem ir runa) ir gana lol variants :)

Link to comment
Share on other sites

Ak ja, baterijas laiks vairakumam pedejo samsung modelu ir diezgan svaks. S3 ar aktivu lietosanu vareju piebeigt 4-6h, kas ir samera nozelojams baterijas laiks. Blogeri un zinami juutuberi saka, ka s4 baterijas laiks ir pielidzinams s3.

Ja interese vari paskatities cnet jutuba, viniem bija kaut kadi video, kas motiveja NEPIRKT S4. :)

Atvaino ja tik pesimistiski uztveru s4 iegadi, bet ....

Cheers

pirms nedēļas dabuju s3. Bača turās way better par iepriekšējo htc, lādēju reizi divās dienās spaidot stipri vairāk nekā iepriekšēju trubu, kuru lādēju katru dienu.

Un jaunajam s4 ir snapdragon procesors, kurš ir tieši dizainots, lai stipri palielinātu battery life. Cik esmu dzirdējis, tad visi ir baigā sajūsmā par to procesoru, ne tikai s4, bet visām pārējām turbām arī.

P.S. vispār es īpaši nelasu šo sadaļu, tapēc tevi nezinu, bet spriežot pēc taviem komentāriem so far, es Džonija vietā tavus poustus vienkārši ignorētu, jo šķiet, ka tu pats īsti nezini, ko domāt par tiem telefoniem.

Edited by m3rsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

buch. boring, palasiet viņa, boringa postus, tad arī saņemsiet atbildes uz saviem jautājumiem.

ak jā, b0ring, nu neesi tu tik gudrs, kā tu centies sevi pataisīt, lol, to pat citi ir atzinuši, ka centies teisīties pārāk gudrs, ok, tas jau ir cits stāsts.

enīvei, oldschool gign stāsti par jaunajiem, ne tik jaunajiem kadriem (domājiet paši, par kuriem ir runa) ir gana lol variants :)

Redzi, tu atkal runā APKĀRT tēmai, jo argumentu, kuri b;utu saistīti ar tēmu tev diemžēl nav. Varbūt pietiks runāt ka politiķim?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Varbūt pietiks meiģināt gudri dirst, ja Tu nejēdz pat stulbi dirst?

P.s. Tas mazaizs pokemons vienk. var norauties podā!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...