Jump to content
GIGN Forum

Ūpis @ Css


Recommended Posts

Vecums - 20

Nodarbošanās - Studēju un strādāju

Pieredze - Soursā pieredze lela,spēlēju no pamatskolas laikiem. Varētu būt kādi 5 gadi.

Labums? - Par vienu censoni vairāk, kas likvidēs nepatikšanas serverī un ieviesīs kārtību.

Laiki kad spēlēju - Ir ļoti retas dienas, kad nespēlēju soursu. Bieži esmu. Visbiežāk jau vakaros, pa dienas vidu un no rītiem arī sanāk spēlēt.

Links - http://stats.gign.lv...fo&player=26786

Regniks - Ir

Admini, kas gatavi atbalstīt - Niknais, maddn, chevy, varbūt vēl kāds.

Ko vēlētos - Pamata paku, pagaidām.

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Par Ūpi varu teikt, to ka čiterus atpazīst, uzvedās viņš serveri kulturāli.

Un uzskatu, ja jau acc tika piešķirts pēdējam kadram, tad nu Ūpim arī vajadzētu dot iespēju sevi parādīt, kā servera adminu.

No manis REC.

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, ka līdzšim neviens nav spēcīgi argumentējis viedokli par tevi - pozitīvu vai negatīvu vienalga.

Man personīgi liecies diezgan pēlēks čalis, bet ar neko sliktu neesi izcēlies (neko vairāk par bļe pēc naves neesmu redzējis), aktivitāte, protams, varētu būt lielāka, gan jau tā pieaugs ar access piešķiršanu. Es uzskatu, ka esi pelnijis sevi pierādīt, tāpēc atļaušos citēt pašam sevi:

visticamāk, ka atbalstīšu uz 2 nedēļu pārbaudes laiku, ja pieteikums būs sakarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz offtopic!

Bez kaut kādiem zemtekstiem un uzbraucieniem - kapēc process ir it kā iesaldēts? maddn's itkā izteicās, bet tādā gadījumā kas būtu jādara vai jāgaida?

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...