Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais jautājums par telefoniem...


Fu*k yea
 Share

Recommended Posts

Tēvs vēlas iegādāties telefonu un nevar izšķirties starp šiem variantiem:

1) Nokia 900 Lumia

2) Samsung I8190 Galaxy S 3 III mini

3) Samsung i9001 Galaxy S Plus

Telefoni mani īpaši nepiesaista, tāpēc es neesmu tik spējīgs spriest, kurš ir labāks/sliktāks. Vēlējos jums jautāt pēc palīdzības un viedokļiem, kurš no šiem telefoniem būtu ieteicamākais. Šie ir tikai varianti, kurus viņš ir tā pavairāk skatījis un pētījis. Varbūt kāds arī var ieteikt kādu labāku risinājumu, kurš arī būtu +/- šo telefonu cenu diapazonā. :)

Link to comment
Share on other sites

Tad Lumia 920. Kamera labākā starp telefoniem, akumulators arī turēs nedaudz labāk kā Androīdiem. Vienīgais, to telefonu pirms tam vajag pataustīt - diezgan milzīgs. Arī ātrdarbības ziņā Win Phone ir krietni labāk optimizēts.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka neuzmanīgi lasām :) Sorry.

Par Lumia 900 kameru nezinu, bet tas pats Win Phone, kas būs krietni pludenāks par Androīdu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Hiv, galaxy S2 ir baterijas problēmas, ilgāk par divām dienām viņš neturēs. S3 kaut vai nevar ņemt dēļ tā ka gorilla glassa nav, viņš skrāpēsies nenormāli. Tad jau tiešām labāk paņemt kaut kādu Galaxy S, vecs, bet gandrīz ar tādiem pašām iekšām.

autoram - gsmarena.com

Link to comment
Share on other sites

Ja tu lieto smartphone kā pienākas tāda lieta kā batterija turēt vairāk par divām dienām nav aktuāla. Smartphone normāls cilvēks lādē katru dienu , ja lieto 3g datu apraidi un vai arī caur wifi skatās video saturu. Nezinu nevienu normālu cilvēku , kurš nopirktu SMP un netaisītu internet trafficu .

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Ja tu lieto smartphone kā pienākas tāda lieta kā batterija turēt vairāk par divām dienām nav aktuāla. Smartphone normāls cilvēks lādē katru dienu , ja lieto 3g datu apraidi un vai arī caur wifi skatās video saturu. Nezinu nevienu normālu cilvēku , kurš nopirktu SMP un netaisītu internet trafficu .

Man mēnesī sanāk ap 1GB traffiks, izmantoju,waze,foursquare,fb,gmailu un neta sērfošanu. yt reti skatos. (gps ieslēdzu pēc vajadzības) videozvanus un citus sūdus. Telefonu lādēju katru 3 dienu. Note2

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taapec, Iphone nav mans milakais telefons, jo pie aktivas darba dienas, zvani, meils, facebook etc, man 07:00 izejot no majas ar 100%, 17:00, telefonam ir palikushi 15%, :(

Tas viss protams ir vienkarshi atrisinaams, pie datora, masina visur ir vadi, kuros pec kartas spraud ieksha, un lade cik uziet, bet anyway, gribas lai vismaz telefons ir jalade tikai majas, nevis veel viskaut kur pa celjam... Savad viss ir ideali, Samsung pat neesmu izskatijis kaa variantu alternativai, ja nav kazai piena tad nav.

Link to comment
Share on other sites

no šiem trīs telefoniem iesaku luminu, jo ātrs un ar labu kameru, viss ko tev vajadzēja. vienīgi būs nedaudz jāpierod pie win, jo tas nav androids.

Tieshi taapec, Iphone nav mans milakais telefons, jo pie aktivas darba dienas, zvani, meils, facebook etc, man 07:00 izejot no majas ar 100%, 17:00, telefonam ir palikushi 15%, :(

Tas viss protams ir vienkarshi atrisinaams, pie datora, masina visur ir vadi, kuros pec kartas spraud ieksha, un lade cik uziet, bet anyway, gribas lai vismaz telefons ir jalade tikai majas, nevis veel viskaut kur pa celjam... Savad viss ir ideali, Samsung pat neesmu izskatijis kaa variantu alternativai, ja nav kazai piena tad nav.

pašam ir iphone 4s. ir tā, kad ātri izlādējas, tas ir neliels mīnuss, bet nēsāju visur līdzi lādētāju un varu uzlādēt. iphone man patīk tas, ka tur iekšā ir viss vajadzīgais, viegli lietojams un ātrs. arī pēc dizaina ir patīkams. vēl mīnus ir tikai tas, ka viss jāpērk pa naudu, jo neesmu jailbreak atbalstītājs, jo tad viņš paliek lēnāks un tas vairs nav tas, bet jebkurā gadījumā, ja vari nopirkt iphone, tad nebūs žēl pāris latu arī dažām vajadzīgākajām aplikācijām.

Link to comment
Share on other sites

Ir tā, ka visi no taviem minētajiem telefoniem ir ok, bet var trāpīties uz kādu sliktāk saliktu modeli, kā ar visiem telefoniem, bet nu tas tā.

Es ieteiktu, lai ņem Lumiu, jo ja tas samsungs nav ne S3 vai S4 ( nav domāts visi mini un mazās telefonu versijas), tad no samsungiem jēga maza. Lumia ilgāku laiku nelagos, to es varu garantēt.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, visi tie telefoni funkcionāli ir vienādi - aptuveni to pašu var izdarīt gan ar WP, gan ar droīdiem. Pats lietoju Lumiju 800, sievai ir S3 Mini ar puķītēm. Man personīgi labāk patīk Nokia, jo viss tāds "pa proše", arī kamera labāka. Androīds ir tāda kā liela miskaste, kurā ir daudz aplikāciju, bet no visas tās izgāztuves lietojamas ir līdz 5%. Ja nemaldos, tad Lumijai 900 tāpat kā manai klausulei nav pieejams (un nebūs) WP 8, bet tikai tāds pakaļdarinājums WP 7.8. Nav arī latviešu valodas, kas ir pieejama S3 Mini.

Pieņemot, ka sencim, kā vecāka gadu gājuma cilvēkam, svarīga varētu būt latviešu valoda un internetbankas aplikācija telefonā, ieteiktu ņemt S3 Mini. Ja ar angļu/krievu valodu nav problēmu, nav svarīgas i-banku aplikācijas, var samierināties ar to, ka telefona OS ir bez izaugsmes iespējām, toties būs labāka kamera un mazāka miskaste, tad jāņem Lumija.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...