Jump to content
GIGN Forum

SUMMERSOUND


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Festivāls bez telts, jau nav festivāls. Ja brauc uz koncertu, OK - paliec viesnīcā. Protams, katram savs.

Katram savs es 8 gadu laika telti neesmu gulejis nevienu reizi :)

Soreiz iemeginasim Fontaani, pirmo reizi guleshu viensica festivala laikaa :D

Link to comment
Share on other sites

Festivāls bez telts, jau nav festivāls? Šis gan ir smieklīgi :D

Ja Tev patīk mīcīties par sūdiem un samīstiem dubļiem, tad tas noteikti ir izdevies festivāls..

Es dodu labāk priekšroku labāk sausai un sakoptai videi :)

Link to comment
Share on other sites

Festivāls bez telts, jau nav festivāls? Šis gan ir smieklīgi :D

Ja Tev patīk mīcīties par sūdiem un samīstiem dubļiem, tad tas noteikti ir izdevies festivāls..

Es dodu labāk priekšroku labāk sausai un sakoptai videi :)

Esmu daudzos festivālos, palicis telšu pilsētiņā un gulējis teltī. Nu piedod man, bet ja pats esi lohs un mīz tur kur guli, tad iespējams arī ir tā kā saki. Viss atkarīgs no tevis paša un tā, kā Tu uzvedies.

Neviens nenāks un nemīzīs Tev teltī.

Es jau nesaku, ka viesnīcā palikt ir tizli, bet telšu pilsētiņai tomēr ir tā aura. Tur ir pavisam cits pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Nu piedod man, bet ja pats esi lohs un mīz tur kur guli, tad iespējams arī ir tā kā saki. Viss atkarīgs no tevis paša un tā, kā Tu uzvedies.

Šis ir vēl smieklīgāk :D Pārslasi vēlreiz ko rakstīju..

1. Nekad neesmu gulējis telšu pilsētā un nekad to nedarīšu..

2. Esmu dzirdējis tikai to sliktāko par telšu pilsētiņām..

3. Nezinu nevienu cilvēku, kurš atsauktos ļoti pozitīvi par telšu pilsētu, nu varbūt no kāda, kurš ir bijis "blackout" statusā un neko neatceras..

3. Tu takā mazs bērns, kurš uzreiz lamājas, jo nesaprot, ko ir izlasījis.. aizej izmazgā muti ar ziepēm(kaut arī biji rakstījis)..

4. Zinot mūsdienu jaunatni, telšu pilsēta valda viens vienīgs haoss un totāls bardaks..

Link to comment
Share on other sites

SluT tad Tu nesaproti festivāla kopējo nozīmi, daudziem tas ir piedūriens, stopēt, gulēt teltī utt..

Bet Tu jau laikam ar baltiem cimdiem brauc un sēdi malā no attāluma vērojot festivālu..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

SluT tad Tu nesaproti festivāla kopējo nozīmi, daudziem tas ir piedūriens, stopēt, gulēt teltī utt..

Bet Tu jau laikam ar baltiem cimdiem brauc un sēdi malā no attāluma vērojot festivālu..

ahahaaha.. es tusējos tā pat, kā visi citi, vienīgā atšķirība, ka neguļu sūdos :D ja uzskatat, ka tāpēc esmu nūģis, utt. - SO BE IT - WHATEVER :D

Link to comment
Share on other sites

ahahaaha.. es tusējos tā pat, kā visi citi, vienīgā atšķirība, ka neguļu sūdos :D ja uzskatat, ka tāpēc esmu nūģis, utt. - SO BE IT - WHATEVER :D

Nopietni, Tev visi draugi kas ir bijuši telšu pilsētiņā ir čučējuši sūdos?

Link to comment
Share on other sites

sluT tu gan tiko auzas saraxtiji :) Telšu pilsētiņā brīžiem ir jautrāk un foršāk nekā tajā festā :) Pie tam telšu pilsētiņā , dabūt desu pabrucināt ir vieglāk, nekā atrast pasākumā un pēc tam vilkt uz viesnīcu vai māju :) Protams, ka tur arī kāds loxs iemaldas, bet vairumā tur atmosfēra ir tikpat laba, kā pašā pasākumā :) see it, done it :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sluT tu gan tiko auzas saraxtiji :) Telšu pilsētiņā brīžiem ir jautrāk un foršāk nekā tajā festā :) Pie tam telšu pilsētiņā , dabūt desu pabrucināt ir vieglāk, nekā atrast pasākumā un pēc tam vilkt uz viesnīcu vai māju :) Protams, ka tur arī kāds loxs iemaldas, bet vairumā tur atmosfēra ir tikpat laba, kā pašā pasākumā :) see it, done it :)

Nu nedomāju, ka esmu iebraucis auzās.. nu okei, ja vēlies "luņķi paslīpēt", protams tas varētu būt vieglāk, visi sadzērušies, utt.. Man tas nav nepieciešams, tam ir domāta draudzene, anytime..

Domāju, ka nav jēga strīdēties par šādu lietu, katram ir savas vēlmes un viedoklis.. Biju uzrakstījis savu viedokli, ka vismaz man personīgi liekas, ka telšu pilsētiņa nav tā labākā izklaides vieta..

peace!

Link to comment
Share on other sites

Tad brauciet uz "Jauno vilni", kur var visu vērot sēžot pie galdiņiem, būs Tev "sterila" vide. Telšu pilsētiņa ir vēl viens aizraujošs piedzīvojums, kas nāk klāt festivālam. Tas ir tā kā festivāla otrā daļa, afterpārtijs. Manuprāt, tas ir interesanti, ka 5 no rīta svīsti uz savu telti pilnīgā mamutā, protams, iemanies kādā citā pie X cilvēkiem, kuri Tev uzreiz sejā grūž pudeli un balle turpinās. Iepazīsties ar "iksiem", prikoli iet pa gaisu, ļauj vaļu savam īstajam instinktam (es te nedomāju par piršanu dīvānā), vismaz 2 reizes gadā.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Arī es esmu ar visām četrām par telšu pilsētiņām.

Tā ir festivāla daļa, kas jebkuram ir jāizbauda, tas ir tāpat kā mācoties universitātē padzīvot kojās.

No tādām lietām ir daudz brīnišķīgu atmiņu, ko pēc tam varēsi saviem bērniem stāstīt, kad iesāksi stāstu "Kā es satiku Jūsu mammu..."

peace!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...