Jump to content
GIGN Forum

Vācu valodas kursi Rīgā


bencik
 Share

Recommended Posts

Laba diena,

Ir nepieciešamība apgūt vācu valodu, nesteidzīgi, bet vajag. Online esmu izgājis cauri piedāvājumam, bet man šoreiz interesētu vairāk, kāds kurš ir mācījies pie kāda privātskolotāja, vislabāk ar iespēju pašam veidot apmeklējuma grafiku, nevis sēdētt ar 10 cilvēkiem klasē un noteiktos laikos ierasties uz skolu. šos variantus arī protams izskatīšu, jo ne vienmēr tie ir sliktākie.

Samaksa, kas būtu pieņemama privātskolotājam ir aptuveni 5ls par divām akadēmiskajām stundām.

Pirms pāris gadiem šadā veidā apmeklēju Zviedru valodas kursus, un sapratu, ka tas ir labākais risinājums.

Paldies jau iepriekš par noderīgu informāciju.

Link to comment
Share on other sites

Pie manis vari griezties.... kaste alus par 2vām akademiskām stundām :) A ko tu reali gribi apgūt? Gramatiku? Tu jau tak Vācijā šancē, visslabāk cilvēks iemācās praksējoties, pie tam Vācijā ļoti ātri pierod un mācās :)

Link to comment
Share on other sites

http://9gag.com/gag/aBRqZ4x?ref=fb.s

Tā liekas tikai, ja neprot vācu valodu. Ja tos vārdus pareizi izrunā viņi skan daudz labāk. Un, protams, loģiskāk, jo vairākums tur ir vārdu savienojumi.

Un pildspalvai tur nav pat īsti korektais vārds ielikts. Pareizāk būtu vienkārši der Stift. Kugelschreiber ir specifiska (ballpoint) pildspalva.

Tas tā. Man nebija, ko darīt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...