Jump to content
GIGN Forum

tabaka un brauciens uz UK


crawl
 Share

Recommended Posts

sveicināti. rīt naktī man ir reiss uz UK (Mančesteru, precīzāk) un es nezinu kā ir ar tabakau. esmu aktīvs smēķētājs un man vajadzēs smēķus tur, bet cīgas negribas pirkt uz vietas un vest no LV. Ienāca ideja par tabaku. tā kā esmu nepilngadīgs un braucu ar mammu, ja man būs kabatā tabaka (piemēram, original choice) viņi varēs piepisties? vai vispār atradīs?

Link to comment
Share on other sites

sveicināti. rīt naktī man ir reiss uz UK (Mančesteru, precīzāk) un es nezinu kā ir ar tabakau. esmu aktīvs smēķētājs un man vajadzēs smēķus tur, bet cīgas negribas pirkt uz vietas un vest no LV. Ienāca ideja par tabaku. tā kā esmu nepilngadīgs un braucu ar mammu, ja man būs kabatā tabaka (piemēram, original choice) viņi varēs piepisties? vai vispār atradīs?

Neesi pilngadīgs - nav ko pīpot... Saki muterei, ka tā un tā, lai nopērk tev tabaku un pie sevis tur.

Link to comment
Share on other sites

jau tūlīt 18 būs. rentgenā uzrādīs tabaku?

Pirkārt, tevi caur rentgenu neizlaidīs. Pat ja pi mums tevi palaidīs garām, tad UK var piepisties par to ka tu nepilngadīgs esot esi ar tabaku, tad piepisīes mamai, par to, ka tipa šī nopirkusi utt. Tev vajag tos visus sūdus?

Link to comment
Share on other sites

man vajag tabaku, nevis tos sūdus.

Tu esi patiešām tik stulbs vai troļļot mēģini?

"Sūdi" - konkrētajā situācijā iespējamās problēmas un komplikācijas, kuras var rasties ņemot vērā tavu nepilngadību.

Kā jau minēju iepriekš - ņemot vērā eiropas politiku, var būt tā, ka atbildēs par tavu tbaku tava mammīte, kura svēti domā, ka dēliņš nepīpē, bet dēliņs iemetīs zapadlu mammītei jo pārāk baidās atzīties ka smēķē kā tāds salaga. (ikdienā GANGSTA YO!)

Link to comment
Share on other sites

Dēļ vienas paciņas Tev neviens neaiztiks, viņiem ir pox. JA vedīsi vairāk, viņi var mēģināt ielūkoties koferī un tad jau mutere ar uzzinās, ka smēķē.

Nopērc tabaku un liec koferī.

Pats laikam 16 un 17 gados lidoju uz Romu un vēlāk Barselonu, abas reizes ņēmu līdz pa vienai vai divām paciņām un nebija nekādu problēmu.

Edited by FBI.Informant
Link to comment
Share on other sites

Ja es būtu mudaks, tad es slēptos 17 gados no mammas aiz stūra ar cigareti.

ja tu nebūtu mudaks, tad tu necenstos man mācīt dzīvot citādāk.

EDIT: paldies par atbildēm.

Edited by crawl
Link to comment
Share on other sites

davai davai vīri bez lamāšanās. ato wārnas izlidos.

un jā, ja nespēj atdzīt māmuļai, ka pīpē, tad nav ko.

Eu, tu man noņem pāris vārnas, man jau sen nav ņemts nost.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Tak tiem drošībniekiem pohuj, ja tu iesi caur detektoru zaparas laikā, neviens tev tur baigi nebaudīs pasi utt, ja neizskaties pēc divpadsmitgadīga.

Esi vīrs, atzīsties pīpēšanā, trjapka...

b0r1ngs - GIGNa vecākais psihologs un dzīvot mācītājs. Bet nu +1 posts, congratz.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Drosibniekiem buus pilnigi pajat, gan seit, gan UK. Vienigie, kas varetu izteikt nepatiku ir Muitas darbinieki UK puse, bet par vienu pacinu tev neko nevar piesut un nepiesuus ne tev ne tavai mammai. Uz UK ir atlauts vest 1 bloku cigareshu, so viena pacinja ir ''suds uz kocinja''.

Vairak buutu uztraucies par to, ka piipesi nepareiza vieta un policija lidz mammai aizvedis, luuk tad ziepes bus gan tev gan mammai, finansialas protams tavai mammai un moralas tev.

B0r1ng tev vienu warn nonemu, bet ar noteikumi, kad domasi ko rakstisi, jebkurs, kurs uzdod tizlus jautajumu nav mudaks, trapjka vins ir, bet ko tur darit, man pazinja 5 gadus sleepa, ka piipee skolas laika, pasam vienmer smiekli naakushi par tiem, kas pa sturiem piipee, bet kads piedzimis tadam jaaug.

Link to comment
Share on other sites

B0r1ng tev vienu warn nonemu, bet ar noteikumi, kad domasi ko rakstisi, jebkurs, kurs uzdod tizlus jautajumu nav mudaks, trapjka vins ir, bet ko tur darit, man pazinja 5 gadus sleepa, ka piipee skolas laika, pasam vienmer smiekli naakushi par tiem, kas pa sturiem piipee, bet kads piedzimis tadam jaaug.

Man avatars izseko šo forumu....

Link to comment
Share on other sites

Esmu braukājis pa ārzemēm, pīpēju arī no kādiem 16 gadiem. Likums atļauj vest pāri robežai ne vairāk kā 400 cigas, jeb 2 bloki. Droši vari likt lielajā bagāžā un nekā tev nebūs.

Piekritīšu vairākiem postotājiem, ka ir iespēja ka somu pārbaudīs ( bet iespēja ir ļoti niecīga) un pat tad Tev sūdi no tā nebūtu, vienīgais, ka mamma uzzinās, ja vēl nezin vai nenojauš.

Par b0r1ng postu - nevēlos apvainot vai mācīt, bet tiktiešām ja likumus nepārzini un balsties uz nostāstiem, tad nemaz nesāc.

Link to comment
Share on other sites

Esmu braukājis pa ārzemēm, pīpēju arī no kādiem 16 gadiem. Likums atļauj vest pāri robežai ne vairāk kā 400 cigas, jeb 2 bloki. Droši vari likt lielajā bagāžā un nekā tev nebūs.

Piekritīšu vairākiem postotājiem, ka ir iespēja ka somu pārbaudīs ( bet iespēja ir ļoti niecīga) un pat tad Tev sūdi no tā nebūtu, vienīgais, ka mamma uzzinās, ja vēl nezin vai nenojauš.

Par b0r1ng postu - nevēlos apvainot vai mācīt, bet tiktiešām ja likumus nepārzini un balsties uz nostāstiem, tad nemaz nesāc.

Esmu lidojis pietiekami daudz, lai zināt kā sūdi notiek uz līdzenas vietas. Iedomājies situāciju. Hops, muitas kontrole jau anglijā. Hops cīgas sīcim somà. Hops mutere nenoreaģē uz to uzreiz. Hops - piešuj piekļuvi tabakai mazgadīgajiem. Ko tad? Nē, es saprotu ka viss var noritēt gludi un jauki, bet cik man bija pieredze apkidojot pus pasauli - vienmēr atradīsies principàls idiots kurš tevi izdrāzīs par sīkumu pa pilnai programmai, jo šam sieva/vīrs neiedeva

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...