Jump to content
GIGN Forum

aphrodYte
 Share

Recommended Posts

Miau visiem.

Man jau sen niezēja rociņas paspēlēt dzīvajā pokeru, ko jau attiecīgi arī ļoti sen neesmu darījusi.

Ir iespēja, ka es varētu uzrīkot pokera vakaru šo sestdienas vakarā līdz svētdienas rītam.

Ja tas notiek un es to rīkoju, cik ir tādu, kas labprāt piedalītos pasākumā, un vai kādam ir pokera komplekts (vai aŗi man jāmēģina tomēr dbūt atpakaļ savu veco ar varu un spēku? :D)?

Visi priekšlikumi un apspriedes te. Doma ir rīkot rajonā Ziepniekkalnā, pirms tam varētu kopistiski savākties pie kāda spirits n wine @ centrs, iepirkt visu nepiciešamo un maukt dzīvē.

So, anyone? {:

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no spēlētāju skaita. Es, piemēram, vairāk par 1 ls neesmu likusi iekš kopējā fonda, bet puikas vakara laikā parasti 5-10 ls iztērē. Pie nosacījuma, ja buy-in ir 1ls uz 100 čipiem, bet zaudētājiem ir iespēja re-buy.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no spēlētāju skaita. Es, piemēram, vairāk par 1 ls neesmu likusi iekš kopējā fonda, bet puikas vakara laikā parasti 5-10 ls iztērē. Pie nosacījuma, ja buy-in ir 1ls uz 100 čipiem, bet zaudētājiem ir iespēja re-buy.

lats der, bet tā piša pakaļā tad būs?

Link to comment
Share on other sites

mees piemeeram speelejam 5 ls min buy in, unlimited rebuy. chipu veertiibas: 5,10,25,50. Mazais blainds 5, lielais 10. attieciigi buy in veertiibu santiimos izdala ar attieciiga daudzuma veertiibas chipiem. blaindi visu speeles laiku neceljas, vieniigi beigaas kad paliek head to head, mazais blainds 25, lielais 50. Pirmaa atpakaljpaardoshana bankai ar chipiem driikst notikt ne aatraak kaa 3 naktii, peectam katraa pilnajaa stundaa.

Link to comment
Share on other sites

im in ja cash geimu maucam.

varētu 5/10 sant blaindus un min buyin 5ls. tas dzer.

blaindi 2-5\5-10\25-50 pats optimālākais. Cik pokeru maucām (reizes 10 laika pa šai shēmai) - best variants

Edit: tu pats jau rīgā?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

blaindi 2-5\5-10\25-50 pats optimālākais. Cik pokeru maucām (reizes 10 laika pa šai shēmai) - best variants

Edit: tu pats jau rīgā?

10. datumā pārvācos, bet nu anywy jau uz priekšdienām.

man arī ir kkādi ļevie čipi kaste, un mini čipi no pokerzvaigznēm.

slinkums vest uz Rīgu līdzi to koferi ar foršajiem čipiem ( too heavy, bitch i am programmer )

edit: NL50 ( 25/50 ) ir deizgan šerps variants. tur bez 100Ls nemaz nav ko grabināt ( 200BB ). afro, tad vispār 2BB par latu sanāks

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...