Jump to content
GIGN Forum

aphrodYte
 Share

Recommended Posts

Izskatās, ka viss pasākums būs, tikai nevis šīs nedēļas sestdienā, bet nākamās.

Tātad: Vai nu 14. vai 15.jūnija vakars/nakts pēc vairākuma izvēles.

Scenārijs: Iepērkam visu @ Spirits&Wine vai dajebkurš cits veikals, maucam uz Ziepniekkalnu un spēlējam līdz rītam.

50% varbūtība, ka braukšu ar mašīnu, tātad varbūtība, ka +4 cilvēkus varēšu paķert no spiritiem kopā uz Zepu.

Atliek noskaidrot, kas ir nācēji un cikos tiekamies (un kurā no abiem datumiem).

Link to comment
Share on other sites

Manis pēc varam arī šosestdien, bet, tā kā nav īsti vēl aizvien skaidrs, kurš šosestdien 100% būs, tāpēc izdomāju, ka labāk nākamnedēļ. Normālam pokerītim gribētos vismaz 6 cilvēkus, ja varam līdz sestdienai savākties - whynot.

Link to comment
Share on other sites

te visi tādi pro spēlmaņi ka psc.

iet runa par jautru vakaru ar šmigu un pokera piesitienu.

ja gribas bezjēgā kapā, kazītis vienmēr ir vaļā.

ja tiek spēlēts vairāk kā 1ls iepirkums un vel entie stingrie noteikumi, es nepiedalos. kā piem nahuj tā darīji, tu takš nemāki spēlēt utt.

Link to comment
Share on other sites

šo 6dien es iespējams varētu. iespējams, jo nezinu vel kāds izvēršas 5dienas vakars. Varbūt mamma liek iet uz klaviermācībām. Pēc pāris gadiem būšu īsts klaviermuzikants.

Tu par to mammu te tik daudz runā un tēlo asprāti, tad tak sēdi mājās un spēlē pret viņu...

Link to comment
Share on other sites

Man pa kabatai arī sanāktu 1 ls buy-in un pirmās 2-3 stundas rebuy uz čipiem ar blaindu vērtībām 2-5.

Parasti izdodas gan jautrs vakars tiem, kas grib vienkārši uzspēlēt un atpūsties, gan arī tiem, kas grib "raut ārā lielo piķi", jo ar buy in tā banka, ja spēlē 7-10 cilvēki, mums ir piepildījusies arī līdz 50 un vairāk latiem.

Link to comment
Share on other sites

te visi tādi pro spēlmaņi ka psc.

iet runa par jautru vakaru ar šmigu un pokera piesitienu.

ja gribas bezjēgā kapā, kazītis vienmēr ir vaļā.

ja tiek spēlēts vairāk kā 1ls iepirkums un vel entie stingrie noteikumi, es nepiedalos. kā piem nahuj tā darīji, tu takš nemāki spēlēt utt.

Vienu brīdi draugu komānijā ļoti aktīvi spēlējām mājas pokeri, vispar pirms gadiem 2viem ,man liekas visās ballītes mēs spēlējām pokeri, un tie lieli iepirkumi un blind ne pie kā laba nenoved. Ar pilnīgi svešiem cilvēkiem tā ir cita lieta, bet tad jau var arī kazino spēlēt. Es silti iesaku spēlēt cash game bez limita ar rebuy, iepirkums 1ls/100 čipi un blind 5/10. 1/2 vnk nav interesanti spēlēt, jo nav nēkādas vērtības a pa 5/10 var vismaz trolejbusa biļeti atsist.

Galvenais jau labi pabadīts vakars, kurs man galīgi nelīmējas kopā ar to, ka daļa publikas pusnaktī jau ir pakāsusi 40ls un domā kā lai tiek uz mājaam :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...